Ana Menü

86-87 Sezonunu Hatırlayan Var Mı

Başlatan 2 dia 2 muerto, Mayıs 03, 2007, 08:38:07

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

Dürüst olmak gerekirse ben bu sezonda yasanan olayları bılmıyordum ta ki 100. yıl belgeselini izleyene kadar.
92-93 sezonunda yapılan sıkeyı unutmak zaten mumkun degıl ama bu emek calan hırsızlar 86-87 sezonunda da emegımızı caldılar
Beşiktaşın Malatyayla oynayacagı mactan once gayseliler Malatyalılara o zamanın parasıyla Tofas araba alabılecek degerde tesvık prımı verdi.
İyi oynadıgımız o macı 1-0 kaybettik
Sonraki macta kendi evimizde oynuyoruz ve resmen rakıp takımla değil de kalecıyle mac yapıyoruz.1-0 ondeyken 87. dakikada gol yiyoruz ve mac berabere.
Son macımızda Bursayı deplasmanda yenıyoruz ama gayse de Eskişehiri 1-0 yendi.Ben golu ızledım kaleci topa atlasa tutabılırdı ama atlmadı cunku onun adı ZALAT'tı.
Lig bittikten sonra futbolcularımızı bir şampiyon gibi karsılamıstık cunku onlar bıze serefli bir ikincilik hediye etmişlerdi.

Umarım iki kere emegımızı calan bu kolpaların bızım bırak kardesımız, evimizin onundekı kopek bıle olamayacagını anlamısızdır; cunku kopekler bıle erkekce dovusur.

Saygılar...

ugur24

tofaş hikayesini biliyodum..inönü'de 1-1 biten galiba denizli maçıydı..galatasaray'ı kardeş gören beşiktaş'lı olamaz..

mertcan

tofaş hikayesini bende biliyorum

imzamda zaten her şey saklı !

ilker_csa

galatasaray bizim kardeşimiz olamaz olmadıda ne kadar cimbomlu varsa ::)
bir gün herkes BEŞİKTAŞLI olmasın BEŞİKTAŞLILIK şerefli kalsın ...

unicorn

Aralık 05, 2006, 02:14:34
Alıntı yapılan: unicorn - Aralık 05, 2006, 01:14:34
"Beşiktaşlının Beşiktaşlıdan başka dostu yoktur"
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Delirdik

üLkeye teşvik keLimesini sokanda bunLar, zafere giden her yoL mübah anLayışını sokanda..

ne fb ne gs nede sakarya
kimsenin kardeşi değiLiz kimsede kardeşimiz değiL

Sadece BEŞİKTAŞ
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Anarchy*

sadece beşiktas beşiktaşlının beşiktaslının baska dostu yok!

Pascal_NoUma13

evet ne gese ne tatanga bizim hiç bı kardesımız yok ama, karagumruk u unnuttuk tek dost karagumrukkk...
Esrarla başladı gece Alkolikmi sandın sadece şu çiftliden iki duman çekince dünya oluruz bütün gece...

candela14

bursalıyız ölümüne çarşılıyız , varmı ötesi
mesafeler engel değil aşkımıza

kaan_kadirr

bunlar sadece son 20yılda olan olaylar inanın beşiktaşımızın çok hakkı yendi heleki eskişehir maçını hiç unutmam talat tokat hakemdi resmen eskisehirli futbolcular beşiktaşlı futbolcularımızın ayaklarına calıştı hekem görmezlikten geldi taaki ziya dogan golu atana dek ziya dogan skoru-2-1 yapınca maç cıgrından cıktı ne günlerdi bee 

keskinli

her zaman diyorum;futbolda cirkefligi gese basltti,febe devam ediyor.
fenerbahce eline yüzüne bulastiriyor,gese bu konuda tam profesyonel.malatya macini 1:0 kaybetmistik hatirladigim kadariyla.malatyali futbolcular o macta 3 maclik birden kosmuslardi.
yine sampiyonlugu kacirdigimiz diger bi sezonda ise denizlide 86.dakida  yedigimiz goldür.denizlinin golünü erol atmisti.o gol tamamen bi sans golüydü,uzaktan vurdugu sut kalecimizin erisemeyecegi köseye gitmisti.
bi ilginclikte trabzonda yaptigimiz ve kazandigimiz macti.geseyle yarisa gittigimiz bi sezonda gese yöneticisi ergun gürsoy istabulda kendi maclarinda degilde elinde bi cantayla trabzonda trabzonsporun kaldigi otelde görülmesiydi.tesvik icin bundan daha iyi bi kanit olamazdi ama türkiyede adaletin nasil isledigi malum.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Rammos

Gs kardeş mardeş değil kimse bizim kardeşimiz değil ZALAT I asla unutmicaz Ankara kucu kucu sunuda
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

SeLcuK_BjK

ben o tarihde daha dünyada diiLdim.
ama doorudur abi.sadece o yıLlar diiLki.
bunu fenerbahçe her sene yapıo.görmemek için kör oLmak gerenk
çArşı uLAn

carsi52

Beşiktaşlının Beşiktaşlıdan başka dostu yoktur demiş abi yeter.
Bölünür senin için uykular!

bjk_fatih

vallaha 86,87 sesonu ben hatırlayamam cünkü 87 doğumluyum :D