Ana Menü

Tigana "Bırakıyorum"

Başlatan NoPasaran, Mayıs 04, 2007, 23:04:09

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tigana, Süper Lig ve Fortis Türkiye Kupası'nı kazandıktan sonra Beşiktaş'ı bırakacağını açıklarken, Fransız dergi France Football'a da konuştu. Cumartesi günü şampiyonluk yarışında iki puan önündeki Fenerbahçe ile, Çarşamba günü ise Kayseri Erciyessporla kupa için karşılaşcak olan Beşiktaş'ın hocasıyla bir röportaj yapan dergi, maçların önemine ve Tigana'nın kariyerindeki yerine değindi.

"İki yarış içinde bir Fransız" manşetiyle Jean Tigana'nın açıklamalarına yer veren France Football, Fransız hocanın "Beşiktaş son 8 maçtır yenilmedi. 7 galibiyet 1 beraberlik olmak üzere yenilmedik. 9 puan geriden takip ettiğimiz Fenerbahçe'yi neredeyse yakaladık. Bu benim takımımım için iyi bir nokta"  sözlerini yayınladı. diye Tigana,  sözlerini şöyle tamamladı: "Burada tam bir delilik hakim, herkes derby maçı konuşuyor. Paris Saint Germain-Olimpik Marsilya maçları öncesinde yaşananlar gibi bir ortam var. Tek fark iki takım aynı şehrin takımı ve aralarında en fazla 30 km var. Son olarak 2006 yılında Türkiye Kupası'nı kazandık. Erciyesspor karşısında da kupayı alacağımı umut ediyorum. Bu sene hepsini alabiliriz, hem süper lig kupasını hem de Türkiye Kupasını kazanabiliriz. Tamamen yeniden yapılanan bir takıma sahibim, bir çok genç oyuncum var. 5 oyuncum henüz 21 yaşında bile değil "

Kaynak: DHA
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Diğer konu kilitlenmiş ama DHA nın verdiği haberide tartışmak gerekir diye düşünüyorum

Ayrıca Denizli?

Beşiktaş'tan ayrılacağını söyleyen Tigana'nın yerine alternatif olarak düşünülen isim ise "Beşiktaş'ı çalıştırırım" diyen Mustafa Denizli!..

Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tigana'nın France Football'a Beşiktaş'ı sezon sonu bırakacağını açıklaması herkesi şaşırtırken, Beşiktaş camiasına yakın kaynaklar bu bilgiyi doğruladı. Tigana'nın bu açıklamasından sonra Beşiktaş'a yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre, Fransız teknik adam sezon sonunda Beşiktaş ile yollarını ayıracak. Alınan bilgiye göre Tigana'nın UEFA'nın yeni başkanı Platini'nin isteği doğrultusunda UEFA'da görev yapması bekleniyor.

Tigana'nın yerine Siyah-Beyazlı kulübün kulislerinde düşünülen isim ise "Beşiktaş'ı çalıştırırım" diyen Mustafa Denizli. Denizli'nin hem Beşiktaşlı olması hem de İran'da birlikte çalıştığı Ali Gültiken'in Siyah-Beyazlı takımın menajeri olması Denizli'nin yeni sezonda Beşiktaş'a transferini güçlendiriyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ugur24

tigana eğer bize kupaları kazandırdıktan sonra giderse beşiktaş kariyerini zirvede bırakmış oluyo..onunda isteği bu sanırım..seneye olmayacaksa inşallah yerine türk teknik direktör gelir..denizli olabilir mesela..ben isterim şahsen..

ögrenci

İYİ OLURRR BIRAKMASI TÜRK GELSİN

die-4-u

Tigana'yı beğeniriz ya da beğenmeyiz fakat gerçekten paraya değer vermeyen bi kişi..
Beşiktaş'ın son takımı olduğunu söylüyor röportajında..Zaten Fransa Milli takımı yetkililerine gerekli cevabı verdi kendine göre..Çok genç bi' takımla geçen yıl 1 kupa kaldırdı bu sene de 2 kulvarda final haftalarına girdi..

ist.hatirasi/3-4

rıza calımbay vardı...aldıgında besiktas 2. yarıda sadece 1 kez yenildi...ama kovuldu..ama tiganaya bu kadar dayanıldı!!! hatırlarsanız 3-4 gibi bi skor almıstı calımbayla!!!

bu yabancılara verilen destek türk hocalara verilseydi!!!...
YÖNETİM İSTİFA !!!

!_black_eagle_!

evet haklısın yabancılara sabır etceklerine azıcık turk hocalara sabretseler durum cok farklı olurdu ama eger bırakırsada bende denizliden yada yılmaz vuraldan yanayım
|| 14 Şubat Hayal Ürünüdür...Tek Gerçek BEŞİKTAŞ Tribünüdür ||

candela14

bencede yılmaz vural getirilmeli
bursalıyız ölümüne çarşılıyız , varmı ötesi
mesafeler engel değil aşkımıza

Jackass

Alıntı yapılan: die-4-u - Mayıs 04, 2007, 23:44:06
Tigana'yı beğeniriz ya da beğenmeyiz fakat gerçekten paraya değer vermeyen bi kişi..
Beşiktaş'ın son takımı olduğunu söylüyor röportajında..Zaten Fransa Milli takımı yetkililerine gerekli cevabı verdi kendine göre..Çok genç bi' takımla geçen yıl 1 kupa kaldırdı bu sene de 2 kulvarda final haftalarına girdi..

paraya değer vermiormu :s hocam ne yaptın sen yaw :s adam topyekun para göz bıraksın gitsin Beşiktaş tiganaya rağmen şampiyon olacak ya helal olsun bizim çocuklara

bu kadar korkak bir futbol anlayışını bu kadar büyük bir takıma oynatması kanıma dokunuor! arkadaşlar kadroya bir bakın ne kadar geniş her adamın yerine 2 adam gelebilior ama bu adam hala bakiyi oynatıor bu adam nasıl teknik direktör ben anlamıorum(tmm baki ii nietli 'ne bir lokma ekmek ne bir kızı sevmek seviyoruz seni baki mercimek' tmm seviorum gerçekten çok ii nietli ama top oynamasın beee)

die-4-u

eğer ki paragöz olsaydı kendisini kovdurmayı bilirdi yönetimle ters düştüğü zamanlar oldu çünkü..
bakın del bosque'ye arkasına bakmadan çekip gitti ve hala bize zarar vermeye çalışıyor..
Tigana henüz 52 yaşında fakat T.direktörlüğü bırakacak..parayı seven biri şartlar ne olursa olsun devam etmez mi??

keskinli

ben tiganayi seviyorum
sevmedigim tek seyi takimi cok korkak oynatmasi
belkide elindeki kadro takimi iyi oynatmaya yetmiyorda olabilir
rakip orta sahada appiah ve aurellio ile oynuyor biz 19 lik serdarla
sag kanatta oynayacak birini bulamazken rakip m.yozgatliyi oynatmama lüksünde
sol kanatta hücum olarak yeterli degil
böyle düsündüm zamanda sayin tigananin basarili oldugu kanisindayim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Tiganaytı sevmiyorum ben..

Seneye kalırsa takım çok zarar görür..Bu seneki durumumuz tamamen tesadüf bunu kabul edelim..

Seneye Mustafa Denizli ile umarım anlaşırlar, futbolu bilen bir hoca
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

bize hırslı bir hoca lazım bence yılmaz vural daha etkili olur
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

NoPasaran

Yılmaz Vural Beşiktaşın kimyasına asla uymaz..

Ciddiyetsiz tvde küfürlerle konuşmuş bir adam..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

TurkishTank

besiktasin icin hayirlisi olsun... bence tigana'dan daha basarili teknik direktor'ler vardir... mesela denizli... her takimi calistirirken gene "kartal" diyodu...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt