Ana Menü

E Bilet satış sponsorluğu anlaşması (PASSO KART)

Başlatan NoPasaran, Mart 26, 2014, 10:47:05

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Sanki Bakan çocuğuyum kaan  :ahaha :ahaha

Ulan her mesajda siyasi içerik çıkıyor nasıl iş bu ya  :ahaha :ahaha :ahaha
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

hadi hadi vardır ayakkabı kutun olmasada bi çikolata kutun yap bi güzellik admin bey ;D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Bilet ayırabileceksin fakat ayırmıcaksın.

Hadi hadi bize bari yapma abi şimdi ;D

Tamam dersin ki bak Kaan sadece senin için yaptım uzaktan geliyorsun diye.

Biz yuttuk numarası yaparız  :lol
Bölünür senin için uykular!

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

keskinli

yurtdisinda yasayanlara yok herhalde
olsada isimize yaramaz ana cebimizde bulunsun der alirdik
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

Ben aldım bakalım

[IMG]http://img.tapatalk.com/d/14/04/01/3ypy8e2e.jpg[/img]

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Saçmalık. Kartın üstüne taraftarı olduğun takımın amblemi basılıyor. Bunu gören görevli stada almaz, bunlar (bu sistemi ortaya çıkaranlar) bu zihniyette insanlar. Ben şimdi bu kartı alsam, Ankara'da işim olduğu için gittim orada Gençler veya Ankaragücü maçına gidemeyecek miyim? Ben futbol izleyicisiyim ya. Seviyorum stadyumda maç izlemeyi. Hangi takım olursa olsun o şehirde bulunuyorsam ve maç denk geldiyse izlemek isterim.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

O TFF amblemi teşhir amaçlı. Alma ekranında takımı seçiyorsun oraya onun amblemi geliyor, ben bakmadım ama bakan arkadaşım aynen böyle dedi.

Şimdi bende incelemedim birazda takım tutmuyorum seçeneği de varmış. Tuhaf tuhaf işler ya. Böyle bir şey bence başlı başına saçmalık, büyük maçlarda sorun oluyor eyvallah ama sıradan maçlarda gişeden biletini alıp giriyorsun yani bu kadar kasmaya gerek yok. Şuan için almayı düşünmüyorum.

NoPasaran

Alıntı yapılan: ERHUN - Nisan 01, 2014, 22:27:15
Saçmalık. Kartın üstüne taraftarı olduğun takımın amblemi basılıyor. Bunu gören görevli stada almaz, bunlar (bu sistemi ortaya çıkaranlar) bu zihniyette insanlar. Ben şimdi bu kartı alsam, Ankara'da işim olduğu için gittim orada Gençler veya Ankaragücü maçına gidemeyecek miyim? Ben futbol izleyicisiyim ya. Seviyorum stadyumda maç izlemeyi. Hangi takım olursa olsun o şehirde bulunuyorsam ve maç denk geldiyse izlemek isterim.

Erhun öyle bir şey yok ayrıca..

Koltuk numaranı alıyorsun ve o koltuğa oturuyorsun artık..

Eski kara düzen sistem kalkıyor. Sana ayrılan koltuk sürekli boş kalmak zorunda.Sen gelene kadar. Herkes koltuk nosuna göre gidecek..

Ayrıca

"Kartı yanında olmayan, kartını çaldırmış, kaybetmiş kartı zarar görmüş (kırılmış vb.) taraftarlar da 5 TL karşılığında “TEK GİRİŞLİK PASS”alabilecekler."

Yine ayrıca almamak için neden yok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Abi ben aldım diyorum
logo var.
siyah beyaz olacak :ok

CR7

PASSOLİG Banka Kartı'nızla Gaziantep, Kayseri, Kütahya, Düzce, Aksaray illerinde toplu ulaşımdan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Anlaşma sağlandıkça yeni illerde de PASSOLİG Banka Kartı ile ulaşım mümkün olacaktır.

:ok

ERHUN

Ben eskiyi kara düzen olarak görmediğim için bu sistem pek hoşuma gitmedi. Taraftarlık kalkıp izleyici sistemi geliyor yani. Koltuk numarası arama falan, tiyatro-sinema gibi bir şey olacak. Bence çok kötü.

"Öyle bir şey yok ayrıca..." derken hangi yazdığım için yazıldı onu anlamadım?