Ana Menü

Aurelio Ricardinho'ya Saldırdı

Başlatan Dem@, Nisan 27, 2007, 08:52:58

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SATUKBLADE

Alıntı yapılan: dem@ - Nisan 27, 2007, 08:52:58
Fortis Türkiye Kupası'nda gergin geçen Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin ardından, karşılaşmanın son dakikalarında saha içinde tartışan Fenerbahçeli Aurelio ile Beşiktaşlı Ricardinho arasında, soyunma odası koridorunda da tartışma yaşandı.

Maç sonrası Aurelio'nun, üstünü giyip takım otobüsüne gitmekte olan Ricardinho'ya saldırdığı bildirilirken, FB Şükrü Saracoğlu Stadı'nın futbolcu çıkış bölümünde yaşanan olay üzerine, büyük bir arbede yaşandı.

Beşiktaş Kulübü Futbol Şubesi Sorumlusu Celal Kolot, takım menajeri Ali Gültiken ve siyah-beyazlı yetkililer, olay üzerine Aurelio'dan şikayetçi olduklarını söylediler.

Öte yandan Fenerbahçeli oyuncu Aurelio'nun, Ricardinho'yu maç içinde kendisine küfür etmekle suçladığı ileri sürüldü. 

olayın ayrı yönü ise

Aurelio Küfür ile Tahrik etmiş fakat

koridorda ki karşılaşma sonrası 5 kişi olduğu bildirilen Bjk Yönetiminden ve Rico'nun bulunduğu ekip

Aurelio ya saldırmış bunun neticesinde Aurelio'da sadece Ricoya Saldırmıştır...

pAscAliAnUmut

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

akbaba71

Ricardinho şikayetçi!
Fortis Türkiye Kupası'nda yarı final mücadelesinde Fenerbahçe ile rövanş maçında 1-1 berabere kalan ve ilk maçtaki 1-0'lık avantajıyla finale yükselen Beşiktaş'ta, finale çıkmanın sevinci yaşanıyor.
Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, siyah-beyazlı camia için bu sezonun iyi bir yıl olacağını belirterek, ''İki kupayı da alacağımıza inanıyoruz'' dedi.

Öte yandan Levent Erdoğan, maç sonrası Fenerbahçeli futbolcu Aurelio'nun Ricardinho'ya yaptığı saldırı nedeniyle şikayette bulunduklarını ve zabıt tutturduklarını söyledi.

Ricardinho'ya fiili saldırı olduğunu dile getiren Erdoğan, ''Ricardinho'nun dudağı patladı. Futbolcular arasında olan bir olay. Yaşanmamalıydı. Maç gerildiği için bu tatsız olay oldu'' dedi.''

Erdoğan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, finale çıkmalarından dolayı mutlu olduklarını belirterek, ''Maçın ilk bölümlerinde golü bulmamız gerekiyordu. Golü atmakta gecikince biraz stres yaşadık. İlk yarı gayet iyi oynadık. Finale çıkmaktan dolayı mutluyuz. Şimdi Turkcell Süper Lig'in peşindeyiz. Ligde de başarılı olacağımıza inanıyoruz. Sezon başından beri hedef olarak önümüze koyduğumuz şampiyonluğa ulaşacağımızı umuyoruz. Taraftarlarımızla, yöneticilerimizle ve futbolcularımızla buna odaklanmış durumdayız. Kupada finale kalmamız da bizi motive etti'' diye konuştu
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

nbacem

ya arkadaşlar yapmayın no-post niye veridiniz beşiktaşlıya yapıan büyük çirkinliği kınadılar diyemi...
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

nbacem

Alıntı yapılan: akbaba71 - Nisan 27, 2007, 16:30:05
Ricardinho şikayetçi!
Fortis Türkiye Kupası'nda yarı final mücadelesinde Fenerbahçe ile rövanş maçında 1-1 berabere kalan ve ilk maçtaki 1-0'lık avantajıyla finale yükselen Beşiktaş'ta, finale çıkmanın sevinci yaşanıyor.
Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, siyah-beyazlı camia için bu sezonun iyi bir yıl olacağını belirterek, ''İki kupayı da alacağımıza inanıyoruz'' dedi.

Öte yandan Levent Erdoğan, maç sonrası Fenerbahçeli futbolcu Aurelio'nun Ricardinho'ya yaptığı saldırı nedeniyle şikayette bulunduklarını ve zabıt tutturduklarını söyledi.

Ricardinho'ya fiili saldırı olduğunu dile getiren Erdoğan, ''Ricardinho'nun dudağı patladı. Futbolcular arasında olan bir olay. Yaşanmamalıydı. Maç gerildiği için bu tatsız olay oldu'' dedi.''

Erdoğan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, finale çıkmalarından dolayı mutlu olduklarını belirterek, ''Maçın ilk bölümlerinde golü bulmamız gerekiyordu. Golü atmakta gecikince biraz stres yaşadık. İlk yarı gayet iyi oynadık. Finale çıkmaktan dolayı mutluyuz. Şimdi Turkcell Süper Lig'in peşindeyiz. Ligde de başarılı olacağımıza inanıyoruz. Sezon başından beri hedef olarak önümüze koyduğumuz şampiyonluğa ulaşacağımızı umuyoruz. Taraftarlarımızla, yöneticilerimizle ve futbolcularımızla buna odaklanmış durumdayız. Kupada finale kalmamız da bizi motive etti'' diye konuştu

iyide abi ben konuyu önceden açmıştım ne gerek vardıbunu buraya yazmana ???
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

akbaba71

şimdi gordum aynı konunun içine yazıyım dedimj tahmin etmedim ayrı konu acılacagını kusura bakma
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Anarchy*

sende gelceksın ınonuye aurellıo!

candela14

ya bn görmedim onu elinde görüntü veya foto olan varmı
bursalıyız ölümüne çarşılıyız , varmı ötesi
mesafeler engel değil aşkımıza

nbacem

Alıntı yapılan: candela14 - Nisan 27, 2007, 18:40:01
ya bn görmedim onu elinde görüntü veya foto olan varmı

görntüler bu sabahta yayınlandı NTV de koridorda birbirine girmişti millet ve ricardiinhio nuun elbisesi flana yırtılmıştı..bitkin bi haldeydi...
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

yuNuS1903

1-Kralcarsi.com olarak forumlarımzda küfür etmek tamamen yasaktır.Forumumuzda edilen küfüre uyarı verilmeksizin nopost cezası uygulanacaktir!
**Forumumuzda her hangi bir olay neticesinde küfürlü ifade kullanmanın cezası minumum 3 gün nopost
Olarak belirlenmiştir..

yuNuS1903

ben o elini o bacağını alrım sokarım hııııııııııı

CHEm !

ulan EDİTler sizin çoluğunuz çocuğunuz yokmu tek adamı buldunuz biri tekme atar biri yumruklar
ulan hiçmi insanlığınız yok
siz inönüye gelmicekmisiniz
yamyam aurelio
sıkıyorsa deli iboya toramana yapsaydınız onları
beter olun lan ezik oğlu ezikler !
Allah kitap Beşiktaş

yuNuS1903

bunlar inönuden sağ çıkarlarsa dua etsinler benceeeee

nbacem

sıkar o biraz...deli iboya yapsaydı varya yaşatmazdı onu orda...,

beyler bundan sonra aurellio unu adı yam yam okeymi... "Yam Yam Aurellio..!"
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

Dem@

haberlerde izledim ya nasıl arkadan gelip tepke atıyo bu mu lan insanlığınız ben ağzımı bozmayım komple EDİTTTTTTT EZİKLER