Ana Menü

Şok Gelişme ! Gökhan Töre Silahlı Saldiraya Uğradı !

Başlatan NoPasaran, Nisan 21, 2014, 09:10:27

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Colgado

ben asılsınlar demedim.
ama cezasız kalmamalı.
sen çalışanının sabaha kadar dışarda olduğunu öğrensen ne yapardın peki?
biz bjk'yiz, başkası ilgilendirmez bizi.
melo'nun yaptığı itlikleri hepimiz görüyoruz, bir kere ceza alsa hayatta yapamazdı.

galaxy note II - tapatalk

Simurg

Önder özen geçen gazetecileirn önünde bilice laf sokan yorumdan sonra beşiktaşın prestijinimi konuşuyor çok saçma

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

CR7

Bilic'e laf sokmadı.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Alıntı yapılan: Simurg - Nisan 22, 2014, 16:04:08
Önder özen geçen gazetecileirn önünde bilice laf sokan yorumdan sonra beşiktaşın prestijinimi konuşuyor çok saçma

Onun bir ironi olduğu anlamak zor değildi ama...

Alıntı yapılan: CR7 - Nisan 22, 2014, 16:06:08
Bilic'e laf sokmadı.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

http://www.kralkartal.net/index.php?topic=38564.0

Bu konudan bahsediliyor, başka bahsedecek bir şey olmadı çünkü.

Simurg

Gazetecilerle oturup takımının teknik direktörünü çekişti laf sokmadı, bu da prestijli bir hareket.
Benim bildiğim kol kırılır yen içinde kalır.

BEŞİKTAŞK

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

Gazetecilerin önünde sen teknik direktörüne, ben ona böyle böyle dedim yapmadı diyemezsin
senin bu hareketin ona karşı yapılmış büyük saygısıztır, kameralar aracılığı ile mi dillendirmeli bu konuyu.
Ben çok büyük bir ayıp olarak görüyorum.
Bu olayı yaşatan adam prestij diyecek sonra.
özeli olmalı bu tür konuların elaleme karşı gelin çekiştirir gibi ne kadar çirkin.

BEŞİKTAŞK

eRe

Beşiktaş Yönetimi, Fenerbahçe derbisinden sonra bir gece kulübünde eğlenen ve silahlı saldırıya uğrayan Gökhan Töre ile bu mekanda bulunan Almeida, Fernandes, Motta, Dany, Kerim Frei ve Veli'ye eşit miktarda para cezası verme kararı aldı.

Siyah-Beyazlı yöneticiler ayrım yapmadan her futbolcuya aynı para cezasını vereceklerini belirttiler. Rakam henüz açıklanmazken, profesyonel bir çalışan ile de yolların ayrılacağı öğrenildi.
Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, konuyla ilgili açıklamada bulunurken "Kadro dışı kararı yok şu anda. Yaşamın doğal ilerleyişi içerisinde bu tür şeyler var. Bu bir şanssızlık ama futbolcular profesyonel çalışanlarımızdır. Üzerlerine düşen görevi yapmalılardır" dedi.
Bilic'in "oyuncularımızın arkasındayız" yorumunu değerlendiren Çebi, "Sayın Bilic'in bu konuda söylemiş olduğunu ilk kez duyuyorum. Tabii ki futbolcularımızın arkasındayız ama bu kulübün de bir disiplin yönetmeliği var. Bunu görmezden gelemez kimse. Transfer konusunda görüşümüzü değitşirmez" şeklinde konuştu.

Çebi son olarak, "Bazen 1 müsibet, bin nasihattan daha iyidir. Bu bir ders olur. bundan ders çıkarmalarını ümit ediyoruz. Bazen kötü olaylar hayırlara vesile olabilir. Ben çocuklarımızın hata yaptıklarını görmüş olduklarını düşünüyorum" dedi.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

keskinli

Alıntı yapılan: El Colgado - Nisan 22, 2014, 14:46:55
nereye giderse gitsin.
sadece o değil herkes ceza alacak.
olcay, oğuzhan, veli orada kim varsa.
bir sürü para kazanıyorlar it gibi oynayacaklar, burası dingonun ahırı değil 110 yıllık kulüp.
oraya buraya gidecek diye taviz vermekle olmaz bu iş.
bjk'nin büyüklüğü töre'den oğuzhan'dan küçük değil.
ne tarz hatalarla oyuncu ceza almalı?
bunları bir kadro dışı bıraksınlar ibretlik diye bit daha kimse dışarı çıkamaz.
iki kuruş para kazandı diye şekil yaparsan şeklini bozarlar böyle.
ceza verilmesi taraftarıyım.
bedeli ne olursa olsun.
cristiano ronaldo'da gece kulübüne gidiyor ama adam profesyonel.
bunlar bildiğin apaçi, parayı buldular şımardılar.

katilmamak elde degil
bugün bi yerde okudum besiktas vukuat kulübü diye baslik atmislar
futbolcusu  bu kadar problemli baska bi kulüp yok
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

Özen'in laf sokmasi hakemlere.

Un cavaliere non lascia mai una Signora !
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

IL Capitano

Antremandan 6 saat önce o kadar futbolcu + iletisimden sorumlu eleman barda. Futbolculara ceza verilicekse , bence verilmeli, o kulubun iletisiminden sorumlu elemanida kapinin önune koysunlar o zaman. Aslinda o kisinin neden futbolcularla takildigini tahmin edebiliyorum ama simdi o konulara girmeyelim :)

Un cavaliere non lascia mai una Signora !
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

eRe

F.Bahçe derbisi sonrası sabaha kadar barda eğlenen 7 futbolcuya en üst sınırdan para cezası verildi.
Süper Lig'de ikincilik için çekiştiği G.Saray'ın Kasımpaşa'ya 4-0 yenildiği haftada F.Bahçe ile 1-1 berabere kalıp, sarı-kırmızılarla aradaki farkı 2 puana yükselterek avantajlı duruma geçen Beşiktaş, tam ferahlamışken aradan 24 saat geçmeden oyuncularının yanlış zamanda yanlış yerde olmasıyla yeniden karıştı... Siyah-beyazlı yönetim, Gökhan Töre'nin sabaha karşı 05.00 sularında gece kulübünde omzundan vurulduğu gün yanında olan 6 futbolcuya da en üst sınırdan para cezası kesti...
AKARETLER'DE TOPLANTI
Yönetim kurulu dün Beşiktaş'ın Akaretler'deki kulüp binasında toplantı yaptı... Ana gündem maddesi pazarı, pazartesiye bağlayan gece alem yapan 7 futbolcuydu... Bu oyunculara disiplin yönetmeliğine göre en üst sınırdan; yani yıllık ücretlerinin %10'u kadar para cezası verilmesi kararlaştırıldı.
GÖKHAN TÖRE BEDAVAYA OYNADI!
Buna göre Almeida'ya 250 bin Euro (730 bin TL), Fernandes'e 220 bin Euro (650 bin TL), Motta ve Kerim Frei'a 95'er bin Euro (Kişi başı 280 bin TL), Veli ile Dany'ye 60'şar bin Euro (Kişi başı 180 bin TL) ve Gökhan'a 90 bin Euro (270 bin TL) para cezası verildi. Böylece siyah-beyazlılar toplamda 2 milyon 570 bin TL para cezası kesmiş oldu. Bu da o gece vurulan Gökhan'ın Beşiktaş'tan aldığı yıllık paraya neredeyse eşit.
Töre 'Can' aldı!
Gökhan Töre'nin vurulduğu gece barda bulunup, atılan kurşunlardan birinin hedefi olan ve hafif şekilde yaralanan Beşiktaş Medya İletişim Departmanı Sorumlusu Can İpekçi'nin görevine son verildi. Dünkü yönetim kurulu toplantısında alınan bu kararın ardından Beşiktaş Medya Sorumlusu Coşkun Gülbahar, İpekçi'den boşalan göreve getirildi.
Öte yandan yönetim kurulu savcının el koyması nedeniyle güvenlik kameralarının kaydettiği görüntüleri izleyemiyor. Bu görüntülerin incelenmesinin ardından mekanda kulübün başka bir personellerinin de olduğu tespit edilirse, o kişilerle de yollar ayrılacak.
Yönetim iddianameyi bekliyor
Beşiktaş yönetimi dün yaptığı toplantı sonunda Gökhan'ın vurulduğu gece barda olan hiçbir oyuncuyu kadro dışı bırakmadı... Ancak bu kararın çıkmasında olayın adli vaka olmasının da etkisi var. Yönetim, savcının hazırlayacağı iddianameyi bekleyecek. Ardından bu iddianame doğrultusunda oyuncuların da savunması alınacak. Eğer oyuncuların kusuru belirlenirse yönetimin tavrı da değişebilir...
Ümraniye'den haber geliyor
Sezon boyunca boş durmayan Beşiktaş yönetimi, basına yansıyan olayların haricinde Ümraniye'den topladığı istihbarat doğrultusunda sezon sonunda önemli bir değerlendirme yapacak... Tüm olaylar hakkında futbol direktörü Önder Özen ve teknik direktör Slaven Biliç'ten rapor isteyecek olan yöneticilerin sezon sonunda tedbirler alıp, sürpriz kararlar vermesi gündemde...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

keskinli

takimdaki sporcularin 1 mac iyi 5 mac kötü olmalarinin en önemli sebebi iyice belli oldu
sabaha kadar agac tasimalarindan dolayi sahada kiclarini kaldiramiyorlar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

El Colgado

tabii ki gezeceksiniz.
ama her şeyin bir adabı var.
yine de bu olayın ayyuka çıkması bir göz dağı olmuştur.
daha dikkat edecektirler ya da daha kıyıda kalmış barlara gidecekler.