Ana Menü

"F.Bahçe'yi alkışlardım"

Başlatan eRe, Mayıs 17, 2007, 18:43:47

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

allen ıverson

fenerbahçeyle bizim uyuşmazlıgımız onlarla galatasaray arsındakiden şuanlarda daha fazla..Onlar zengin takımıdır, biz halk takımıyız,onlar herkezin fenerbahçeli olmasını ister.biz ise beşiktaşlı olunmaz dogulur deriz.onlar başarıya aşıktır başarı yoksa çalkantıya giderler biz ise kötü gün taraftarıyızdır BEŞİKTAŞ  sadese haftada bir seyrdilen bi olgu degildir.BİR RUHTUR bunları birileri bu genç arkadaşlara ögretmesi lazım.. :bjk :besiktas

keskinli

Alıntı yapılan: sezgin - Mayıs 18, 2007, 11:39:05
:bjkya bize ne kim kimi alkışlar kim kimi tokatlar bize ne ya biz kendi davamıza bakalım şaka maka 5.yıla girdi biz şampiyonluk göremiyoruz yeter artık bir şekilde artık şampiyon olalım başarıya giden her yol mübahtır bence :bjk
ciddimisin sen?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Brestgerfich

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 19, 2007, 00:48:29
:bjkya bize ne kim kimi alkışlar kim kimi tokatlar bize ne ya biz kendi davamıza bakalım şaka maka 5.yıla girdi biz şampiyonluk göremiyoruz yeter artık bir şekilde artık şampiyon olalım başarıya giden her yol mübahtır bence :bjk
ciddimisin sen?

Şerefli İkinciliklerinle Sevdik Seni BEŞİKTAŞIM!!!
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Timurlenk

aziz yıldıvım'ın kankası falan mısın ?

ist.hatirasi/3-4

hak edilmiş olan tüm şampiyonlukları bende alkıslarım...ama hakedilen

1 sezon agladıktan sonra alınmıs sampiyonluga bebege verilmiş olan emzik derim seneye gene aglarlar...

gsliler aksam alkıslıcakmıs:D:D:D:D:D :D: :D
YÖNETİM İSTİFA !!!

alayına_gider_paşalı

alkışmi? adamlar ağlamaktan başka bişey bilmiyorlar kı

NoPasaran

Aramızda en hakeden yine onlardı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

volkan konuya sadece sportif acidan bakma
bi takimin alkisi haketmesi sadece spotif basaraiya bagli degil
su ligde yapmadiklari kalmadi,adam dövmekten yayinci kurulusun kabloluruna kesilmeye kadar
bi hakem hatasinda devleti göreve cagirmaktan 25 milyon taraftari üstünüze salariz gibi demeclerde bulunana kadar
takimi ligden cekerizden tüm rakiplerine küfür etmeye kadar yapmadiklari sey kalmadi
böyle bi takim nasil alkislanir?

SATUKBLADE

Alıntı yapılan: Bobbo13 - Mayıs 19, 2007, 00:54:27

aziz yıldıvım'ın kankası falan mısın ?

YORUMLARIMIZI YAPARKEN LÜTFEN SEVİYEYİ
VE KARŞI TARAFIN DÜŞÜNCESİNE SAYGI DUYALIM
EĞERKİ AKSİNİ DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR OLURSA
CEZALANDIRILACAKTIR.
YORUMLARDAN DOLAYI KİMSEYE HAKARET
İÇEREN POST ATMAYALIM

NoPasaran

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 20, 2007, 17:13:42
su ligde yapmadiklari kalmadi,adam dövmekten yayinci kurulusun kabloluruna kesilmeye kadar
bi hakem hatasinda devleti göreve cagirmaktan 25 milyon taraftari üstünüze salariz gibi demeclerde bulunana kadar
takimi ligden cekerizden tüm rakiplerine küfür etmeye kadar yapmadiklari sey kalmadi

Abim o yönetimin sorunu..
Burada Toramanın alkışlamaktan bahsettiği sonuçta Fubtolcu arkadaşları diye düşünüyorum..

Lig bu sene çok enteresandı..Bu sene Fenerbahçede çok memnun değildi sonuçta hakemden..Onlarında haklı olduğu yerer var görmek lazım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

ben bi camiayi kutlamak icin olayin tümüne bakarim
cünkü bi takim sadece futbolculardan olusmaz
futbolda yaptiklarina bakin,baskette yaptiklarina bakin karar vermek icin
hakem hatalari olmustur muhakkak,ama tüm olaylari buna baglayarak fb yi hakli cikaramayiz.
ciksinlar konussunlar fb-ts macinda hakem kimin lehine kimin aleyhine kararlar vermis.
olaylara tüm olarak baktigimiz zaman,fb kesinlikle alkisi haketmedi.
sadece rakiplerinde degil,tüm türkiyede fb ye karsi bi antipati olustuysa bi sorun var demekki

golasso

Alıntı yapılan: NoPasaran - Mayıs 20, 2007, 17:26:18
Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 20, 2007, 17:13:42

Abim o yönetimin sorunu..
Burada Toramanın alkışlamaktan bahsettiği sonuçta Fubtolcu arkadaşları diye düşünüyorum..

Lig bu sene çok enteresandı..Bu sene Fenerbahçede çok memnun değildi sonuçta hakemden..Onlarında haklı olduğu yerer var görmek lazım
ben volkana katılıyorum.Ama gsli futbolcuların yerinde olsam alkışlamazdım belki de bütün stadın önünde,tebrik ederdim ama şampiyonluklarını.l

Doktor

Merak edilen konu cozume kavustu iyi bir alkış oldu ama  :alkis  :koptum

MeLo

Ne alkıslayacam !
Alsınlar kupalarını !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

Rammos

Güzel ağladıkları için alkışlarım. sahanda hertürlü çirkefliği yapacaksın hakemlere fedarasyona devlete BEŞİKTAŞIMA dil uzatacaksın Futbolcumu döveceksin sonrada alkış isteyecesin HADİ ULANN !!
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white