Ana Menü

[anket] Teknik Direktör sizce kim olsun??

Başlatan kralcarsi, Mayıs 07, 2007, 11:21:27

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

N3rQN

taby ki lucesku ama felix magath da fena olmas
öVüNMeKTe CoK HaKLıYıZ BEŞİKTAŞKlıyız

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Anarchy*

Rammos

FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

CAR$I TERORE KAR$I

Lucescu gelsin Asbaşkan Levent Erdoğan   Samet Aybaba'yı isterim demiş bırakın bu adamları ya Luce .. uçurur bizi :D
Carsiyiz biz Carsi,,Meyhaneler evimiz,,Sokaklar mekanimiz,,Sarabsiseleri sermayemiz,,Dinle sosyete kizi iyi dinle,,Carsi severse kimse tutamaz,,Carsi aglarsa kimse susturamaz,,Carsi kaybolursa kimse bulamaz,,Dinle sosyete kizi iyi dinle,,Herkes Carsi olamaz..

AKILLI OL ÇARŞI HERYERDE..

Timurlenk

DIABLO

ilk olarak tercihim ertuğrul ama rıza gibi olmasından korkuyorum birazdaha pişmesi lazım şuan için en uygun luce ondada tek korkum gelen gideni aratması olur 2. geldiğinde dikiş tutturamazsa umarım ben yanılırım
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Doktor

Yerli Samet Aybaba yabancı Lucescu diyorum hayırlısı olsun.

mertcan

çarşı_57

tek dilek LUCESCU yu istiorumm takıma gerçek bi baba lazım bide hırçın çocuk o da PASCAL ...
öLüM-YaŞaM...hoLiganıM beN, duvaRa yAzı yazaN, anarşiNiN A'sıNı yapaN,

BeşiKTaŞ diE saĞa soLa saLdıraN ÇaRŞı AŞıĞıYıM uLaNN

erasca

walla önce sinan engin gelsin sonra da kim gelirse gelsin...ikincisi bu yönetimede olmıcağı belli..tigana bile başkanın babasınada söledim demesi Beşiktaş a Hakarettir...we bunu kabulenmememiz lazım...süeyman sebaya yazık ettikk...imparator sinan engin gelsin dertler bitsin...

AsA

[KralKartal]

ahada buraya yaziyorum yuzde 99 LUCESCU gelecek..ki anlasma saglandi zaten...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

AsA

Vallah'i bende oyumu ondan yana kullandim istiyorumda gelmesini..

CAR$I TERORE KAR$I

18 Haziran'da imza atıyo diyolar ama .. ne kadar doğru bilemem ..
Carsiyiz biz Carsi,,Meyhaneler evimiz,,Sokaklar mekanimiz,,Sarabsiseleri sermayemiz,,Dinle sosyete kizi iyi dinle,,Carsi severse kimse tutamaz,,Carsi aglarsa kimse susturamaz,,Carsi kaybolursa kimse bulamaz,,Dinle sosyete kizi iyi dinle,,Herkes Carsi olamaz..

AKILLI OL ÇARŞI HERYERDE..