Ana Menü

Tello İmzayı Attı..!

Başlatan keskinli, Mayıs 04, 2007, 17:31:03

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Kim tello  ??? ???

Çektik bir piyango..

Bu tarz trasnferleri hiç sevmedim sevmiyorumda..

2 tane yabancı alacaksın zaten git onlara kaliteli bilinen oyuncu al..

Hem taraftarını sevindir, hem reklamını yap hemde takımına katkı yapsın
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

alper_1903

bence daha iki tane yabanci gelecek tello ile birlikte üc tane olacak

ben bilinen oyuncu meselesine katilmiyorum
örnek 100.yil: Guiaro Ronaldo, Daniel Pancu, Carlos Antonio Zago, vs.vs.
bunlarin hepsi bilinen oyuncular degildi ama eger basarmak istiyorsan basarirsin abi

tello gelip topunu oynadigi sürece hic bisey olmaz
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

NoPasaran

Manavdan kavun alıyoruz o zaman

Geçende buradan aldık iyi çıktı buda iyi çıkacak ..

Yok böle bişey..

Dünyada bu tarz bir trasnfer anlayışı yok..

Kötü futbol demedim tanımıyorum..Bildiğimiz , tanıdğımız oyuncu getirmek çokmu zor..

4 senedir kandırıyoruz kendimizi bu tarz trasnferlerle ne zaman akıllanacağız bilmiyorum ki
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

alper_1903

transfer yapmak kolay is de degilki alirsin belki bi tane taninmis futbolcu büyük paralar vererek sonra onlara bi de mac basi para veriyorsun bunlar kolay is degil fenerbahce bile iste kezmani getirdi gecen sene her sene bi tane taninmis oyuncu getiriyolar bizde öyle yapsak iyi olur ama iste dedigim gibi zor

NoPasaran

Şimdi yine Feer tartışması yapmak istemiyorum..Dünya Futbolunu takip eden herkes Luganoyuda tanır ..

Hem başkaları almış alacağını senin ona yetişmen lazım değilmi?

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

alper_1903

abi ben örnegi verdim 2002-2003 sezonunda kimileri ortegayi alir kimileri pancuyu ve sampiyon belli hersey taninmis oyuncudan gecmiyor

tabiiki de taraftar acisindan iyi olur kombine acisindan iyi olur belkide kombineler satisa ciksin ozaman patlar asil transfer bombalari

NoPasaran

2002-2003  ;D ;D

Farkındamısın Alper son 4 senein 3 ünde fener şampiyon, birisinide son anda verdi..

Adamlar bu şartlarda LYON olma yolundalar Türkiye liginde..

Sen taraftar olarak tepki koyman gerekirken Tello daha tanımadan yıldız yaptınız..

Sokaktaki AHmet amcadan ne farkı vardı 15 gün önceye kadar senin için?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

alper_1903

:):)

walla ne diyim farki yoktu cünkü iste tanimiyordum
bence zamana birakalim sezonun ilk 5 macindan sonra yine acariz bu konuyu

fenerbahce de dogru türkiyenin lyonu oluyorlar ama durdurmak lazim nasi olursa olsun

csdenis

Daha çoğumuz bu oyuncuyu tanımıyoruz.İnşallah faydalı bir transfer olur...

Anti-Timsah

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: NoPasaran - Mayıs 30, 2007, 01:04:12

Yok böle bişey..

Kötü futbol demedim tanımıyorum..Bildiğimiz , tanıdğımız oyuncu getirmek çokmu zor..

4 senedir kandırıyoruz kendimizi bu tarz trasnferlerle ne zaman akıllanacağız bilmiyorum ki

Bende bunu belirtiyorum yani dünya futbolnu çoğumuz takip etmemize rağmen Tello kimdir ne yapar kimse bilmiyor ama şimdi herkes göklere çıkardı adamı .
Ailton gibi elimizde patlamasında balon .

robinho

Alıntı yapılan: Palermo ! - Mayıs 30, 2007, 06:52:02
Alıntı yapılan: NoPasaran - Mayıs 30, 2007, 01:04:12

Yok böle bişey..

Bende bunu belirtiyorum yani dünya futbolnu çoğumuz takip etmemize rağmen Tello kimdir ne yapar kimse bilmiyor ama şimdi herkes göklere çıkardı adamı .
Ailton gibi elimizde patlamasında balon .

Kardeşim Delgado'yu tanıyormuyduk?Yada Richardinho'yu tanısak bile kaç maçını izledik?Bu adam Delgado'nun aynısı işte...Delgado bir ek olarak sağ ayağınıda kullanabiliyor...Ayrıca biz Delgado'yu da Bjk TV yada başka bir TV kanallarından frikik golleriyle tanımadıkmı?BU oyuncu hızlıysa Richardinho'nun 5 katıdır

ugur24

acaba bu adam transfer edilirken ertuğrul sağlam'a soruldumu ? yönetim her zamanki gibi kendi istediğini alıyo.. >:(

eRe

hayırlı olabılecek bı transfer gıbı benım merak ettıgım konu anlasılan ucret.eger ertugrul ucuz dıye getırılıyorsa oyuncular da ona gore olmalı.artık para sacmamalıyız.eger uygun fıyata alındıysa ıhtıyacımız olan sol kanatta ıyı ıs yapar dıye dusunuyorum
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

MeLo

Bence yetenekli bir futbolcu.
İnşallah gelir.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

2 dia 2 muerto

# Robinho
Ricardinho yu tanıman bizim değil senin ayıbın .
Delgadoya gelince sen adını duymadın adamı aldık ta ne oldu sanki birşey yaptı . Şimdi Tello geliyor adamı tanımıyorsun nerden biliyorsun yararlı olacagını .
İnşallah takıma faysa sağlar .