Ana Menü

Transferler[Tüm Transfer Haberleri Burada]

Başlatan 2 dia 2 muerto, Mayıs 28, 2007, 12:08:06

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

adamı tanımıyorum diyosun hemde istatistiğe bakarak yorum yapıyosun
Allah kitap Beşiktaş

eRe

M.Topuz ve Gökhan'ı götürebilecek mi?
Kayserispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Beşiktaş ile anlaştığını bildirdi. Sağlam, yaptığı açıklamada, önceki gün Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ile Antalya'da görüştükten sonra, dün de İstanbul'da Beşiktaş yöneticileri ile bir araya geldiğini belirtti.

Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin transfer listelerindeki gözde futbolculardan Kayserisporlu Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz'un da kendisi ile birlikte siyah beyazlı takıma gitmeyi isteyebileceğini belirten Sağlam, ''İki futbolcuyu zaten Beşiktaş almak istiyor. Ancak, bu konuda Kayserispor daha önce iki futbolcuyu satmayacağını açıklamıştı. Yönetimin bu konudaki tavrını bildiğim için ısrarcı olmam'' diye konuştu.

Beşiktaş ile her konuda anlaşma sağladıklarını, ancak halen sözleşme imzalamadıklarını ifade eden Sağlam, şunları söyledi:  ''İstanbul'da Beşiktaşlı yöneticiler ile görüştüm ve kendileri ile her konuda anlaşma sağladık. Bugün Beşiktaş Yönetim Kurulu toplanarak bu konuda karar alacak ve karar daha sonra kamuoyuna açıklanacak. Yönetim kurulu kararının ardından da sözleşme imzalamayı düşünüyoruz. Sözleşmenin süresi veya diğer ayrıntıları daha sonra netleştireceğiz. Şimdi sözleşmenin imzalanmasını bekliyoruz.''

Kaynak : AA
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

eRe

Ezeli rakiplerden transfer yok!

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Celal Kolot, Fenerbahçe veya Galatasaray'dan futbolcu almak istemediklerini söyledi.

Ali Tandoğan'ın düğününde basın mensuplarının yerli transferlerle ilgili sorusu üzerine Kolot, 2 veya 3 yerli futbolcu alacaklarını belirterek, Fenerbahçe'de forma giyen Mehmet Yozgatlı'yı almak istemediklerini söyledi. Celal Kolot, Fenerbahçe'den futbolcu almak istemediklerini belirterek, şöyle konuştu:

"Mehmet Yozgatlı bize gelmeyi çok istiyor. Ama biz Fenerbahçe veya Galatasaray'dan futbolcu almak istemiyoruz. Yerli transferde daha genç oyunculara yöneleceğiz. Bu konuyu da önümüzdeki günlerde sonuçlandıracağız."

Kaynak: DHA
www.erdemeksi.com

carlito1903

mehmet topuz,gökhan ünal yeter bize...hadi ertuğrul al ikisinide gel..

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: CHEm ! - Mayıs 30, 2007, 13:38:25
adamı tanımıyorum diyosun hemde istatistiğe bakarak yorum yapıyosun

Tanımadıgım bir adamı nereye bakarak yorumlayabilirim !
Tello için kötü demiyorum ben sadece daha iyisi alınabilirdi ya da elimizdeki oyuncudan faydalanabilir ve yabancı hakkımızı başka bir bölgeye kaydırabilirdik .

husoeagle

bu adam denildiğine göre sol bek ve bizim sol beke ihtiyacımız var
eğerki iyi bir futbolcuysa yerinde transfer olur

die-4-u

Alıntı yapılan: husoeagle - Mayıs 30, 2007, 17:49:39
bu adam denildiğine göre sol bek ve bizim sol beke ihtiyacımız var
eğerki iyi bir futbolcuysa yerinde transfer olur
Benim bildiğim orta sahanın solunda oynuyor..

husoeagle

2 dia 2 muerto

Sorun buradan kaynaklanıyor zaten adamı kimse tanımıyor .
Ne kadar yararlı olacagını bilmiyoruz böyle bir durumda İ.Akın la devam etmek daha uygundu bence .

eRe

sol tarafta bakı gıbı bırı varken ılac bu adam ılac

ayrıca bu adam genelde bek oynuyor ancak ılerdede etkılı bır oyuncu
www.erdemeksi.com

2 dia 2 muerto

Peki bek oynuyor diye kabul edersek bizim bekte zaten Deli oynuyordu . Sonucta Baki sadece Üzülmez sakatlandıgında o mevkiyi kontrol etti . Üzülmez hangi tarafa kayıcak .

husoeagle

bi bakımada öyle tabi sol kanatta gidip gelen iyi bir oyuncuya ihtiyacımız var bence

eRe

sunu dıyım adamın defansıf ozellıklerı ıyı ancak dıkkatını cektıyse ıbo da arasıra bekte oynuyor arasıra acıkta bu adamda ıbo gıbı ancak ıbo dan daha etkılı bır oyuncu
bence ıyı bır transfer
ozellıkle sol kanatta bu kadar cok sıkıntı cekıyoruz

ıbrahım akın konusuna gelırsek ıbrahım akın forvet dısında hıc bır yerde etkılı olamıyor
www.erdemeksi.com

2 dia 2 muerto

Üzülmez acıkta oynuyor ama oynayamıyor Tello da bu durum ortaya cıkarsa bunun hesabını kımse veremez !

husoeagle

imzalanmış 4 yıllık sözleşme
hayırlı olsun