Ana Menü

Beşiktaş'ta 5 futbolcu için kadro dışı kararı

Başlatan KeePSaKe, Aralık 11, 2023, 14:56:02

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Beşiktaş Vincent Aboubakar, Valentine Rosier, Eric Bailly, Rachid Ghezzal ve Jean Onana'nın kadro dışı bırakıldığını açıkladı.

Beşiktaş, takımın kadro planlamasıyla ilgili bir açıklama yayınladı.
Siyah-beyazlı takımdan yapılan açıklamada 5 futbolcunun kadro dışı bırakıldığı belirtildi.

Açıklamada, "Futbol A Takımımızdan 5 oyuncumuz kadro dışı bırakılmıştır. Futbol Takımları Genel Koordinatörümüz Samet Aybaba; Vincent Aboubakar, Valentine Rosier, Eric Bailly, Rachid Ghezzal ile Jean Onana'nın performans düşüklüğü ve takım içindeki uyumsuzlukları nedeniyle kadro dışı bırakıldığını açıklamıştır. Yeni kadro yapılanmasıyla ilgili çalışmalarımız devam etmektedir." ifadeleri yer aldı.

NTVSPOR

https://www.ntvspor.net/futbol/son-dakika-besiktas-ta-5-futbolcu-icin-kadro-disi-karari-6576cb33c3ba63004c0aa615
Since 1903

KeePSaKe

Yanına Masuaku ve Amartey'i de eklerlerse iyi olur.

Daha önceden dediğim gibi komple temizlik şart bu kadar oyuncuyu bir anda göndermek evet zor ama bir yerden başlanmalı. Kimisi sakatım der maça çıkmaz, kimisi maça girer ruh gibi dolaşır, babasının mekanlarında takılıyorlar sanki.

Doğru bir karar olmuştur.
Since 1903

ilhan mansız_melis

Onur'u da eklemek lazım o listeye. Bi isimlerden bonservis falan beklemiyorum. Maaş yükünden, kontrattan kurtulsak dahi yeter.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.