Ana Menü

Mesaj Sayılarınız

Başlatan NoPasaran, Kasım 27, 2006, 17:35:22

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dishi_eagle

Alıntı yapılan: AsA - Kasım 28, 2006, 17:45:31
Alıntı yapılan: dishi_eagle - Kasım 28, 2006, 17:08:59
şimdi ben desem ki benim eski forumda 5000 mesajım vardı ekleyecek misiniz :D

Yemezler ama ii deneme (:

tutturamadık yani :D

burak_bjk

Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

NoPasaran

Alıntı yapılan: ReDDKiTT - Kasım 28, 2006, 23:39:40
eski nickimmm ReDDKiTT ama ben istemiyorum  mesaj sayılarımın buraya eklenmesini.... bu yeni bir forum değil mi kardeşim... yeni bir düzen.. yeni bir renk... o yüzdenn mesaj sayılarımızın cevap yazarak ve konu ekleyerek yükselmesini tercih ederim... bakıyorum da herkes de bir mesaj sayısı merakı... boşverin kardeşlerim ya.... katılım önemli burda bence.... bence diğer kardeşlerimde eski mesaj sayılarını eklettirmemeli... benim fikrim bu.. kendimiz arttırmalıyız...

Burası yeni bir forum mu bu tartışılır..Sadece eski mesajlarımız yok..Buradki kralcarsi aynı kralcarsi Asa aynı asa..Boss yiine aynı boss..

Mesaj sayılarının yükselmesini isteyenler kendi düşünceleri saygı duyalım...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

unicorn

Sonucta sadece forumun ismi değişti. Nasıl ürünlerin ambalajları değişiyor onun gibi düşünelim ama mesaj sayıları geri gelsin diye hiçbir üyenin talebi olmadı en azından aşikar olarak(pm attılarsa bilemem ;D ).
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

NoPasaran

Mesaj sayısı ilk başta ger getirilmiyecekti ancak adam yazmış 5000 msg..Bakıyorsun yeni üye anında nerelere geliyor diğeri aşağılarda kalıyor..Oda çok hoş değil..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

boss

Boss aynı boss degıl bı kere OOo sımdıye kadar ben coktan ihraç yemistim aynı olsaydı :D ;D

Non Mollare Mai

Yersin yakında merak etme. Walla sen 2-3 qündür uyarıda aLmıon ne iş :D
edit

NoPasaran

Alıntı yapılan: boss - Kasım 29, 2006, 13:12:14
Boss aynı boss degıl bı kere OOo sımdıye kadar ben coktan ihraç yemistim aynı olsaydı :D ;D

Sende bişey yok bende hoşgorü arttı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ReDDKiTT

sen de haklısın.. bence mesaj sayıları önemli değil... zaten bilen biliyor kimin ne kadar emek verdiğini... benim olayım mesaj sayım artsın diye saçma saçma yazan kişilerle

Non Mollare Mai

Forumda bazı kişiLerin Mesaj yazma savaşı içinde olduğunu ve en çok msj'a sahip oLup sitede popüler oLmak qibi düşünceLeri oLabiLir insanLarın.. Bin bir türLü insan var biLemeyiz ne düşündükLerini.. Ama bunLa eski msj sayıLarının aLınmasını bir tutmamak Lazım. Zaten bu zorunLu bi şey deiL.. İsteyen aLır isteyen aLmaz. Msj yükseLtme çabasında oLanlarıda qörüyoruz.. BeLLi zaten.. AkLı Başında oLan bir insan SeviyesiyLe öne çıkar.. Ortama qirer..
edit

CnRKnC

cnrknc 160 gıbı bıseydı yalan solemek gıbı olmasın tam hatırlamıyorum
1903 de dogdu şanlı kartalım simsiyah bembeyaz besiktas...

Timurlenk

Bobbo13
buraksevimli71@mynet.com

mesaj sayım 660 civarıydı tam hatırlamıyorum .teşekkürler

AsA

bobo senin ki ok..  ama cnrknc  senin mail adresi lazim..

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

C@Rsİ_MaNiA_11

ben bu işi anlamadım benim msj sayısı hala aynı var bunda bi hayrı:)
Oram Buram MEŞALE koksun,Bazen Pınarbaşı, Bazen Gözyaşı OLSUN...!!!!!