Ana Menü

[anket] Teknik Direktör sizce kim olsun??

Başlatan kralcarsi, Mayıs 07, 2007, 11:21:27

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1903bjk

ben ismi olan hocaları istemiyorum tiganannda ismi var ama oynattıgı taktik beşiktaşın yanından bile gecmiyorr teknik direktör seicminde buna dikkat edilmeli bence beşiktaşın cıkıp kazanmayı düsünmesi lazım beşiktasın 90 dk pres yapması lazım beşiktaşın cok gol atması lazım beşiktasın cok pozisyona girmesi lazım bunun içinde bunları yaptırabilen br hoca lazım ben paul le guen diyorum her zaman kazanmayı düsünen pres yapan bir takım kuruyor ins o gelir
FORZA BEŞİKTAŞ

NoPasaran

Ertuğula ben nedense hiç sıcak bakmıyorum..

Vizyonu geniş değil
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

bjk_fatih

mircea lucescu adam cinconu şampiyon yaptı ayrıldı bizide ole ya biz şampiyon yapmak icin tektik tirektör arıyoruz hemde şampiyon yapıp adamı gönderiyorlar yok bole bişe ya inş mircea lucescu gelir

çArşı_nuh

psionic

luce geliyor sanırım gazetede yazıyordu spor haberlerinde de söylendi demirören luceyi istiyor diye..
Okulumun Sırasında Gecenin Bi Yarısında, Ölüm Kalım Arasında Aklım, Beyazında Karasında..

unicorn

Le Quen gelebilir.
Benim görüşüm değil bu gelen haberler öyle
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Jackass

1. tercihim lucescu 2. tercihim aybaba

ertuğurulu isterim ama şu haliyle gelirse rıza'nın akıbeti gibi olur hoş olmaz biraz daha pişse bence daha ii olur ertuğrul

ilker_csa

ben ersun yanal ı isterim bu takımdaki futbolcular ona göre hırslı kazanmıyı isteyen futbolcular ben ersun hocayla beraber beşiktaşın avrupada bile ses getirebileceğine inanıyorum artık hucumu düşünen birileri gelsin bu takımın başına....
bir gün herkes BEŞİKTAŞLI olmasın BEŞİKTAŞLILIK şerefli kalsın ...

bilen19

ya arkadaslar mustafa denizli kimdir ya??  hırsı kalmamıs, vizyonu olmayan, konusmasını bilmeyen ve en onemlisi milli takimdan ayrildiginda besiktaslı oldugunu belirtip fenerbahcenin basına gectiginide unutmayalim.  Bence ertugrul saglam icin henuz erken ziya dogan ın ne yaptigi belli degil samet aybaba buyuk takım calıstırabılecek zekasının oldugunu dusunmuyorum, gelecekse lucescu olabılır ama farkli bir yabanci iyi olur diye dusunuyorum!!

eren06

Yılmaz vural gelirse en kötü uefada yyarı final oynarız yılmaz hoca Beşiktaşımızı çok iyi yerlere getirir

Anarchy*

carabobo

YILMAZ VURAL, haber doğru ise ilk sene para almam ve mevcut kadroyla BEŞİKTAŞ'ı şampiyon yaparım demiş. Yapamazsam bavulumu toplar giderim demiş... BEŞİKTAŞ'a onun gibi hırslı bir teknik direktör lazım...
BİZ SENİ SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK....ALAYINA İSYAN B J K

Brestgerfich

hadiLuce geL de kurtar Beşiktaşımızı
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

TurkishTank

imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

KartaL_Gurkan

Lucescu olmasini cok isterim...
yerli hocanin getirilmesine karsiyim...benim fikrim :)