Ana Menü

E Bilet satış sponsorluğu anlaşması (PASSO KART)

Başlatan NoPasaran, Mart 26, 2014, 10:47:05

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Bugünkü mahkemeden olumlu sonuç çıkmış yine. Mahkeme sonuçlanmamış ama tedbirli yürütme durdurma kararı devam ediyor. Bir sonraki mahkeme 25 Eylül'de. Bu dava ebilet ile ilgili değil paso kartla ilgili. 25 Eylül'e kadar paso kartın kullanılması yasak, gelecekte ne olacağı o gün belli olacak veya ileri tarihte karar verilmesi için yine ertelenecek. Ebiletle ilgili değil derken direkt olarak değil, paso yasak olduğuna göre alternatif bir şey çıkmazsa ebilet uygulanamayacak.

carsi52

Umarım karar değişmez ve gerçek rantçılar kaybeder.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Hâlâ sorunun para mı olduğunu düşünüyor bu yönetim?
Ayrıca hukuk tanımamazlık son gaz devam ediyor.

Tedbirli durdurma kararı var, aktifin itirazı reddedildi. Önümüzdeki mahkeme 25 Eylül'de. Ama bunlar o kart üzerinden satış yapıyor, maça giriyor. Bunlara bir dur diyebilecek yok mu? İyice zıvanadan çıktı bu ülke, kimsenin kimseyi taktığı yok vahşi batı sanki.

Sinirlenmemek elde değil. Soma'yı kullanıp paso iteleme derdindeler ya.

Cem Goren

Tarih bunları yaşanan bir faciadan bile rant elde etmeye çalışanlar olarak hatırlayacak. İnsanlar işin rengini bir tarafa bırakmış yardım etmek için deli divane olmuş ama bizim şark kurnazları çıkıp bu kartı bu maçlık bedava alabileceksiniz diyerek ayaküstü kartı insanlara satmaya planlıyor.

Ayıptır. Günahtır.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Simurg

Passolig karta bak yıllardır foruma girmeyen adamı foruma sokturdu :D
Dışarıdan cok mu dedikodumuz yapılıyor *-*

♥ BEŞİKTAŞ ♡

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

IL Capitano

:ahaha :ahaha :ahaha

Hosgelmissin Jem Bey  :)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Cem Goren

Alıntı yapılan: Simurg - Mayıs 16, 2014, 08:32:27
Passolig karta bak yıllardır foruma girmeyen adamı foruma sokturdu :D
Dışarıdan cok mu dedikodumuz yapılıyor *-*

♥ BEŞİKTAŞ ♡

Dedikodu falan yok öncelikle onu bi belirteyim :) girmesekte buranın yeri ayrı bizde gözden ırak olan gönülden ırak olmaz bizde :)

Cem abi hoşbulduk :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Simurg

O zaman arada sırada uğrada yaşıyor muyuz diye bir bak :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Yıldırım Demirören

"PASSOLİG DEVAM EDECEK Mİ?

"Passolig devam ediyor, burada bir sıkıntı yok. Passolig, E-Bilet'in bir markası ve kanunla güvence altına alınan E-Bilet devam ettikçe passolig de devam edecek. Kulüpler Birliği'nden 12-13 imza geldi bu konuda, bize gelen bazı yazılar var ancak bu federasyonun aldığı bir karardır."
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

mahkeme karari federasyonu baglamazmi demek istiyor?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Ben öyle anladım ama Yıldırım Demirören bu, çok farklı bişeyde demiş olabilir :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

http://www.passolig.com.tr/kampanya-burgerking

Double King Chicken Sandviç + Whopper Jr Sandviç + King Boy Patates + 2 Büyük İçecek + 12'li Soğan Halkası + 2 Sundae = 20,50 TL

Bu kampanya 31 Mayıs 2014 tarihine kadar Edirne Kapıkule, Havalimanı, Kidzania, Kidzmondo, Minipolis ve Mobil Burger King® restoranları haricindeki tüm Burger King® restoranlarında geçerli olup paket serviste geçerli değildir.

Kampanyada kullanacağınız promosyon kodu için Burgerking yazıp boşluk bırakıp TC Kimlik numaranızı 6033'e SMS göndermeniz gerekmektedir.

Promosyon kodu başka promosyonlar ile birlikte kullanılmaz ve tek alışveriş için geçerlidir.

İletilen promosyon kodunun ödeme anında görevliye iletilmesi gerekmektedir.

Kampanya menüsünde yer alan içeceklere portakal suyu, ayran, limonata, çilekli limonata, süt ve milkshake dahil değildir.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

ben gereksiz buluyorum uygulamayı kim ne derse desin
o kadar kamera o kadar görevlinin yapadığını bir kart mı yapıcak
eğer bilet satışına gelirsek bir kişi bir bilet alabilsin vede kimlik numarası ile yapsın bu işlemi daha önceden vukuatı var ise kimlik numarasından çıkar ortaya zaten
bunuda geçelim diyelim ki ben turistim maç izlemeyi çok seviyorum gittiğim ülkede maça gidicem ama bilet alamıyorum enteresan durum
tribüncülüğe gelirsek azalmayı bırak artıcaktır senede bir iki kere maça giden adamlar da gelmeyecek ve zaten her daim orda olanlar olucak
bu koltuğa oturma muhabbetide enteresan numaralıya gidersen herkes koltuğunda oturuyor ben orda bir kere maç izledim ve direk dedim ki saçmalığın daniskası gider evimde izlerim birde çay demlerim hem pozisyon tekrarlarıda var maça gelen adam takımına destek olmaya gelmeli oturup çekirdek çitletmeye değil
heee yapılan olaylar devam etsin demiyorum ama çok sivrilen tipleri kimlik numarası yoluyla sokmazsın maça olur biter
bu adara bem BJK-GS maçına girerken biletime bile bakmamışlardı su şişem
ve bozuk paralarımla girmiştim (o gün ilk kez karşılaştım böyle bir durumla) ufak bir göz yumma ile zaten ceza vermek istiyorlar ise veriyorlar

kısaca benim görüşüm bu yönde :D
FEDA

NoPasaran

Alıntı yapılan: Banucan - Haziran 21, 2014, 08:35:10
ben gereksiz buluyorum uygulamayı kim ne derse desin
o kadar kamera o kadar görevlinin yapadığını bir kart mı yapıcak
eğer bilet satışına gelirsek bir kişi bir bilet alabilsin vede kimlik numarası ile yapsın bu işlemi daha önceden vukuatı var ise kimlik numarasından çıkar ortaya zaten
bunuda geçelim diyelim ki ben turistim maç izlemeyi çok seviyorum gittiğim ülkede maça gidicem ama bilet alamıyorum enteresan durum
tribüncülüğe gelirsek azalmayı bırak artıcaktır senede bir iki kere maça giden adamlar da gelmeyecek ve zaten her daim orda olanlar olucak
bu koltuğa oturma muhabbetide enteresan numaralıya gidersen herkes koltuğunda oturuyor ben orda bir kere maç izledim ve direk dedim ki saçmalığın daniskası gider evimde izlerim birde çay demlerim hem pozisyon tekrarlarıda var maça gelen adam takımına destek olmaya gelmeli oturup çekirdek çitletmeye değil
heee yapılan olaylar devam etsin demiyorum ama çok sivrilen tipleri kimlik numarası yoluyla sokmazsın maça olur biter
bu adara bem BJK-GS maçına girerken biletime bile bakmamışlardı su şişem
ve bozuk paralarımla girmiştim (o gün ilk kez karşılaştım böyle bir durumla) ufak bir göz yumma ile zaten ceza vermek istiyorlar ise veriyorlar

kısaca benim görüşüm bu yönde :D

E adamlarda zaten senin dediğin işi yapıyor. 1 kişiye 1 bilet. Bu yaygarada ondan kopartılıyor. Aldıkları paranın sadece 7 lirası kendisine kalan bir firma var.Evet adam Türkiyedeki stadyumlara dünyanın güvenlik parasını harcadım o yüzden 8 lira kart bedeli istiyorum diyor. Geri kalanını kulübün alıyor. Senin dediğinden farklı bir sistem yok. Sadece ek olarak verdiğin 8 lira var bunuda çok görmeyin Allah Aşkına..

İkincisi turistsin ve maça girmek istiyorsun. O çok sevdiğin ülkende 25 lira yani 2,5 sigara parasını madem o çok sevdiğin takımın için bir kere vermeyi göz önüne alacaksın. Almıyorsan o maça zaten girmeyeceksin.

Ben şunu anlamıyorum sanki maçlar Türkiyede 5-10 liraymış gibi bir algı yaratılıyor. 100 liraya 130 liraya maç oynanıyor. Beşiktaşa çeyrek maç fazla para verdim diyeceksin geçeceksin.

Sen orada karışık oturmayı sevebilirsin ama mesela ben nefret ediyorum. 3-5 tane çakalın benim para verip aldığım yeri işgal etmesi benim en çok sinirimi bozan nokta. Ve ben ciddi ciddi oturarak maç seyretmek istiyorum. Ayakta maç sevmiyorum.Sadece pozisyon olduğunda ayağa kalkan taraftar modeliyim eğerki çok neşeli ve eğlenceli bir maç değilse.

Örnekleri yurt dışında var. Maçlar hiçte kötü geçmiyor. Tek eksikleri "Yağmurlu bir günde görmüştüm seni" gibi saçma sapan takımı motive etmeyen şarkılar söylemiyorlar.

Biletix elinden giden pastayı görünce en iyisi elimizi cebimize atalım bir yerleri ayağa kaldırıalım dedi ve bunu en iyi Beşiktaş taraftarı ile yapacağını düşündü bence :) Başarıyorda bravo vallahi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net