Ana Menü

Cok Sevdik Be Abi

Başlatan !_black_eagle_!, Nisan 28, 2007, 18:40:31

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

!_black_eagle_!

Üzerimde puslu bir gecenin ardı.Nerde oldugumun farkında değil gibiyim.Odamı kuşatan SİYAH-BEYAZ posterler içilmiş sigaralar,gazete küpürleri ve  en önemlisi yokluğun.Bir haftanın 6 akşamı senden uzak bu bendenle mücadeleler içindeyim.Elimden gelse saatleri veto edeceğim,elimden gelse gunleri yerle bir edeceğim,elimden gelse BESİKTAS haric bu kentin ipini birebir cekeceğim.

Yoklugun sensiz oluyor dilimde varlığın yanardağının alevicesine yakıcı; sokak lambaları daha sönük,yollar daha cok sessiz sensizliklerde.Bir matem havası bürüyor sankisen olmadıgın zamanlarda bu yürekleri.Ve insan daha az verimli olabiliyor senin yokluğunda ve daha gülebiliyor sensiz aksamlarda.

Karanlıkiyice kendini gösteriyor bu semte.Yine bir geceyi atlatmanın ve sana bir gece daha yaklaşmanın sevincini yaşamaktayım.Bir sigara daha yakıyorum,içime çektiğim ilk nefeste sanki seni cekiyorum ciğerlerime.Az kalmanın mücadelesini veriyorum yer yüzünde görünen bedeniimle

Polis sirenleri karısıyor gecelere,ardından silah sesleri hiç bir sey dikkatimi dagıtmıyor; aklımda fikrimde,canımda kanımda.hücrelerimin her birinde sen.

Ve yagmurlar karısıyor sensiz geceye keske diyorum SİYAH-BEYAZ damlalar yagsa üzerime

Ve gece benden bıkmıscasına,sanki halimi görüpte acırmıscasına gündüzün esintilerine dönmeye baslıyor.Gun aydınlanıyor,aydınlanmaya calışıyor ve yine bir gunduzle berbaber gelecek geceyi düşünüyorum şimdiden.

Ve BESİKTAS'ı dusunuyorum yurdumun her yerinde..

Olsada İNÖNÜ semt,yazsalar kimliğime
Olsada İNÖNÜ Baskent,Dunya gorsun gozuyle
Ölürsem topragım bol olsun
Ölürsem topragım İNÖNÜ'den bir parca olsun

CARSI SENSİZ GECEN HER GECEN GECEYE KARSI

forzadan alıntıdır cok guzel bi yazı ilgimi cekti sizinle paylasmak istedim eger onceden acıldıysa ozur diliorum arastırmadan actım

|| 14 Şubat Hayal Ürünüdür...Tek Gerçek BEŞİKTAŞ Tribünüdür ||

nyz_1903

deli_bjk

eline sağlık kardeşim onu bulup bizimle paylaşman bile güzel sağol:)

isyankar_ÇARŞI

duysun alem böyle aşkı bu alemde kral çarşı

@LAYINA GİDER

isyankar_ÇARŞI

duysun alem böyle aşkı bu alemde kral çarşı

cmcpgc

CARSI SENSİZ GECEN HER GECEN GECEYE KARSI
Bu vatan askiyla büyüdük biz anam
Sahip olamaz ki topragima düsman !
Binlercemiz öldük, yine de ölürüz
Yildiramaz kimse iste son sözümüz !

ahmettekin

çok güsel olmuş abi sağol

bu hayatta istediğim şeylerden en önde geleni çarşıyla maç izleyip kavgaya girmek ama gelemiom işte
inş bi gün o da olur

bjkozgur

aşığım sana doyamıyorum nede güzelsin bakamıyorum seni sevmeye kıyamııyorum bu ne büyük aşk şanlı beşiktaşk
ÇARŞI ULAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNN

derzulya_dejin

süpeeee yaaaaaaa eline sağlıkk

osi_bjk

ellerine sağlık süper bi yazı..
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

+SteNt

szgnkrt

Dem@

forza da kartal sevalin yazısı güzel bir yazı CARSI SENSİZ GECEN HER GECEN GECEYE KARSI hatta sensizliğe bile

Anarchy*