Ana Menü

Soma'da maden yangını !

Başlatan Simurg, Mayıs 13, 2014, 19:24:23

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

K.D

Aynen öyle bizim fenerle maç planından da güzel gelir olur bence.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

IL Capitano

300 ölu ve 1 tane istifa yok.

Un cavaliere non lascia mai una Signora !
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

istifa olsada ölüleri geri getirmez, bu duzen istifa olsada ayni devam edecek,
kafa yapilari degismedikce, insana önem verilmedikce, insani hor görmedigimiz zaman duzelir,

1-2 istifa ile degismiyecek bu seyler. Ha, normalinde edilir mi, edilebilir gibi gozukuyor.

Soma'da Tomalarin gezdigi, kayip ve ölen yakinlarina saldirildigi bir ülkede hepsi istifa etse birsey degismez.

Turkiye gorunuste bir avrupa birligi muzakeresi ile kilif bulmus, avrupai modeline burundugunu saniyor,
ama ic islerine baktigin anda, arap ulkelerini aratmiyor, yada gelismemis 3.dunya ulkeleri ile basa bas gidiyor neredeyse bir cok konuda.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ERHUN

Şirket sahibi, yöneticileri vs., denetleme yaptığını iddia eden görevli kim varsa 301 kişinin katili olarak yargılanıp en ağır cezayı almalı.

IL Capitano

istifa tabiiki Allahin rahmetine kavusmus insanlari geri getirmez ama sorumlulari ortaya cikarir, maalesef o kadar piskinlerki dun gece 4 dugun gezen hukumet partisi milletvekilleri görduk.

Bugun amcamin cenazesi vardi, rahmetlinin esinin amcasinin oglu ile konusurken, ya dunyanin heryerinde oluyor niye böyle buyuttuler ki diyor. Ates dustugu yeri yakar sen anliyamazsin dedim. Yani cenaze olmasa kesin olay buyuyecekti. bazen bu tip insanlarla ayni dunyada yasadigim icin kendi adima utaniyorum, söylenecek cok sey var ama ben söylemekten gercekten biktim.

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

Sagolasin Abi. En buyukten sonra, ikinci siradaki de gitti. Biz sadece sukrediyoruz , yapacak bir sey yok  :(

ilhan mansız_melis

CHP "Madenlerde Yaşam Odası Zorunlu Olsun." önergesi sunmuş ama reddedilmiş. Bilin bakalım kimlerin oylarıyla reddedilmiş ? :)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.