Ana Menü

Şu an seçim olsa kimin başkan olmasını istersiniz ?

Başlatan El Maestro, Mayıs 30, 2014, 01:57:17

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Camia ve taraftar olarak Fikret Orman'ın bu sezonki başarısız tutumlarından dolayı daha yüksek sesle eleştirildiğini görüyoruz..

Serdal Adalı ve Ahmet Nur Çebi'nin karşılıklı açıklamalarından sonra 1 kez daha Adalı'mı olsaydı acaba diye bizleri düşündüren bu noktada,

KK ahalisi sebepleriyle ne düşünüyor bir kamuoyu yoklaması yapalım.  :)

Son seçimde 2 aday olduğundan dolayı ankete sadece Fikret Orman ve Serdal Adalı'yı ekliyorum.. Bakalım Fikret Orman'a duyulan güven zedelendi mi yoksa sadece bir geçiş sürecimi diyorsunuz ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

;D ;D ;D

Zor soru bunlar 

Ama ben Fikret Ormanı bir sene daha denemek isterdim sanırım..

Ancak seneye başlangı hayal kırıklığı ile başladı umarım değişitirir bu fikri bu tarnsger dönemi sonuna kdar..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Çelişki varsa sorunda vardır abi bunu unutma.  :D

İkisinin de artıları, eksileri var. İkisinin de geçmişte Beşiktaş'ın menfaatleri için, iyi niyetle bir şeyler yapmaya çalıştığı doğru bunda hepimiz hemfikir oluruz zaten.

Ancak ne olursa olsun acımasızca eleştirmemek lazım, dediğin gibi en azından bu transfer döneminin sonuna kadar kredisi var başkanın .

Fakat diğer konuya gelirsek, güç istiyorsak ve transferlerde iş bitiricilik istiyorsak Serdar Adalı ismini düşünmeden söylerim . Eminim ki Serdal Adalı bu sene başkan olsaydı Ronaldinho veya Diego transferi gerçekleşirdi buda farklı ve geniş bir pencere tabiki ..

Simurg

fikret Ormanın bazı hareketleri beni gıcık ediyor agresif bir başkan istiyorum sanırım biraz :D
Stada yumuldu bari bi tane bi forvet al bi şu takıma futbolcu getir ama yok yıpranıyorum
Ama Adalıyıda istemem ne bilim

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ERHUN

Başka seçeneğimiz yok mu? İki ucu da iyi değil bunun.
Fikret Orman'a olan güvenim fazlasıyla zedelendi, ankette oy kullanmaya değer biri yok bence.

eRe

Bu karşılaştırmada Fikret Orman derim.
ha Fikret Ormandan daha karakterlisini bulduğum an o olsun isterim. Ama bu kişi Serdal Adalı değil.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

El Colgado

şu halde yapilacak ekstra harcama kulübe zarar verebilir, sabretmek gerek bence.
11 m avro az ama yapacak bir şey yok. demba ba'yı getirtip olimpiyatta oynatsan ne olacak?
bjk genç oyuncu alip gelecek senenin planlarini yapmali.

galaxy note II - tapatalk

[KralKartal]

Adali secimde kaybedip, Besiktasin herturlu yanindayiz kaybetsekte deyip,
Klubun ona borcunu hibe etmiyorsa, Adali sanildigi gibi degilmis, hibe etmiyorsada
Zor gunlerde yaninda olsaydi takimin..

Fikret Orman derim herturlu, elestirsemde, yanlis yapsada, populist yaklasmadigi icin
Seba baskani andirdigi icin, fikret orman.

Adali yonetimde yer alabilir,baskanlik donemi Demirorenden farkli olmaz
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

El Maestro

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Mayıs 30, 2014, 13:02:18
Adali yonetimde yer alabilir,baskanlik donemi Demirorenden farkli olmaz

Bu düşünce çok yanlış bence, nerden biliniyor öyle olacağı ?

Tamam olmasın denir eyvallahta, böyle bir kalıp oluşmuş 'gelirse Demirören gibi olur' nerden biliniyor ?

Y.D Hem sevilmeyen hemde saygı duyulmayan birisiydi Adalı öyle değil hem çok saygı duyulan biri hem de belli kesim tarafından oldukça seviliyor .

keskinli

lafla peynir gemisi yürütenleri cok gördük
bu yönetimin stadimizi yapmasi yeter adali ve benzerlerine
ucan kusa borcu olan,her gün icracilar gelecek diye korkulan taraftara sirin gözükmek icin bedava bilet dagitan yönetim vakti gecti
bize cokta zaman kaybettirdi
artik ayagi yere basan gercekci hayalci olmayan bizi maceralara sürüklemeyen yönetim vakti
bu calismanin sonunda basarida gelecek mutlaka
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

kesin gelir kesin.

bursaspor'un trabzonspor'un olduğu gibi 7-8 senede bir oluruz işte.

şu stadyum bitse de bahanesi kalmasa şunların ve destekçilerinin
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

Bahane degil, ama yapiliyor, birde ucan kusa borclar?

Fikret Ormanda cebinden transfer yapabilir, yonetim para verir,
ama borc olarak Besiktas hanesine yazilir.
Burasi en basiti, YD tarzinda yonetimi Adalida yapardi cunki parasi var, borc verip transfer yapardi... Transferi yoksa hangi parayla yapardi Adali?

Yok oyle bol para, borc var, gider var... Gercekci olmak gerekir. Adalinin yonetimde olmasini isterdim mesela...

3-5 sene sonra borcu en az buyuk klup olacagiz, insallah..

Ama SL ye gidipte adam gibi transfer yapilmazsa yanlis.. Onder Ozen yeni sezonda artik birseyler yaparsa iyi olur...

Altinsay mi Orman mi desen Altinsay derim, ama Adali benim icin birsey ifade etmiyor artik.

CR7

Evet. Şampiyon olmadan Şampiyonlar Ligi'nde olmadan diğerleri kadar para kazanacağız. Bu süre zarfında bizi hala büyük kulüp görürlerse tabi. Evet.

Şu anda fb ve gsliler gelecek yıl şampiyon olan 4. Yıldızı takacak işte diyor. Seni kimse hesaba katmıyor.

Müthiş başkan müthiş yönetim kurulu müthiş büyük Beşiktaş. 3. Büyük olma yolunda çok az gideceği yol kalmış Beşiktaş evet.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

Bu dediklerin eto ronaldinho transferi ile farkli mi olurdu?

Yillardir boyle...fikret ormana ozel bir durum degil ki?

Bilgilide yakinirdi niye 2. Veya 3. Sayfada yer aliyoruz diye..

Yillardir oyle... Bu lobi meselesi, transfer degil maalesef.

Lobimiz yok, zayif.

IL Capitano

Eyvallah borcu en az kulup kulaga hos geliyor ama diyelimki 2020 de sampiyon olduk. 5 yilda atiyorum fener 22. sampiyonluguna yasayacak gs de 21 ya biz? 13 , iste o zaman ne kulturumuzde kazanma kalacak ne de buyuk takim olgusu. Digerlerine göre az olan taraftar sayimiz iyice azalacak vs vs.

Bu aralar buyuk celiskiler yasiyorum acikca söylemek gerekirse. :(

Un cavaliere non lascia mai una Signora !
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....