Ana Menü

2014-2015 Takım Planlamanız

Başlatan ERHUN, Nisan 29, 2014, 01:00:58

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

gelen isme göre yorum yapmakta fayda var.
hunt ya da diego'dan iyi gelirse dizilecek methiyeleri öngörebiliyorum.
bana göre wonderkid bir futbolcu alıp gelecek yıla hazırlik yapılsın.

galaxy note II - tapatalk

NoPasaran

Kalaye koy tolgayı..

Sola al caneri
Sağa al tarık ı
ortada oynasın franco ve lescott

orta sahaya veli atiba oynasın..

sağda töre

solda olcan oynasın..

forvet arkası danny olsun

santrafor demba ba olsun

Şampiypnlar Ligi bu kadroyla garanti olsun...

Kafadan 25 milyon euro gelirin olacak zaten..

zor değil bu kadroyu yaratmak..

tek sıkıntı caner olur..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

Aslında haklısın abi töreye 4 versek dannye 5 versek olcana 2 versek 11 etti lescot ve dem ba ba beleş zaten tarıkada 2 verilebilir bemce 13 m harcamış oluruz çok fazla değil tek sıkıntı caner dediğin gibi imza parası falan o bizi aşabilir?
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

NoPasaran

Beşiktaşın bu senede Şampiyon olamayacağını hatta 2.bile olamayacağını düşünmekteyim..

Ekonomik olarak zorda olan bir kulübe taraftarının sıfır katkı yapıp çok şey istemesi her ne kadar can sıksada yapacak bişey yok..

Şampiyon olmak için Fenerbahçe ve Galatasaray gibi kadro kurmak yetmez onlardan çok daha iyi kadro kurulması lazım ancak geçen isimlerle bu mümkün gözükmüyor..

Bölge Bölge bakarsak..

Kalemiz çok iyi. Ülke standartlarının üstünde bir kalecimiz var..

Savunma:

Burada maksimum 2 yabancı kullanılacaktır. 5 yabancı olayından dolayı. Şu an Beşiktaşlı arkadaşlara sorsam herkes başka kadro çıkarabilir bu 4 oyuncu hakkında.Sezon hazırlıklarına başlayan bir takımın savunmasında kimin oynayacağı belli olmaması çok garip. Motta oynasa Franco oynasa yeni yabancı stoper nasıl oynayacak. Ve daha sağ bek belli değilken. Caner Alves Egemen ve Gökhan Gönüllü rakibin kadrosunu düşününce eyvah eyvah demekten başka bişey aklıma gelmiyor. Ben Franconun kesileceğini düşünmekteyim. Yedek kalacaktır. O bölgede Lider bir savunma oyuncusu olması lazım. Kalesine ve arkadaşlarına güven verecek. Ben bunu Pedroda görmüyorum. Hocamızda görmemişki ısrarla oraya oyuncu istiyor..Ama burada iş çok zor..

Orta Saha :
Takımın en önemli yeri. Olcaydan neredeyse hiç verim alamıyoruz. Çok sık top kaybetmesi , oyun içide yok olması şu bu.. Gökhan Töre gibi iyi bir oyuncumuz vardı oda artık yok. Kafadan 2 bölgede sorun var ciddi anlamda..Veli ve atibada malesef oyunun rakip saha kısmında hiçte büyük takıma yakışır nitelikte oyuncular değil. Eyvallah koşuyorlar ancak Bu Beşiktaşa yetmez. Yönetimin orta sahaya adam aradığını duyuyoruz umarım bu gerçekleşir. Burada kesilecek isim Atiba olması lazım. O bölgeye çok daha ayaklarına hakim bir oyuncu lazım. Sadece Ozzy yada Lanzini gibi oyuncuların ayaklarına bakamaz büyük takım. Hatta dünya kupasındaki Jones bile olabilir ama riske girilebilirmi bilmiyorum..

Ancak LAnzini transferi gerçekleşsse bile yetmeyecektir. Beşiktaşın orta sahasına Alex gibi, Sneijder (çok beğenmiyorum) gibi AĞIRLIĞINI KOYACAK oyuncu lazım. Yani Lider lazım. Bu takımın komutanı benim diyecek bir oyuncu olması lazım. Tabi bunu demesi için skora katkı sağlaması lazım. Yoksa ne Alex alex olurdu nede sneijder sneijder olurdu. Gol atacak. Gol ortalaması yüksek orta saha.. Bunun için 30 yaşındaki Danny alınsın dedim günlerce. Çünkü gol atıyor ve attırıyor.  Bir senede 15 gol 15 asist müthiş bir oran. Direkt 10 numara değil ama zaten direkt 10 numara olayına bende karşıyım az çok :) 

Tabi savunmaya 2 yabancı koyup  ortaya atiba lanzini koyunca 1 yabancı hakkımı kalıyor. Çık çıkabilirsen işin içinden :)) Santrafor mu olacak sağ kanat mı olacak . İşte bu yüzden Töre işte bu yüzden Olcan önemli idi.Hayalimdeki kadroda birisini sağa birisini sola koyacaksın. Olcay gibi birisi bunların yedeği olacak. Ortada veli jones lanzini olacak diye düşünürken Olcanı Gs aldı, Töre belirsiz. Gökhan Töreyide alırsa Galatasaray önümüzdeki 2-3 seneye ambargo koyar bunuda buradan diyeyim..

Ben Törenin alınacağını düşüüyorum ve santrafor bölgesinin iyi bir yabancı ile güçleneceğini düşünüyorum.

Santrafor :

En sorunlu bölge belkide. Aslında büyük her takımın 3 tane iyi santraforu olur. Beğenirsin beğenmezsin, Drogba Burak Umut gibi, Sow Emenike Webo ve hatta Kuyt gibi. Peki ya sende ? Almeida - Sonrası yok.. Yani pektemek ve şişmnaoğlu . Ne kadar sayılır merak ediyorum. Bu sene Cenk Tosun transferini önemsiyorum o yüzden. Galatasarayda Umut'un sağladığını sağlasa bize yetecektir. Yok eğer oda olmazsa (ki sene başı antremanını kaçıraca k sakatlık nedeni ile) istersen Santraforun Suarez olsun tek başına gidecek bir yer değil orası. Bu yüzden bu bölgedeki transfer olağan üstü olması lazım ancak şu an mevcut yönetimle çok zor duruyor..

Uzun lafın kısası. Sorun çok. Ancak para yok.. Yada beceri yok.. Sene sonu bu dediklerimden umarım çok farklıo bir tablo çıkar ama açıkcası bunun çok zor olduğunu düşünüyorum.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Tiksindim artık bu işten valla..

Bu nasıl bir anlayış aklım almıyoır..

Ulan Temmuz 7 OLDU bir tane takviye olmazmı takıma..

Rakipler örnek verilince hepten deliriyprum.

Kimin ihtiyacı daha çok..

Sezona hazır girsek

Belki Şampiyonlar Ligine gireceğiz..

Valla az kaldı Bilicinede Özeninede başlayacağım..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Alıntı yapılan: NoPasaran - Temmuz 07, 2014, 14:11:01
Tiksindim artık bu işten valla..

Bu nasıl bir anlayış aklım almıyoır..

Ulan Temmuz 7 OLDU bir tane takviye olmazmı takıma..

Rakipler örnek verilince hepten deliriyprum.

Kimin ihtiyacı daha çok..

Sezona hazır girsek

Belki Şampiyonlar Ligine gireceğiz..

Valla az kaldı Bilicinede Özeninede başlayacağım..
Stat yapıyoruz.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

İlk maçımız Mersin deplasmanında. Nereye yapacağımı bilemedim.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Transfer yapamadık birde bana göre en büyük sorunlardan birisi elimizde ki gereksiz oyuncuları hala gönderemedik.

Eneramo,Gökhan Süzen,Uğur Boral,Holosko,Sezer Öztürk

Gönderin artık şu oyuncuları.
Bölünür senin için uykular!

eRe

uğur boral bence gereksiz değil ilk 18 dışında ki etkili bir sol kanat oyuncusu.ama diğerleri kesinlikle gönderilmeli
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

Alıntı yapılan: carsi52 - Temmuz 15, 2014, 23:06:31
Transfer yapamadık birde bana göre en büyük sorunlardan birisi elimizde ki gereksiz oyuncuları hala gönderemedik.

Eneramo,Gökhan Süzen,Uğur Boral,Holosko,Sezer Öztürk

Gönderin artık şu oyuncuları.

Hiç biri şuanki garanti ücretleri kadar almadan gitmez, o paraları da kimse bunlara vermez.

Michael Eneramo: 1.2 milyon euro garanti, 10 bin euro maç başı
Filip Holosko: 1.1 milyon euro garanti
Sezer Öztürk: 900 bin euro garanti, 12.5 bin euro maç başı
Uğur Boral: 700 bin euro garanti, 10 bin euro maç başı
Gökhan Süzen: 585 bin euro garanti, 4 bin euro maç başı