Ana Menü

2014 Yerel Seçimler [Anket]

Başlatan carsi52, Mart 16, 2014, 23:27:01

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DIABLO

fetullah hocanın adı  röntgenci oldu :D
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

keskinli

yok ben onu kastetmiyorum
bu dinlemeleri yapanlari kastediyorum
o yaptirdiysa o röntgenci,baskasi yapiyorsa o röntgenci
kraldan cok kralcilar var onlarin icinde anlasilan
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Batuhan

Ben hala İzmir'de CHP önde olmasına şaşırıyorum.

Zaten halk sadece AKP almasın diye CHP'ye oy veriyor burda.Çok çalıştığı için falan değil yani.
Koca hestiy aya bedenem ?

keskinli

bide köylüyle alay ettigi görüntüler vardi
kendi iclerinde aday degisikligine gidebilirlerdi ama simdiki baskan agir toplardan herhalde

K.D

Alıntı yapılan: Batuhan - Mart 20, 2014, 12:23:40
Ben hala İzmir'de CHP önde olmasına şaşırıyorum.

Zaten halk sadece AKP almasın diye CHP'ye oy veriyor burda.Çok çalıştığı için falan değil yani.
valla burda batuhan yerden göğe kadar haklı özellikle her 2 kişidrn biri kocaoğlunu sevmiyo ama akpyi dah çok sevmediğinden atıyo keşke daha iyi işler yapacak adaylar çıksa
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ERHUN

RTE taksi durağı açar, bu tipler yangın dolabı açar. İşiniz gücünüz yok mu sizin ne boş işlerle uğraşıyorsunuz ya.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

2014 Türkiye'sinde, Bursa'da yangın dolabı açılışı.

Yangın dolabı gerekli olan yere görevliler kamyonla getirsin koysun, araca binip devam etsin neyin açılışı, neyin kürsüsü, neyin mikrofonla konuşması?

carsi52

Bozkurt Türk selamıdır.

Bu durumdan rahatsız olupta andımızın kalkmasına isyan edenlerin malesef sırf akp karşıtı olduğu için karşı çıktığına inanıyorum.
Bölünür senin için uykular!

keskinli

kilicdaroglu secim sarkisinida degistirecekmis ankara icin :)
Ozan Arif - Ölmez Bu Hareket Ölmez Bu Dava

ERHUN

Kılıçdaroğlu bir yerde Türklüğü dil uzattı da RTE gibi ben mi kaçırdım? Bozkurt ülkemizde çoğunlukla MHPlilerin kullandığı bir hareket olsada Türk dünyasında olan bir hareket. Türkmenler, Azerbaycanlılar vs. yapıyor. MHP'den gelen birini Ankara'da aday yaptılar, bunu destekleyen büyük olasılıkla MHPli biri bozkurt selamı vermiş aynı şekilde cevap vermiş, bu kadar büyütecek ne var anlamadım.

Basit basit laf sokmaya dönecekse iş uzar gider. Doğu'da olanlara ses çıkarmayan RTE'de megri megri daye megri diye dolaşacakmış bundan sonra, o şarkı bitince vallahi biz apoyu özledik diye başlar.

Çin'le karşılaşan Irak'ın futbolcusu Ali Adnan'dan Çin'deki Türklere yapılan zulme tepki (Ali Adnan Türkmen mi bilmiyorum):

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/178101/ali-adnanin-bozkurt-sevinci

El Maestro

Erhun para para para sarkisi var asil onu nasil unutursun. Bas bas paralari Rezaya buda olabilir bak.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Alıntı yapılan: El Maestro - Mart 21, 2014, 22:27:30
Erhun para para para sarkisi var asil onu nasil unutursun. Bas bas paralari Rezaya buda olabilir bak.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cem baba paylaşmıştı onu geçen gün. ;D

Alıntı yapılan: IL Capitano - Mart 20, 2014, 11:51:30
https://vine.co/v/Mq5ia5LdeMY

keskinli

sizin derdiniz ne ya Allah askina?son zamanlarda laf dokundurmalar,laf koymalar
her seyi üstünüze almayin
herkes istedigi yorumu yapiyor burada,herkes istedigi videoyu istedigi resmi koyuyor foruma
herkes istedigi hakareti yapiyor,herkes gönlünce egleniyor
ben burada hakaretsiz ve seviyeli bi seyler yazinca veya  video koyunca niye gocunuyorsunuz?
varsa bi derdiniz özelden anlatin

ERHUN

Haydaaaaaa. Ben şimdi kötü bir şey mi yazdım? Kendi üstüme alındığım bir şey yok, ortaya mesaj yazılmış bende ortaya cevap yazdım. Bozkurt işaretinden bu kadar çekinmeye gerek yok dedim, Türklerin işaretidir o.