Ana Menü

Tello İmzayı Attı..!

Başlatan keskinli, Mayıs 04, 2007, 17:31:03

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mertcan

Brestgerfich

İnşallah faydalı bi transfer oLur
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

CHEm !

Beşiktaş'ın prensip anlaşmasına vardığı ve sabaha karşı İstanbul'a getirdiği Şilili futbolcu Rodrigo Alvaro Tello, sağlık kontrolünden geçti. Portekiz'in Sporting Lizbon takımında forma giyen 28 yaşındaki sol kanat oyuncusuna, Kadıköy Acıbadem Hastanesi'nde çeşitli sağlık kontrolleri ve testler uygulandı. Sempatik hareketleri ile dikkat çeken Tello'nun kontroller sırasında neşeli olduğu gözlendi.

A.A
Allah kitap Beşiktaş

Non Mollare Mai

İzlemek istiyorum şu Görüntüleri.. Nerden izliceğimizi bilsek bide.. Beşiktaş Tv de yarışma vardır yine !
edit

CHEm !

baki ye elveda galiba :)
hayırlısı olsun umarım sol kanada ilaç olur
münchten beri sol kanatta doğru düzgün orta yapanımız yo
Allah kitap Beşiktaş

eRe

Neden Beşiktaş'ı seçti?
Beşiktaş Sporting Lizbon'un Şilili orta saha oyuncusu Rodrigo Tello ile anlaştı. Portekiz Ligi yazarlarımızdan Hakan Soyugüzel Tello'nun gelişini Sporx için değerlendirdi. Soyugüzel Tello'nun gelişini 'tamamen duygusal' olarak yorumladı.

Hakan Soyugüzel'in değerlendirmesi;

"Yaklaşık 1 ay önce Portekizin saygın bir gazetesi manşetten şu haberi vermişti. "Beşiktaş, Tello'ya 2 katını veriyor". Öncelikle şuna bakmamız lazım. Tello Beşiktaş'a neden geldi. Beşiktaşın büyüklüğü  için mi yoksa parası için mi ? Tabiiki para için bence. Sporting de aylık  25 bin avroya oynuyordu. Beşiktaş ise kendisine yıllık 650 bin avro verecekmiş deniliyor ki buna pek inanmıyorum.

Çok daha yüksek bir rakam olmalı. Bu haberler çıkarken Sporting Lizbona çok yakın olan bir arkadaşıma ne dersin Tello Sportingi bırakır mı demiştim. Bana verdiği yanıt şuydu.'' Tello'nun Sporting'e olan sadakatine inanırım. Küçük paralar için çok sevdiği Sporting den ayrılmaz.''

Sporting Lizbon ve Beşiktaş arasında çok büyük bir fark yok diyebiliriz.Hatta Sporting Lizbon Avrupada daha tanınmış ve daha büyük başarılara imza atmış, atabilecek düzeyde bir ekip Beşiktaş, gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'nde 2. ön elemeden başlayacakken Sporting direkt gruplardan katılacak. Şampiyonlar gibi dünyanın en iyi organizasyonunda yer alacak bir oyuncu neden takımından ayrılıp gruplara katılıp katılmayacağı belli olmayan Beşiktaş'ı seçsin? Dediğim gibi paradan başka bir nedeni olamaz.

Eğer Tello uyum sorunu yaşamaz ise ki çok sayıda G.Amerikalı oyuncunun bulunduğu Beşiktaş'ta yaşaması çok zor. Hem defansta hemde ofansta takımına maksimum düzeyde yardımcı olabilecek bir oyuncu profili çiziyor. Beşiktaş'a kesinlikle faydalı olacaktır."

Kaynak : Sporx
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

IL Capitano

walla juan frana da cok guvenmistik, mayasi tutmadi, insallah
tello beyde böyle olmaz..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

mertcan

asıl şimdi taktiği anlamadım ben

bu tello i.üzülmezin yerinde oynamıyor mu ???

eğer oynuyorsa iboya ne olacak

ya mehmet sedefe ne olacak  ???

eRe

ıbo sol bek oynuycak bu adam sol acık
mehmet sedeften benım hıc bı beklentım yok zaten aydın daha ıyı oldugunu gosterdı
guzel olanı bakıden kurtuluyoruz
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

delgadoo_10_

bence bu gölünüde izleyin inşallah böyle oynar bizde de

http://www.youtube.com/watch?v=HAH-DvnINi0

keskinli

portekiz takimiyila anlasacagini söyleyen tello,dün saat 4 te olan imza randevusuna gelmemis
büyük ihtimalle besiktasa gelecek
tello bi yildiz degil ama sol tarafa alabilecegimniz en kaliteli isim su anda
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Timurlenk

dün gece istanbul'a geldi az önce ntv de izledim.
sağlık kontrolünün sonucuna göre anlaşma imzalanacak.

delgadoo_10_

Beşiktaş, İstanbul'a getirdiği ve sağlık kontrolünden geçirdiği Rodrigo Alvaro Tello'ya Nevzat Demir Tesisleri'nde imza attırdı. Şube Sorumlusu Celalettin Kolot, övgüler yağdırdığı ve 4 yıllık sözleşme yaptıkları Şilili futbolcuya yıllk 900 bin Euro ödeyeceklerini söyledi.

coLorbLind !

kaynak ve resim kardeşim ?

SATUKBLADE

http://kralcarsimedia.com/forum/index.php/topic,6282.76.html

burdan devam edelim transfer haberlerini

ayrıca büyük harf ile topic açmak forum kurallarına aykırıdır uyarı aldınız

lütfen forum kurallarına uyalım