Ana Menü

Adalı'dan Ahmet Nur Çebi ye çok sert cevap

Başlatan NoPasaran, Mayıs 29, 2014, 23:42:56

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Ahmet Nur Çebi'nin dün yaptığı açıklamaları üzülerek okudum. Ne demek istiyorsa açıkça söylemeli, karnından konuşmamalı.

Söylediklerinin arkasında durup ispat etmeli. Quaresma'yı transfer eden bendim, kendileri gönderirken uğurlayan da bendim. Quaresma transferini taraftarımız çok istemişti, ben de bu transferi gerçekleştirebilmek için haftalarca uğraştım.

Keşke kendileri böyle bir oyuncuyu oynatmayı bilselerdi. Onu giderken uğurladım bundan da hiç pişmanlık duymadım, Türkiye'ye oyuncu transfer edildiğinde davullu zurnalı geliyor, giderken neredeyse kovalanıyor. Buna bir son vermek için böyle bir yıldızı uğurladım. Ben Sayın Çebi'ye yaşadığı aşırı paranoyadan dolayı acil doktora gitmesini ve Serdal Adalı kompleksinden kurtulmasını tavsiye ediyorum. 

Quaresma'yı gönderirken '' Futbol hayatı bitti anca katar'da oynar'' diyenler, şu an onun Portekiz'de neler yaptığını ibretle izliyorlar. 3 Temmuz sonrası yaşananlar sonrası adeta linç edildim, suçsuz olduğumu bile bile atılan iftiralarla yaşamak beni yıprattı, özellikle bu iftiraların kendi camiamız içinden yapılması beni daha da derinden üzüyor. Şu an iktidarda olanlar bu kadar sorun varken işi gücü bırakmış benimle uğraşıyorlar.

Beşiktaş yönetiminde çalıştığım kısa dönem içinde bir çok transfere imza attım, bunların neredeyse tamamı hem Türkiye'de hem Avrupa'da ses getiren transferlerdi. Transferleri yapmak kadar onları idare edebilmek ayrı bir meziyettir. Sayın Çebi'nin Ronaldinho'yu transfer etmek isterken düştüğü durum ortada, ben hiçbir zaman gazetecileri organize edip transfer görüşmelerinde fotoğraf vermek için uğraşmadım, transfer parası  için ligtv muhabirlerini Fenerbahçe kongre üyesi Acun Ilıcalı'ya göndermedim, twitter'dan futbolcu almadım, Türkiye'ye bile gelmeyen bir hocaya para kaptırmadım, ameliyat masasından oyuncu transfer etmedim, Fenerbahçe'li arkadaşlarımı kırmamak için futbol hayatı bitmiş oyuncuya o formayı giydirtmedim. Ahmet Nur Çebi önce bunların hesabını versin.

Bugün Fikret Orman bırakırsa başkanlığı düşünebilirim diyor, Beşiktaş başkanlığını isteyenler, koyduğu parayı yangından mal kaçırır gibi almaya çalışıyorsa, koydukları paranın faizini, kur farkını alıyorsa bu arzuları hayalden ileriye gidemez. Camiamız herşeyin farkında. Ben Beşiktaş'ın selameti ve makama olan saygımdan dolayı hep sustum, ilerleyen zaman kimin doğru kimin yanlış olduğunu gösterecektir.'' dedi.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

inşallah olur bu adam başkan.

Şu anki yönetimin hepsinden daha adam.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Bende çok begendim konuşmasini..

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Alıntı yapılan: El Maestro - Mayıs 25, 2013, 18:46:08

Serdal Adalı naptıda hain ilan edildi onu çok merak ediyorum ? Ayrıca rekabetin olması güzel birşey Güç apayrı bişey, nası bugün fenerde Ali Koç argo deyimle 'şeklini' koyuyor bazı şeyleri gerçekleştiriyor direkt dediği oluyor veya Abdullah Kiğili aynı şekilde bir çok artı olur yani..

Güç başarıyı getirir,

Başarıda parayı ve bize de bu sene en az bir ŞL katılmaya hak kazanma şansı lazım, yoksa o saatten sonra ne Feneri yakalayabiriz ne Galatasaray'ı .
[/quote]

Böyle bir yorumda bulunmuştum 1 sene önce seçim zamanı ve bu tarzta bir kaç kere daha .

O zaman forumun genelinde pek olumlu karşılanmamıştım ama sanırım şu an ne demek istediğim daha iyi anlaşılıyordur .

Lobi önemli bir olay, bu güç bizim şu anki yönetimde ne yazık ki yok ..

Serdar Adalı hiç bir zaman Beşiktaş'ı bu kadar fakir edebiyatı içine sokmazdı ve hakkını yedirmezdi. Bunu daha öncede söyledim hala daha aynı fikirdeyim ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Fakir Edebiyatı cümlesine daha önce ben kızıyordum..

Açıkcası Fikret Orman'ın Lig tv ye verdiği röportaj sonrası bakış açım değişti. O kibiri beni hayal kırıklığına uğrattı..

Şimdi hak veriyorum Beşiktaş ta para yok sözlerine kızan taraftara..

Babamın bir sözü olmuştur hep bize

"Oğlum paran yoksa da yok deme, o zaman para alacaklarınıda kaybedersin"

Aynen öle oluyor bizim durum..

Beşiktaş bu ülkenin En Eski kulübüdür..

Bunun yok olmasına doğru gidiliyor. Buna son verilmesi lazım artık
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Çok güzel konuşmuş özellikle son 3 paragrafa sonuna kadar katılıyorum.

Benim Serdal Adalı'ya tek kızdığım konu başkan olamasa da elini taşın altına koymalıydı.

Örnek verecek olursak Ronaldinho transferinin döndüğü zamanlar sponsor ben olabilirim diyip Ronaldinhoyu bize kazandırabilirdi.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Alıntı YapFenerbahçe'li arkadaşlarımı kırmamak için futbol hayatı bitmiş oyuncuya o formayı giydirtmedim

Kim bu oyuncu..

Sezer mi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Alıntı yapılan: NoPasaran - Haziran 01, 2014, 15:51:51
Alıntı YapFenerbahçe'li arkadaşlarımı kırmamak için futbol hayatı bitmiş oyuncuya o formayı giydirtmedim

Kim bu oyuncu..

Sezer mi

Uğur Boral ?
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

carsi52

Bölünür senin için uykular!

K.D

Uğur yine az-çok katkı verdi kesin sezerdir fenere yaranma çabalarımız çok bu ara. Konuşmayı ben de beğendim açıkcası seçim zamanı pek iyi şag yapamoyordu azıcık fiko gibi siyasi ağzı olsa bence zorlardı o zamanlarıda neyse o zaman fikodan yanaydım zaten hala da gözümde bu sene kredisi var bakalım nasıl kullanıcal fiko başkan bu şansını.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ERHUN

Uğur'un bir alakası olacağını düşünmüyorum. Adam Samsunspor'dan sonra bize "bonservissiz" geldi, Sezer için milyon eurolar bayıldık. Neyse FEDA(!).

ilhan mansız_melis

Sezer için ne kadar vermiştik biz ?

Bi ailem, bi Beşiktaş, bi de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

€1.500.000
Bugünün kuruyla (€1=2,86TL) 4.290.000 TL

ilhan mansız_melis

Teşekkür ederim Erhun.

Buraya hep yazdım. Çok umutluydum Sezer'den, yazık oldu. İyi bir alternatif olacaktı bize.

Bi ailem, bi Beşiktaş, bi de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.