Ana Menü

Başbakan'dan STAT TEHDİTİ ! Başkan İstifa edecek mi ?

Başlatan NoPasaran, Mart 15, 2014, 21:53:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Aynı evde kalma, dekolte giyme, içki içme diye bize ahlak dersi verenlerin etmedikleri küfür kalmamış bravo.

Ha başkana küfrediyorsa bunlar dürüst bir başkana sahip olduğumuza emin olabiliriz.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Çaykur Rizespor-Beşiktaş maçının devre arasında kurmaylarıyla birlikte Hasan Gürsoy'la yaptığı iddia edilen ses kaydını izledi. Bir hayli moralsız olduğu gözlenen Orman'ın bu yayınlanan tapelerle ilgili açıklama yapacağı belirtildi. Orman'ın özellikle kendisine edildiği iddia edilen küfürlere nasıl tepki verecği merak konusu. Sosyal medyada taraftarların büyük tepkisini çeken Orman'ın istifa edebileceği belirtiliyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

DİREKLERİNİ ALSINLAR !

Şerefsiz, adi köpekler . Eğer böyle birşey gerçekleşecek olsun gezi parkı falan hikaye kalır yani o kadar diyorum ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Şaka gibi ya

Adamlardaki cesarete bak..

Stadı durdururuz..

Yuh ya..Dinledikçe deliriyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: El Maestro - Mart 15, 2014, 22:59:32
DİREKLERİNİ ALSINLAR !

Şerefsiz, adi köpekler . Eğer böyle birşey gerçekleşecek olsun gezi parkı falan hikaye kalır yani o kadar diyorum ..

izledim-dinledim.. tamda böyle birşey demek için geldim.. gezi olaylarını mumla ararlar o kadar diyorum..

ben hiç bir eyleme falan katılmadım şuana dek(gezi-okmeydanı).. aykırı olup saldırmadım kimseye, taşkınlıkta yapmadım.. uslubuyla ve sadece ifade özgürlüğü ile tepki verdim.. ama şuraya yazıyorum yemin olsun iner katılırım bende kurabiye ve yanında bu kayıtlardaki kahpe feryatları ve bunlar gibi ne kadar babası karmakarışık olan insan warsa o gezi olaylarını mumla arayacakları olaylarda önlerde yer edinmeye çalışırım..

ulan acaip sinirlendim arkadaş ne diyeceğimi bile bilmiyorum.. ulan nasıl bi ş.refsiz bunlar ya.. Hafife almayın beşiktaşı! bu gücü! bu taraftarı!
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

keskinli

daha gecenlerde bi geselinin küfürlü tezahüratina
ayip be bayanin yaninda söylenirmi diye yorumlar yapiliyordu
forumda en azindan 3 tane bayan var ayip olmiyormu onlara?
asil konuya gelirsek gecmisi bi hatirlayin stadin yapimina günay engel koymustu.
basbakan en büyük destegi vermisti
baskan kendi agziyla bunu acikladi
bu röntgenciler küfrettirmek icin yapmadik pustluk birakmiyo
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Bence ne unlu mamüller lobisi, ne kurabiye lobisi, ne robot lobisi, ne montaj lobisi, ne faiz lobisi nede röntgen lobisi. Bu kaynaktan çıkan tapelerdeki sesler (tanıdığım, sesini bildiğim kişiler için yazıyorum) o kişilere ait, net belli oluyor. Montaj olduğunu düşünmüyorum. Birileri cidden yapmadık puştluk (veya nasıl adlandırırsak, daha ağır adlandırmak bence daha uygun) bırakmamış.

NoPasaran

Ahmet abi

Beşiktyaş başkanına ana avrat küfür edilecek, orospu çocuğu denecek ve halen bayanlar var konuşmayalım denecek..

Yok atık..

Büşrada, Banuda , Kübrada eminim çok daha fazlasını ederler şu konuşmaları dinleseler..

---
Puştluk konusuna katılıyorum. Bu kadar ileri gideceklerini ben bile kestirememiştim..

Ya ciddi ciddi düüşümnüyorum

Çarşı mıdır Beşiktaşın sahibi. Bunlar nasıl tehdit aklım almıyor yemin ederim aklım almıyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: keskinli - Mart 16, 2014, 00:01:15
daha gecenlerde bi geselinin küfürlü tezahüratina
ayip be bayanin yaninda söylenirmi diye yorumlar yapiliyordu
forumda en azindan 3 tane bayan var ayip olmiyormu onlara?
asil konuya gelirsek gecmisi bi hatirlayin stadin yapimina günay engel koymustu.
basbakan en büyük destegi vermisti
baskan kendi agziyla bunu acikladi
bu röntgenciler küfrettirmek icin yapmadik pustluk birakmiyo

abii.. nasıl derler.. sözüm meclisten dışarı; öyle şeye böyle şey.. hani kibarcası böyle diyim abi.. dinlerken hiç içine bi ateş düşmedimi senin abi? buna rağmen onlara tek kelime etmeyip ağızdan cıkan sözün o bizim başkana küfür eden adama küfür ettim diye bana mı? bizim başkana küfür edene - tehdit edene tek kelime bile mi yok? buna rağmende mi savunma yapasın geliyo onları abi? en büyük desteği başbakan vermişti stad için bize falan diyerek?

kamuoyu önünde medya önünde öyle görünür tabii.. tepki çekmesi lazım değil ya, bjk taraftarınında oyunu alsın ya.. öyledir tabii.. ve taraftarın başbakanı protesto etmesi sonucu dediklerine bak.. ne güzel demokrasidir türkiye..

bırak abi en büyük desteği wermiş falan.. medya önünde kandırılmaya inanmayın artık..

herşeyin gerçeğidir bu kayıt, stad konusu için.

Not: benim bi önceki mesajımın çoğu silinmiş küfürler etmiştim.. o yüzden şuan ki bu msj bu konu vs.. küfür falan göremedim diyenler için ufak bi açıklama.. ben etmiştim küfür..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: NoPasaran - Mart 16, 2014, 00:38:12
Büşrada, Banuda , Kübrada eminim çok daha fazlasını ederler şu konuşmaları dinleseler..

😒 😁

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Bilemiyorum artık.

😒😒😳

keskinli

sercan
burada edilen küfrü kiptas baskani görmez
burada edilen küfürler bu forumun üyelerine ayip olur
o agir küfrü sana yakistiramadim,heleki o küfür hic sucu olmayan 3. sahislaraysa
baska bi seyde demiyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin