Ana Menü

Aurelio Ricardinho'ya Saldırdı

Başlatan Dem@, Nisan 27, 2007, 08:52:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

07cem

bende aglayacaktım ya neredeyse gorunce
BUNUNR BİRDE İNÖNUSU VAR AURELİOOOOOOOOOO

robinho

Yav Rico Paşa her zamanki gibi gene çok sakindi..Ben bile yerimde çıldırdım..Adam hala usulca gidiyordu..:D

enesduman54

agzımı bozmak istemıyom şimdi o aurelio denılen adam cok kasınıyor gorcek ınönüde

carsi52

İnönüye gelemez büyük ihtimal ceza alır almasa bile GELEMEZ.ama inşaallah gelir.
Bölünür senin için uykular!

noumansız

O şerefsize TÜRKLÜK Şerefini verdirten zihiyetin çatısı altında olan ve onlardan beklenen hareket ve tavırdır... Çekemiyosan, hazmedemiyosan yenilmeyi çıkmayacaksın maça. Bu yaptıklarının cezasını İnönüde çekiceksin. Türksen Övün Değilsen İtaat et uLan...
BeşiktAŞK...

unicorn

Sanırım 5 Mayıs'ta inönü'de bir maçımız var fenerle yanlış hatırlamıyorum değil mi :)
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

2 dia 2 muerto

carsiköln

beyler ben 1:1 biten fb macina en az 8-9 defa baktim, ve macin 116. dakikasinda defalarca izledigim ve hayretler icinde oldugum bi poziyson vardi, aurellio ve ricardinho 116. dakikada tartisirken, aurelio el kol hareketleriyle " 5 dakika kaldi sen dur" demesi hemen macin ardindaki aurelionun ricoya saldirisi aklima geldi. en az 3-4 sefer ayni cümleleri tekrarliyan bu oyuncu, mactan sonra ricardinhoyu kasitli bir sekilde otoparka getirmeleri yüzde yüz bir oyundur arkadaslar, buna besiktas taraftarinin yüregi dayanmiyor, simdi siz söyleyin, bu durumda ne yapalmali, eger ben bunu görüyorsam, koskoca tff veya uefa görmüyormu??? alayina isyan

macin tekrarina bakin, 116. dakikadan itibaren sadece aurelioyu izleyin, göreceksiniz  :oklava
Inadina Beşiktaş

aristokrat

gel bakalım gel bakalın inönüye gel bakalımmmmmmmmmmm...

DAĞ KARTALI LENİN

BEŞİKTAS ın gerçek efsane oyuncısu PASCAL NOUMA dır bence.her maçı BEŞİKT-AŞ-KI ve taraftar için oynuyordu. bence şampiyon olursak kupa NOUMA sız kaldırılmamalı...ayrıca fener maçına gelip aurelio ve diğer fenerlileri dövmesini ve ''tombala''yapmasını çok isterdim... ''' hepimiz PASCAL NOUMA yız''' pankartı açalım ferner maçında hatıraları canlansın korkak fenerlilerin tombala resmini de koyduk mu çıldırırkar... ne dersiniz değerli dostlarım... ÇARŞI bir efsane daha yazmış olur bence!!!

Ricardo luis rodrigez

BEŞİKTAŞ
RİCO,KORAY,RUNJE,DELGADO,İ.ÜZÜLMEZ,İ.AKIN,İ.TORAMAN

carsıgokhan89

beyler o tolga denen herifn hesabını kesmıcekmıyız bız HEEE???

PASCALL

benım dün aldıgımm bı haber var ne kadar dogru bılmıyorum ama eger puan kaybedersek korıdorun ısıklarını kapatım fenerlı futbolculara saldıracaklarmıss

mertcan

ağzımı bozamayayım şimdi

rico ya uzanan eller kırılsın !

Nazli_

Bu olay aklima geldikce cinleniyorum yorum yapmiycam..kendilerini inonuye bekliyoruz :)