Ana Menü

Ali Tandoğan Evlendi

Başlatan 2 dia 2 muerto, Mayıs 29, 2007, 22:01:30

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

Ali-Deniz çiftinin, Ortaköy'deki Feriye Restaurant'ta düzenlenen düğün törenine, Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet, futbolcular, Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay ve Fenerbahçeli futbolcu Uğur Boral ile çiftin yakınları katıldı.

Beşiktaş Belediye Başkan Vekili Kemal Çiloğlu'nun kıydığı nikahın şahitliklerini Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ile Altay Altuğ yaptı.

Nikah töreni sonrası Çiloğlu, aile cüzdanını genç çifte vermesi için Yıldırım Demirören'e teslim etti. Demirören de aile cüzdanını geline verdi.

Demirören, nikah töreninde yaptığı konuşmasında yeni evlileri kutlarken, "Yuvayı dişi kuş kurar. Ali'ye diyorum ki, her kararında mutlaka eşinin görüşünü al. Çiftimize mutluluklar diliyorum" dedi.

Alıntıdır ...

Hayırlı olsun .

Adriano

Tandoğan çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyorum..
İnşallah evlilik Ali'ye yarar..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

DIABLO

ALLAH mesut bahtiyar etsin bir yastıkta kocasınlar
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

ugur24

uğur boral kadıköy'de ali'ye uçan tekme salladığı içinmi davet edildi ? deniz-ali çiftine mutluluklar diliyorum..

Non Mollare Mai

Ömür boyu mutluluklar.. Allah bir yastıkta kocatsın..
edit

Timurlenk

bu nikah kıyılamaz siz kardeşsiniz ;D

Bir ömür boyu mutlu olsunlar.

mertcan

mutluluklar dilemekten başka laf düşmez bizlere...

AsA

CHEm !

hayırlı olsun inşallah yararlı gelir
Allah kitap Beşiktaş

alper_1903

hayirli olsun ali tandogana
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

BjKcArsi54

alper_1903

bayaa güzel bi dügün olmus ya lig tv de gösterdiler besiktasli bi oyuncuya yakisan bi dügün olmus
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

2 dia 2 muerto

Bir Kaç Resim

Alıntıdır ...

BjKli_10-ur

Allah bi yastıkda kocatsın:)
Sensiz geçen günlerin ...

carlito1903

Alıntı yapılan: ugur24 - Mayıs 29, 2007, 22:16:29
uğur boral kadıköy'de ali'ye uçan tekme salladığı içinmi davet edildi ? deniz-ali çiftine mutluluklar diliyorum..
bende bu habere çok şaşırdım adam uçarak tekme salladı alinin kafasına,neden çağırmış acaba?????
Allah bi yastıkta kocatsın..ömür boyu mutluluklar...