Ana Menü

"F.Bahçe'yi alkışlardım"

Başlatan eRe, Mayıs 17, 2007, 18:43:47

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

İstek Özel Acıbadem Eğitim Yerleşkesi'ndeki lisenin konferans salonunda düzenlenen, "Profesyonel Futbolcuların Yetişen Gençlik Üzerindeki Etkileri" konulu panele A Milli Futbol Takımı Yardımcı Antrenörü Metin Tekin, Futbol yorumcusu Fenerbahçeli eski futbolcu ve teknik adam Rıdvan Dilmen, Beşiktaşlı futbolcular İbrahim Toraman ve Serdar Kurtuluş katıldı.

Öğrencilerin sorularına yanıtlarında centilmenlik mesajları veren Beşiktaşlı futbolculardan Serdar hafta sonu Galatasaray ile Fenerbahçe arasında yapılacak derbi maç öncesi tartışılan, "Galatasaraylılar lig şampiyonu Fenerbahçe'yi alkışlar mı?" konusunu hatırlatan, "Fenerbahçe BJK İnönü Stadı'na şampiyon çıksa alkışlar mıydınız?" sorusuna, "Ben açıkçası profesyonel bir futbolcu olarak alkışlardım" dedi.

Panelin açılışında yaptığı konuşmada lise mezunu olduğunu hatırlatarak, futbolun bir garantisinin olmadığını, üniversite sınavını kazanıp iyi bir öğrenim görmek istediğini kaydeden Serdar, "Geleceğe iyi bir yatırım yapmalıyız. Futbolu bıraktıktan sonra antrenörlük yapabilirim, belki bir Beden Eğitimi öğretmeni olabilirim. Yolun başında, magazin olaylarını göz önünde bulundurmadan oynadığım futbolla gündeme gelmek istiyorum" diye konuştu.

TORAMAN: "ÜNİVERSİTE SINAVINA GİRECEĞİM"

İbrahim Toraman da bu yıl üniversite sınavlarına gireceğini ifade etti.
Futbolculuk yaşamında önemli işler yapmak için sadece 10-15 yıllık bir süreleri bulunduğunu ve eğitimin her sporcu için şart olduğunu ifade eden İbrahim, "İnşallah kazanırım, hem futbol hem de okulu bir arada götürmek güzel bir şey. İnşallah ben de bunu başarırım" dedi.

Gaziantepspor'dan Beşiktaş'a transferinden önce 3 büyük kulübün yanı sıra yurt dışından da teklifler aldığını, ancak kendisini Beşiktaş'a daha yakın hissettiği için siyah-beyazlı ekibi tercih ettiğini belirtenİbrahim, kararından hiçbir zaman pişman olmadığını kaydetti.

İbrahim, Fenerbahçe ile görüştüğü yöndeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını, 2010 yılına kadar Beşiktaş ile sözleşmesinin bulunduğunu söyledi.

Lig maçlarında tartıştıkları oyuncularla milli takımdaki buluşmalarının nasıl olduğu sorusuna İbrahim, "Bunlar maçların içindeki doğal tepkiler. Ancak hepsi sahada kalır. Herkes kendi takımının formasını giydiği için kazanmak için en iyisini yapacak. Milli takıma gelince bunlar kesinlikle devam etmez. Sahada yaşanan sahada kalır" şeklinde yanıtladı.

Kaynak : DHA
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

eRe

ben cok uzuldum bu yoruma
karsı taraf baska bı takım olsa alkıslanırdı ancak
kupadan eleyınce saldıran oyuncuları
aglayan baskanı ve yonetıcelerın alkıslandıgı  gun kendımıze ıhanet etmıs oluruz
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

mertcan

TORAMAN: "ÜNİVERSİTE SINAVINA GİRECEĞİM"

girsin bakalım kim daha çok puan alır ;D ;D

ayrıaca bende alkışlamazdım
kupa maçından sonraki olayları hepimiz gördük

aynı şekilde karşılık verirdim...

2 dia 2 muerto

Serdar iyi niyetliliğini göstermek istemiştir bence
Sonucta lige tutunmaya çalışan 19 yaşında bir genç!

Delirdik

Fenerbahçe aLkışı hakedecek hiçbir şey yapmadı.

sağa soLa çamur atmak, devLeti acizLikLe suçLamak, rakip yöneticiLere evLerinde küfür ettirmek, yayın ekibini statLarına aLmamak hatta yayındayken kabLoLarı kestirmek, penaLtı veriLmiyor diye ağLamak, ligten çekiLiriz diyip iki önemLi maç aLınca susmak..

bunLarı mı aLkışLayacakLar ::)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Adriano

Adam gibi davransınlar, adam gibi oynasınlar, adam gibi konuşsunlar.. Biz tüm Beşiktaş'lılar alkışlamaya hazırız..
Ama adam olan alkışlanır.. Bunlar alkışı hakedecek bir tavır içinde değillerki..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Timurlenk

neden bu kadar iyimseriz anlamıyorum

gözzde_bjk

ya ılk defa uzulerekde olsa gslı bı yonetıcının acıklamasına harfıyen katılıyorum FENERBAHCEYI SEYRICISI ALKISLASIN BIZE NE YA!faırplay bızım ulkemızde bitelı cok oldu!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

keskinli

serdarin sahsi görüsü,o alkislasin
ama alkisi hakedecek tek bi hareket göstermediler
birakin alkislamayi,devamli isliklanacak ve yuhlanacak bi takim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Doktor

Sevgili serdar kardeşimiz umarım birilerine şirin gozukmek için bunu dememiştir yureginden gelerek soylediyse kendi gorusudur saygı duymak gerek

IL Capitano

Serdarin ilk senesi, genc bir arkadas  vede iyi niyetli
uzerinde durulacak bi konu degil..
yakinda eziklerin ne oldugunu ögrenince fikri degisir..
Serdar toy daha toy
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

sezgin

:bjkya bize ne kim kimi alkışlar kim kimi tokatlar bize ne ya biz kendi davamıza bakalım şaka maka 5.yıla girdi biz şampiyonluk göremiyoruz yeter artık bir şekilde artık şampiyon olalım başarıya giden her yol mübahtır bence :bjk

mertcan

@ sezgin

her yol mübah değil şampiyonluk için biz isterse her sene ŞEREFLİ 2. olalım bırakalım ezikleri

onlar ŞEREF SİZCE olsunlar 1.

sevinsinler ...

carlito1903

hiç yakıştıramadım serdar ne alkışlaması karşındaki takım hakkıyla şampiyon olan bi takım değilki

allen ıverson

SERDAR çok seviyorum ama bu işin farkında degil,adamlar yapmadıkları kalmıyo bayan basketbol maçında bile küfürler havada uçuşuyo SERDAR alkışlarım diyo alkışlasın bakalım...