Ana Menü

E Bilet satış sponsorluğu anlaşması (PASSO KART)

Başlatan NoPasaran, Mart 26, 2014, 10:47:05

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

ya ben mesela yazın istersem kombine alırım mesela.
bunun için de yazın ortasında kulüp binasına filan gitmem gerekmeyecek.
maçlar alınacak kartıma yüklenecek. diğer türlü 40+40 = 80 tl yol masrafı
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

RCA

Alıntı yapılan: NoPasaran - Nisan 16, 2014, 17:12:17
Alıntı yapılan: RCA - Nisan 16, 2014, 17:05:14
Alıyorsun sevgilini gidiyorsun en kötü ocakbaşına yemek yemeye 30-40 lira verip kalkıyorsun.

25 TL ver,  hem kulubüne yararın olsun hem de maçları izlemek daha güvenli ve daha elektronik olsun.

Niye bu karşı çıkmalar var anlamıyorum. Ben bu sene maçlara gidemeyeceğim için ( üniversite de son senem olduğunda dolayı )

Bu sene bittiği gibi almayı düşünüyorum. aslında şimdi alsam da farketmez ama en azından sene başında almak daha mantıklı geldi gözüme.

Herkes bir gün seve seve alacak.
Resul bir maç biletix te 8 lira parayla aliniyor ya yol parası dahil. Bunu görmek istemiyorlar

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biliyorum abi. Bu düzenin değişmesi gerektiğini de hep savundum.

Bakalım bu düzenlemeyle neler değişecek yine de temkinli olmalıyız. ama karşı olmamalıyız.

Eleştirmek karşı çıkmak sormak soruşturmak araştırmak iyidir güzeldir realistçe bir yaklaşımdır. Bunu her zaman savunurum

Ama her boka muhalefet olmak demek değildir.

2002 de mi akp' ye muhalefet olduk ? - hayır.

Yaptıklarından sonra olduk.

Şimdi bu uygulama hayata geçtikten sonra eksilerini artılarını teraziye koyduk mu daha net anlarız.

O yüzden bekleyip görelim.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Bence 5 maçta passo karta verdiğimiz para çok net çıkıyor..

http://www.passolig.com.tr/kampanyalar

Şurada bile zararını çıkaracak bir sürü şey var..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Konu çarşıyı sevip vermeme değil. Benimde pek sevdiğim söylenemez sadece saygı duyuyorum, o gruplar açıklama yapıyor kısmında sadece çarşı'dan bahsetmedim. Unity vs. bir çok grup daha var, saygı duyduğum ve bu şekilde tutum sergileyen. Siz hala "altı üstü 25 lira" mantığıyla baktığınız için anlaşabileceğimizi sanmıyorum.

Adam gibi cevap yazılması için adam gibi yazmak gerekir. Herkesin kendince düşüncesi var, her şeyin başı saygı. Çok yakın zamanda olanlara rağmen hala böyle atarlı yazılar yazılıyor, sonra forumda neden herkes gergin diye soruluyor. Bu bitirim ağızları kimseye bir şey kazandırmaz, hepimiz aynıyız ne sizin üstünlüğünüz var nede benim (bu NoPasaran'a değil üstüne alınmasın, genel yazıyorum kendine pay çıkarması gerekenler anlayacak kapasite insanlar biraz daha dikkatli yazarsa sevinirim).

Sarı Emrah'ı vs. biraz tanıyan biri amacın kapıya yüklenmek olmadığını anlar. Biraz da ondan çıktı otoparkta radyo fikri o yüzden ondan bahsediyorum. İnsanların protesto hakkı en doğal hak, isteyen istediğini protesto eder. Dalga geçecek bir şey yok, dalga geçecekseniz her şeye eyvallah çeken zihniyetle dalga geçin. Size göre mükemmel bir şeydir, benim gibi düşünenlere göre kötü bir şeydir. Nedir bu dayatma? Okuduğum şeyi anlayacak kapasitem fazlasıyla var çok şükür. Sitesini de okudum, passolig hakkında konuşan yetkili de dinledim ve desteklemiyorum. Çünkü amacın güvenlik, kolaylık olduğuna inanmıyorum. Olaya fişlenme tarafından bakanlarda ben o taraftan bakmıyorum. Fişlenmeden korkacak biri değilim illegal işim yok, bilet alırkende ad-soyad, TCKNO, telefon vs. veriyorduk zaten. Sistemin işleyişine ve insanların banka müşterisi yapılmasına karşıyım diyerek bilmem kaç yüzüncü defa kendimi açıklıyorum ama yarın bir gün altı üstü bir İskender parası diye mesaj yazılır ben yine cevap yazarım herhalde. İyi akşamlar herkese.

@ere
Evet dediğin gibi zararın vurduğu bir tarafta kulübümüz olacak ama belli bir irade sergilenecekse kulüpte ondan etkilenecek neticede o da işin içinde. FB ve GSlilerin şuan için pek aldığı söylenemez açıklamalara göre. Seneye ne olur bilmiyorum ama taraftar kitlesinin soğuk bir duruşu var passoya karşı. Ne kadar sağlam dururlar vs. hep birlikte göreceğiz.

Bu arada bakanlık herhangi bir bankayı zorunlu yapmıyormuş. İsteyen kulüplerde kendi sistemini oluşturup işletebiliyormuş, bu yönde haber görmüştüm. Kulübümüzün başındakilerde bazı şeyleri biraz düşünüp kendi sistemimizi kendimiz oluşturup işletseydik eminim bu kadar olay olmazdı. Kart1903 gibi bir şey olurdu insanların gözünde ve satılırdı, ama insanların (taraftar kitlesinin ciddi bir kısmının) hükümete karşı bir tutumu var, bunu bile bile gözümüzün içine soka soka Çalık'ın şirketi eliyle yaparlarsa bunu şaşacak bir şey yok.

keskinli

ben anlamakta zorlaniyorum karsi cikilmayi
cebindeki karta dünyanin her noktasindan bilet yükleyeceksin
sogukta sicakta ulasima takilmayacaksin,siraya girmeyeceksin
adi gecen bankadan kat kat fazlasiyla kulübün kazanacak
bir tane bile kötü tarafi yokken sirf bankanin sahibine kizdigin icin karsi geleceksin
o banka yasak bi ismi yapiyor?yasal bi banka degilmi?
ayni sey ülker icinde yapildi
yapildida ne oldu?
fenerbahceye yaradi
febe basarilara kostu bizde agzimizi yorduk
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

El Maestro

Maca gitmeyen hain,maca giden hain ?

Neye gore kime gore ? Milleti yaftalamaktan vazgecin once..

Bende maca giden hain diyim o zaman ne olacak simdi ? Mahkemeyemi gidecez..

Ben elestiriyorum neden oldugunu soluyorum hakliyim veya haksizim orasi ayri konu. E bileti savunanlarda almayanlari elestirir onda da bi sikinti yok. Ama niye hain oluyo almayan gucluk cekiyorum veya alan.

Varsa bi mevzu kac sayfadir oldugu gibi guzel bir sekilde tartisiriz. Ama acikca isim vererek soyluyorum Yigit yukarda yazdigin cok yanlis Erhun tutupta sana sert bi laf etse durduk yere ortam gerilcek..

Sadece biraz sağduyu, 3 hafta oncesine kadar 1 ton olay oldu forumda ama hala tahrik edici mesajlar hic birimize yakismiyor. Belki daha once bende bu tarz mesaj atmisimdir ozelestiride yaparim, ama artik ozen gostermeliyiz bence..

Illa senin savundugun dogru olacak diye bi kural yok.. (kendimide katiyorum son cumleme)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Ya Serkan böyle bir dönemde takımı protesto etmek ne demek ALLAH AŞKINA..

Bırakım bu kez de Gs li Ts li protesto etsin..

Herşeye biz atlıyoru..

Kim kazanacak bu durumda Allah Aşkına
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Katiliyorum abi zaten ben bazi noktalarda sana..

Ancak neden bu macta basliyor bu uygulama NEDEN NEDEN? 1 hafta daha bekleyemezmiydi ?

Uygulama diyelimki cok guzel bi uygulama bole bile olsa ilk anda illaki aksakliklar cikacaktir normal olarak. Herseyin en basinda karisiklik veya sorunlar olabilir cunku. Ve bununda HEPIMIZIN hem fikir oldugu sezonun en onemli macinda baslatilmasi sacmaligin daniskasi..

1 hafta sonra basliyamazmiydi bu uygulama sadece bunu sormak istiyorum.

Neden Besiktas - Fenerbahce derbisi ? Budami tesaduf yazacam simdi olay baska yone gidecek..

CR7

Erhun'a değildi o. Gruplar ve Çarşı'yaydı

NoPasaran

Alıntı yapılan: El Maestro - Nisan 16, 2014, 22:48:43
Katiliyorum abi zaten ben bazi noktalarda sana..

Ancak neden bu macta basliyor bu uygulama NEDEN NEDEN? 1 hafta daha bekleyemezmiydi ?

Uygulama diyelimki cok guzel bi uygulama bole bile olsa ilk anda illaki aksakliklar cikacaktir normal olarak. Herseyin en basinda karisiklik veya sorunlar olabilir cunku. Ve bununda HEPIMIZIN hem fikir oldugu sezonun en onemli macinda baslatilmasi sacmaligin daniskasi..

1 hafta sonra basliyamazmiydi bu uygulama sadece bunu sormak istiyorum.

Neden Besiktas - Fenerbahce derbisi ? Budami tesaduf yazacam simdi olay baska yone gidecek..

Bak bu zaten çok önceden söylenmişti..

Anca bizim yönetimin hatası var..

Fenerbahçe maç başı 100 bin lira ceza ödeyerek bu sene uygulamayacağını açıkladı..

Keşke bizde öyle yapsaydık..

Yada keşke bu maçlık kaldıracak gücümüz olsaydı..

Ama olmadı..

Ya çok çok önemli bir maç öncesi bugün takıma baklava götürenlerin bu açıklamaları yapmasına inanasım gelmiyor ve yanlış anlaşıldık demesini bekliyrum açıkcası..

Yerin dibine batsın e bilette şu bilette..

Bu maç bu ikinciliğe ne kadar inandığımızı göstereceği bir maç olacaktı..Hem takıma hem hocaya hem yönetime hem Türkiyeye..

Boş tribünler olduğu zaman kimin eline ne geçecek bilmiyrum..

Bu e bilete karşı çıkan birileri daha var.. BİLETİX.. Çevrenize söyleyin en büyük kayıp onların. Onların sosyal medyadaki sahte provake eden eden söylemlerine lütfen biraz dikkat edin..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Benim mesajımdan sonra yazıldığı için üstüme almıştım, kusura bakma o zaman.

K.D

Gavura kızıp oruç bozulmaz bu maç çok önemli bir maç çarşının şu an yaptığı tam bir saçmalık başlarım siyasetine bilmem neyine Aslolan hayattır,Hayatta Beşiktaştır!
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

El Maestro

http://www.kartalbakisi.com/gundem/carsi-kendine-karsi-makale,1035.html

Erdem Ulus'un gerçekten objektif yazılmış bir yazısı, çok beğendim ben tavsiye ederim okumanızı..

Taraftarı e-bilet konusunda birbirine düşüren ise kesinlikle yönetimin cezayı ödememesi bunu net olarak gördüm .

CR7

e biz zaten aynısını söylüyoruz.
böyle protesto olmaz. git başka zaman başka şekilde yap protestonu.
hadi almayan neyse de kombinesi olup da girmemek aşırı saçma

NoPasaran

Yazısı güzel olmuş. Bizim dediğimizi diyor açıkcası..

Beşiktaş Protesto edilmez, bu ayıptır ve unutulmayacaktır..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net