Ana Menü

Sevgili Günlük...

Başlatan @LAYINA GİDER, Mayıs 23, 2007, 20:54:56

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Günlük çok mutluyum sonunda şeytanın bacağını kırdım ve İng. 88 aldım :D en yüksek notlardan bir tanesi :)
Ayrıca aylardır istediğim Beşiktaş kupası vardı annem onu almış hediye olarak çok mutlu oldum kupaya sıcak su koyuncu siyah bi yerde 132 desibel Kartal gol gol gol yazıları çıkıyor :) Bugün kupama çayımı alıp maçımızı izlicem :)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

gunluk bugun hayatımda ilk defa kopya cekerken yakalandım ama onemli olan yakalanmam değildi hocanın dedikleri dahada zoruma gitti
mantık sınavına çalışmadım kopya cekiyorduk onumdekiyle kagıtları degistik arkadaş hemen yapayım diye ismi değiştirmeyince yakalandık
hoca sen çalışmadım desen ben seni sınav yapmazmıydım guvenimi suistimal ettin ben bunu haketmedim(gercektende haketmeyecek bir hocaydı) gibisinde konustu o an kagıda çizik atıp 0 verseydi bu kadar kotu olmazdım ustune usluk bide kagıdımı almadı devam et dedi

bide iddaaya gittim az once sonuclara baktım 4,5handikabı olan miami bostana 4 sayı farkla yenilerek benim 48 milyonu yaktı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Alp Erdem

günlük matematik sınavı olduk

Cem Goren

gunluk okulda makaranın tavan yaptıgı bir gundu 45e yakın kişi koridorda hamburg diye her tenefus ,inlettik orayı nobetci hocada hasta gsli ama yapcak birşey yoktu
ogle arasında hepimiz birer hamburger aldık 3er dk arayla goturduk en sonunda kovacaktı bizi okuldan

Cem Goren

sınıfta uzun eşşek oynadık belim koptu be gunluk dogrulamadım daha :(
biletimizide aldık carsamba samiyendeyim

ilhan mansız_melis

günlük kesin sınıfta kalıcam mat. berbat geçti 30 bile alamam lanet olsun

Alp Erdem

Alıntı yapılan: cem_goren - Mart 27, 2009, 18:41:40
sınıfta uzun eşşek oynadık belim koptu be gunluk dogrulamadım daha :(
biletimizide aldık carsamba samiyendeyim
abi bizde oynadık yastık oldum olan bana oldu biri pantolonu çekiyo biri çekedi çekiyo yani olan bana oldu ;D

Cem Goren

gunluk belim hala agrıyoro :)
birazdan dershaneye gidicem

Alp Erdem

günlük sınav olduk be dershaneden 70 doğrum var

Cem Goren

gunluk dun sandık gorevlisiymişim son anda haberim oldu daha yeni uyandım yerin dibine batsın secimide oyuda hala gozlerimi açamadım

+18 !

günLük 3-4 gündür doğru dürüst giremiyordum foruma keşke girseydim bazıLarı benim iLetiLere cevap vermiş..

Cem Goren

gunluk bugun feneriuma gittim bi arkadaşa hediye almak için bi tişört için gezmedigim yer kalmadı en son cevahirde buldum
dil ve anlatımda 77 almısım onunda haberi geldi

Cem Goren

bugun demokrasi sınavı vardı kimse birşey bilmiyo işlenmeyen dersten 40 soru sordular paragraflar halinde bizde bişey bilmiyoruz bosm kagıt vermeye karar verdik sınıfca o ara hoca halimize acıdıda çıkartın ne biliyosanız kitaptan yazın dedi 10 numara oldu :)
birazdanda deneme var ama turkiye maçı old. dolayı deneme yalan

ilhan mansız_melis

Günlük mat. sınavından 45 aldığıma seviniyorum düşün artık :) İng. quizinden de 71 aldım bi de tarih sözlülerinden 100'ü kaptım :D

Cem Goren

gunluk bugun inönü planları suya battı kısmet degilmis
dershanede sınav vardı fena gecmedi maç saatini bekliyorum