Ana Menü

önder özen: En cok hatayi Bilic yapiyor

Başlatan [KralKartal], Nisan 12, 2014, 14:23:56

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Hakem odasına gittiği söylenen Önder Özen, "Puan kayıplarını olgunlukla karşılayan biriyim. Hakemlerin bulunduğu odaya onları tebrik etmek için gittim, kabul etmediler" ifadelerini kullandı.

Hakem hatalarından da ilginç bir şekilde dert yanan Önder Özen, "Ben bundan 7 ay önce Bilic'le konuştum. Bu takıma 12'ye 11 oynamayı öğretmelisin dedim. Öğretemedi. Beraberliğin sorumlusu Bilic. Bu takıma 12'ye 11 oynamayı öğretmeliydi. En çok Bilic hata yapıyor. Geçen antrenmana çıktım çift kale çalışıyorlardı. Baktım yine 11'e 11 çalışıyorlar. Bu böyle olmaz. Bu takım 12'ye 11 oynamayı öğrenmeli" dedi.

Özen açıklamasını, "Futbolda en büyük sorunun ne olduğu şeklinde sorulan soruya 'kurallara uymamak' diye cevap vermiştim. Elle oynamak kitaba göre yasaktır ama oynanıyor. Yabancı kuralı koyuluyor, uygulamaya gelince yangın yapıyoruz. Kısacası sorunumuz kitaba uymuyoruz." sözleriyle tamamladı.

Beşiktaşlı yönetici Ahmet Kavalcı ise;
"Futbolcularımızı tebrik ediyoruz. Oyuncularımıza her şeyi öğretiyoruz ama sahada kaç kişiyle mücadele ettiğimizi bir türlü öğretemedik. Emeklerimize yazık. Penaltımız verilmedi. Beşiktaş biraz hareketlenince hemen bizi sindiriyorlar. MHK'yı eleştiriyoruz. Kaçtır bizim maçlarımıza tecrübesiz hakemleri vermeyin diyoruz. Şampiyonlar Ligi'ne gitmeye çalışıyoruz ama bize karşı hep aynı hatalar yapılıyor. Bundan sonra maçlarımıza tecrübeli hakemlerin verilmesini istiyoruz."

AKŞAM
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

Ulu Önder Özen küfür etmeden küfür etkisi yaratıyor.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Simurg

Zaten takımda ki futbolcuların hepsi 10 numara 5 yıldız hepsi gol atmaya çıktıda bilic atmayın olum dedi.
İnsan önce bi mantıklı konuşur arkadaşım sen büyük takımsın konyaya en aşağı 3 tane sallan gerekir
neden golu atamıyorum demiyorsunda bilic takım kuramıyormuş
Tek sorun bilicte takımda gol atacak adam yok adam yazık günah ya

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

[KralKartal]

eger boyle yorum yaptiysa YANLIS yapmis önder özen, hangi anlamla dedi ne demek istedi..

Simdi ö.özen teknik direktor degil, karismasida sacma. Dusunceni diyeceksen basin onunde dememelisin.

basarisizligin sebebi Bilic, ben IYIYIM pacayi kurtarayim mantigi yatiyorsada bu demecten, o da yanlis.

takima zarar verecek, suphe uyandiracak demeclerden kacinilmali, ben sahsen yakistiramadim. Ama dinlemedigim icin temkinliyim yinede.

CR7

Keşke dinleseydiniz önce.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Aynen bence önce bir dinleyin.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

aslında dinlemeye de gerek yok.
oradaki ironiyi ironi nedir bilen herkes anlayabilir.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: CR7 - Nisan 12, 2014, 19:11:47
aslında dinlemeye de gerek yok.
oradaki ironiyi ironi nedir bilen herkes anlayabilir.

hakemi kast ettigini anladim sagol anlattigin icin...

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Nisan 12, 2014, 19:07:50
Aynen bence önce bir dinleyin.

dinlerim..

CR7

Ve burada malesef diyaloglar tam yazılmamış diğer gazetelerde olduğu gibi.

Soru puan kaybının sorumlusu kim? di. O da. Bilic, puan kaybının sorumlusu bilic. Ben ona 7 ay önce 12-11 hatta 13-11 oynamayı öğretmelisin dedim. Geçen baktım antrenmanda yelekler yine 11-11'di. Böyle şey olmaz dedi. Buna göre çalışacağız dedi.

olay bu.

Önder Özen'e laf çakacak bir durum yok ortada yani.

[KralKartal]

Caktigim yok, bilmeden net birsey demem zaten, gazete haberine gore. Yazdiklarimi iyi okursan anlarsin temkinli oldugumu ve bunuda belirttim ustune basa basa.

Caktigim konular vardir ama bir kere laf caktik diye bazilari gibi 24 saat laf cakacagiz diye sirada beklemiyorum. Bilicede caktim lafi... Olay Besiktas, Ozen Bilic vs degil benim icin.

Basligin etkisi yaziyi okurken kafamda kaldigi icin, yazidaki anlatilmak istenileni anlamadim, ama sonra okudum ve Onder Ozenin ne demek istedigini anladim. 

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net