Ana Menü

Soma'da maden yangını !

Başlatan Simurg, Mayıs 13, 2014, 19:24:23

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Kollarını oradaki birisinin boynuna doluyor başbakan değil mi ?

Bir de "Niye kaçıyorsun lan ? Gel buraya" diyor.

Kabadayılığı bizden öğrenecek değil hamdolsun.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

ayak mayak diye racon kesme burada,ayak oyuncularini baska yerde ara
görüntüler net degil,hemde sol diye yazi cikiyor ve ben göremedim
net olarak görünen iki takim elbiseli adamin birini dövdügü
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Başbakan şeker hastası birisi. Sinirlendii zaman bazen gözü dönüyor..

Mesela

http://www.odatv.com/n.php?n=niye-kaciyorsun-israil-d.lu-1505141200

burada israil dölü felan devlet başbakanına yakışmayacak türden, birde İsrailin yardım için destekte bulunduğu zamanda..

Ancak insanın görüntüler karşısında bunları konuşası bile gelmiyor..Başka zaman tartışılabilir ama inşallah içerdeilerden güel haberler gelirde en azından acı burada sona erer..

İnsanların ağlaması felan çok etkiliyor ya..

İzlemeyim diyoru ama çıkıyor karşıma..

Yazık günah ya. Ne acı ölümler olmuştur orada..

Almanyada şırada burada neden olmaz diye neden hiç sormadık bunları bu zamana dek bilmiyorum..

Umarım bu son olur..

Amasya Yeni Çeltekte bizde köylülülerimizi kaybetmiştik. Onların acıları halen devam eder mesela..

Zor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

izledikçe ağlıyorum ya çok zor çok kötü hem sinirliyim hem üzgün
yarın biz eminim yine unutacaz ama oradakilerin acısı hiç dinmeyecek..
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Cenazesi olan vatandaşa vurmak nedir abi.
Bunlar olağan şeyler demek nedir.

Bu olaydan siyaset yapanlarında Allah belasını versin.Adam çıkmış oy için şunu veriyorlar bunu veriyorlar ayıptır diyor aradan 3 dakika geçmiyor ki benim partime oy verin bunlar bitecek benim partime oy verin şu olacak bu olucak size şunu yapıcaz bunu yapıcaz.

Tiksindim artık yemin ediyorum.
Bölünür senin için uykular!

eRe

bu arada hala ulaşılamayan 484 kişi ne oldu ?
www.erdemeksi.com

K.D

Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 15, 2014, 23:11:00
kimsenin racon kestiği yok abi merak etme burda kimseyi kırmakta değil niyetimiz az çok beni bilirsin 1-öncelikle sol görüşlü bir insan değilimdir ama bu konunun siyasetle bir ilgisi yok zaten. 2-bugüne kadar yine bilirsin hiçbir siyasi tartışma modunda gördüğüm olaya girmemişimdir bu forumda çok aktif olarak 1-2 yorum yapıp bırakmışımdır zaten racon kesmeyi de en iyi kimin bildiği ortada ben insan olduğum için bu olaylara katlanamıyorum(burada da laf sokma amacı güttüğümü düşünme seninde çok üzüldüğünün farkındayım ama insanlıkta nasibini almamış denetleyicilere o insanları oralara gönderenlere) neyse hemen alınma kırılma olacaksa bana eyvallah bilgi paylaşırım sadece kimseye tek söz etmem.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

K.D

@carsi52 abi sana da katılmadan edemedim tvnin adı da belli sonuna kadar işçileri hem üzülerek hem de samimiyeytle dinledim ama en sonda o gereksiz adamın çıkıp chpye oy istemesi rezillik uğur dündarada yakışmadı olmamalıydı bence net söyliyim chpnin de bu kafayla bu tür şeyleri engelleyeceğini düşünmem akp kadar olmasada gözümde şu kareden sonra farkı yoktur.

K.D

Dha nın röportajı var adam sayın başbakanamızın istem dışı o anki sinirinden dolayı bir hareketi var diyor bana. Kızıp kızmaması önemli değil bend kızmıyorum ama bana tokay şeklinde bir eylemi var diyor bunu da burda bildirmiş olalım. Bide adam dava açmıyacakmış başbakanı yakından görmek istediği için oradaymış yani aşırı marjinal uç grup solcu falan değil.

eRe

bir siyasi parti reklamının olmasına karşıyım bunu başta belirtiyim eksik mi duydum bilmiyorum o yüzden sadece duyduğum kısımı konuşabilirim
duyduğum kısım şuydu ki
chp olarak sizi asla unutmayacağız ve ne zaman isterseniz her zaman kapımızı çalabilirsiniz
10 gün sonra herkes sizi unutabilir bu acıları hatırlamayabilir ama biz hep hatırlayacağız ve elimizden geleni chp olarak hep yapacağız

bence bu konuda chp ye oy verine bağlayacak kadar ağır bir konu yok bence

ha dipnot geçeyim
hükümet partisi her haltı yerken biz chp yanlış yaptığı an chp ye daha fazla yüklenebilecek bir durumdayız her zaman.ama chp nin bu yaptıkları şuan hükümetin yaptıklarının 100de 1 i bile değildir belki onu da söylemek isterim

------

adamın açıklamaları bana tam bir komedi geldi ya
ne diyeceğimi bilemiyorum 2 tane tokat yiyorsun ve yanlışlıkla oldu diye cevap veriyorsun
www.erdemeksi.com

K.D

@eRe  abi komedi diyorsun da ne desin adam orda o da canının derdinde korkmuş belli ki.

Simurg

Bu ülke kömür cikartmasi boyle olcaksa cikartmasinlar , is kazası olur elbet ama bunu ben is kazası olarakta kabul etmiyorum.
Icerde kac kisinin kaldigi belli değil bu acı cok derin bir acı

♥ BEŞİKTAŞ ♡

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

Kurtulan işçilerin anlattıkları korkunç.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

Alıntı yapılan: K.D - Mayıs 16, 2014, 00:22:22
Alıntı yapılan: keskinli - Mayıs 15, 2014, 23:11:00
kimsenin racon kestiği yok abi merak etme burda kimseyi kırmakta değil niyetimiz az çok beni bilirsin 1-öncelikle sol görüşlü bir insan değilimdir ama bu konunun siyasetle bir ilgisi yok zaten. 2-bugüne kadar yine bilirsin hiçbir siyasi tartışma modunda gördüğüm olaya girmemişimdir bu forumda çok aktif olarak 1-2 yorum yapıp bırakmışımdır zaten racon kesmeyi de en iyi kimin bildiği ortada ben insan olduğum için bu olaylara katlanamıyorum(burada da laf sokma amacı güttüğümü düşünme seninde çok üzüldüğünün farkındayım ama insanlıkta nasibini almamış denetleyicilere o insanları oralara gönderenlere) neyse hemen alınma kırılma olacaksa bana eyvallah bilgi paylaşırım sadece kimseye tek söz etmem.
sol yaziyor derken siyaset kastetmedim.sol yazmasi görüntüyü engelliyor anlamaminda yazdim
ben görüntüde görmediysem ayak yaptigim anlamina gelmez
ayakta yapmam birini savunacaksam savunurum

keskinli

18 kisi daha kalmis
insaallah bi mucize olur