Ana Menü

stadımızın ismi değişmeli mi??

Başlatan ugur24, Aralık 01, 2006, 19:15:59

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ugur24

Şeref Bey kampanyası

Siyah-beyazlı taraftarlar, BJK İnönü Stadyumu'nun isminin değiştirilmesi için bir forum açtı. Taraftarların, futbol şubesinin kurucusu olan Şeref Bey'in isminin İnönü Stadyumu'na verilmesi için imza toplamaya başlayacakları da öğrenildi.

Forumlarda yapılan yorumlarda "Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor gibi kulüplere ait stadlar, kendi camialarına mal olmuş kişilerin isimlerini taşırken, Şeref Bey'in adı neden bizim stadımıza verilmesin. Burası Şeref Bey" gibi mesajlar yazıldı.
Bir kısım siyah - beyazlı taraftar da, İsmet İnönü'nün Türkiye Cumhuriyeti tarihinde önemli bir isim olması nedeniyle bu düşünceye karşı çıktı.

Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Şeref Nasır ise, hayata geçirilmesi planlanan kampanya ile ilgili, "Güzel bir düşünce. Beşiktaş yönetimi istediği takdirde stadın ismini değiştirebilir" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Milliyet

epitaph_

BİZİM STADIN İSMİ YALNIZ TÜRKİYENIN KURUCULARINDAN BU SANIRIM DIKKATINDEN KAÇMIŞ BU KAMPANYAYI ACANLARIN SAÇMA VE GEREKSİZ BENCE .

yuNuS1903

stadın ismi değğşmesin yaww bu ismi daha güzel

İNÖNÜ  STADI

unicorn

Ya konu İnönü ile Şeref Bey'in mukayesesine dönüşmez inşaallah tek korkum bu
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

sero

Alıntı yapılan: epitaph_ - Aralık 01, 2006, 20:40:57
BİZİM STADIN İSMİ YALNIZ TÜRKİYENIN KURUCULARINDAN BU SANIRIM DIKKATINDEN KAÇMIŞ BU KAMPANYAYI ACANLARIN SAÇMA VE GEREKSİZ BENCE .
bencede

eren06

kurucumuz ŞEREF BEY dir ve stadın adı da ŞEREF BEY olmalıdır

ist.hatirasi/3-4

İNÖNÜ GÜSEL AMA STAD BASTAN YAPILMALI YAPILACAKTA SANIRIM(demioren gelirse)
YÖNETİM İSTİFA !!!

AsA

kurucumuz ŞEREF BEY dir ve stadın adı da ŞEREF BEY olmalıdır.. Bu kampanyayi destekliyorum..

cmcpgc

Bu vatan askiyla büyüdük biz anam
Sahip olamaz ki topragima düsman !
Binlercemiz öldük, yine de ölürüz
Yildiramaz kimse iste son sözümüz !

epitaph_

stad buyurse aynı koordınasyonu sağlayamayabılrız

AsA

Stad'in buyume projesine zaten bakanlik tarafindan onay verilmedi..Bunun yaninda bu sadece isim deisikligi..

carsi_bilo_41

ist.hatirasi/3-4

ne zaman isin istendi bilmiom ama demirorenin aklına ole bi proje var halen(sanıorum)cunku son konusmasından ben bunu anladım hatta basa gelmese bile geleceklerin bunu tartısacagını dusunuordu...yapılacak olanında turkienin en iyisi olacagı kesin!!!! bence isimde gusel stadda
YÖNETİM İSTİFA !!!

**19.aSLı.03**

benim için fark etmez sonucta içini dolduranlar değişmicek... madem Şeref Bey tamam hadi olsun bu zmana kadr niye kimse değişssin falan demedi ki...İnönü artık Beşiktaşımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi..bu saatten sonra değiştirirsek alışılması zor olur bence...marşlarımız da olsun her şeyimizde İnönü var yani..
there are two things in my life
1.BEŞİKTAŞ
2.MORE BEŞİKTAŞ

xxdoggyxx

inönü kalsin yaa ayricaligimiz olsun dierlerinden ali sami yen saracoglundan ayricalikli olalim
18.03.2007