Ana Menü

Aurelio Ricardinho'ya Saldırdı

Başlatan Dem@, Nisan 27, 2007, 08:52:58

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Dem@

Fortis Türkiye Kupası'nda gergin geçen Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin ardından, karşılaşmanın son dakikalarında saha içinde tartışan Fenerbahçeli Aurelio ile Beşiktaşlı Ricardinho arasında, soyunma odası koridorunda da tartışma yaşandı.

Maç sonrası Aurelio'nun, üstünü giyip takım otobüsüne gitmekte olan Ricardinho'ya saldırdığı bildirilirken, FB Şükrü Saracoğlu Stadı'nın futbolcu çıkış bölümünde yaşanan olay üzerine, büyük bir arbede yaşandı.

Beşiktaş Kulübü Futbol Şubesi Sorumlusu Celal Kolot, takım menajeri Ali Gültiken ve siyah-beyazlı yetkililer, olay üzerine Aurelio'dan şikayetçi olduklarını söylediler.

Öte yandan Fenerbahçeli oyuncu Aurelio'nun, Ricardinho'yu maç içinde kendisine küfür etmekle suçladığı ileri sürüldü. 

isyankar_ÇARŞI

1- **Forumumuzda her hangi bir olay neticesinde küfürlü ifade kullanmanın cezası minumum 3 gün nopost
Olarak belirlenmiştir..
duysun alem böyle aşkı bu alemde kral çarşı

eyup1903

ağzımı bozacam şimid yaaaa onun ben gerisini söylemiyim inönüde söylicem

isyankar_ÇARŞI

söle kardeş benim yerimede söle inş inönüye gelebilirsem bende söyleyecem hepsine
duysun alem böyle aşkı bu alemde kral çarşı

1903bjk

zaten bu serefszilere saldırmaya saldırmaya küfür etmiye etmiye bi yerleri kalktı yapmadıklarını bırakmadılar adama nasıl saldırmıs serefsiz karısının yanında bunun inönüsüde var bakalım bu macta kimse sagduyulu davranmasın bırakn ki ne yaparsa yapsın ricardinhoya saldırı yapıldı diyince tv aglıyodum az kalsın bu kadarda olmaz görüsürüz aurelio inönüde :oklava :ahh
FORZA BEŞİKTAŞ

Çarþý Ulan !

bir gün inönüye de gelecekler
neden bunu hesap etmiyorlar acaba

Forum Kurulu

isyankar_ÇARŞI ve 1903bjk  küfürden 1 hafta no post
arkadaşlar biraz daha dikkatli

ugur24

vatandaşına yapmış birde bunu..ricardinho efendi bir adam olmasa inönü'de haftaya seni güzelce ağırlardı ama neyse..

2 dia 2 muerto

Aurelio buyumus te haberımız yok.Sımdı bu adamı mıllı takıma alıyorlar dımı.Soyleyecek laf yokk

carsi52

Bu fenerlilerin hepsi adam oLmuş ya :D

ama hepsi haftaya inönüde süt dökmüş kediye döner.
Bölünür senin için uykular!

1903bjk

bundan sonra sagduyulu davranmanın anlamı yok beşiktaş futbolcusuna kimse vuramz hele bir ezikbahceli asla artık agırlıgımızı koymanın vakti geldi inönüde o serefsiz napıcak merak ediyorum sahaya girersem sasırmayın
FORZA BEŞİKTAŞ

burakblackeagles

haysiyetsiz herif inönüde görürşürüz onunla...

Timurlenk

fener forması giyen çirkefleşiyor.inönüde görüşürüz

yuNuS1903

bunun inönusu var bakalım napıcak ... aurelio

Kartalizmatik

{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!