Ana Menü

stadımızın ismi değişmeli mi??

Başlatan ugur24, Aralık 01, 2006, 19:15:59

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

srdr

adından ziyade önce kapasitesi artsın arkadaşlar.adıda bence kalmalı.
beşiktAŞK - since 1903

optik

TAYFA alemin kralı....

tarsus_carsi

HIRSLIYIM,HIRCINIM,İDDİALIYIM,BESİKTASLIYIMMM.....

dejembeji

BEŞİKTAŞ

Stadinin ismi Beşiktaş Hakki Yeten Stadyumu Olmali Bu ismi tek hakeden allah rahmet eylesin topragi bol olsun BABA HAKKİDİR...
Doğmamış çocuğuna Beşiktaş marşını dinletmek, doğar doğmaz SİYAH BEYAZ forma almak ve şampiyonlar ligi final maçına 6 aylıkken götürme düşüyle yaşamaktır.BEŞİKTAŞLI olmak...BEYAZ gömleğine SİYAH kravat seçebilme ayrıcalığıdır BEŞİKTAŞLI olmak... Sarı- kırmızı aristokrasi ve sarı - lacivert küçük bir

TiMe_Of_DeAtH

Bence değişmesin çünkü o artık bizimle özdeşleşti. ayrıca çoğu taraftarın maça giderken stada gidiyorum dediğini duymadım :D herkes inönüye gidiyorum diyor bence isim değişirse alışmak biraz zor olabilir

konyAçArşıbAyrAm

Timurlenk

Burası Şeref Bey Burdan Çıkış Yok !

melankolizm

noumAmokachi

Ya aslında değişebilirde değişmeyebilir de ama değişirse eğer zorlanırız alışmakta bana gore.Sonuc olarak nolursa olsun biz bu takımın stadını tıpkı kendısı gibi şeref bey olarak ta severiz gerekirse.Ancak bana soracak olursanız gereğide yok hani.Onun yerine daha somut şeylerle uğraşılmalı bence camia şampiyonluk havasına girmeli 100.yıl ruhu geri dönmeli.Çünkü şu anda 2.sıradayız ve liderle aramızda 6 puan fark var ve su da unutulmasınki lider inönüye gelicek ;)
BEŞİKTAŞ BİR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEĞİLDİR ÇÜNKÜ ÇOK DAHA MÜHİMDİR.

emrehpal

ya o kolpaların stadlarının adından bi farkımız olsun işte niye onlar gibi olmaya çalışalım ki zaten
ayrıca kapasite genişletilmesin bence max. 35000 rakip üstünde baskı kurmak ve organize olmak için ideal bence..
kadıNköyde görüorz 55 000 kişi diye diye bi hal oldular ama her tarafından ayrı ses çıkıo o 55000 kişilik stadlarından...

unicorn

Kapasite konusunda bende aynı fikirdeyim. Ne kadar çok artarsa hakimiyuet o kadar zorlaşır bence bu sayı ideal.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

busevdabitmez

inönü ismi çarşı gibidir ne çarşı biter ne inönü

hade53

Déprésivé

Kıyamet Kopar Çöker KaranLık..
ALLah Bizi Affetmez Cok Günah ALdık..
SevenLer AyrıLmaz Bir PLan Yaptık...

Tüm ÇAR$! CehenneMden Kombine aLdık..!!