Ana Menü

Köfte

Başlatan Simurg, Şubat 18, 2014, 14:46:12

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Etin aşk hali !

Aramızda duygusal bir ilişki, bağ mevcut bayılırım.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ERHUN

Çok severim kendilerini. Izgara köfte, Bursa pideli köfte, İnegöl köftesi, Tekirdağ köftesi, Selanik köftesi, İzmir köfte, Hasan Paşa köftesi falan farketmez.  ;D  Tükürük köfte de iyidir aslında özellikle kokusu çok çok güzel ama almıyorum, eskiden yerdim 1 defa kötü dokundu. 1 haftada anca düzeldim bir daha da yemedim, 5-6 yılı var.

Şimdi aklıma geldi, Ikea'daki İsveç köftesi de gayet güzel.

ilhan mansız_melis

Hayattaki en güzel şeylerden biri ;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Köfte severim.

Izgara köfte tadından yenmez.
Bölünür senin için uykular!

El Colgado

erhun sana bir ara akçabat köfte yedireyim istanbul'a gelince, onu eklemeyi unutmuşsun. bir de bakırköy köftecisine git demiştim sana orayı da ihmal etme.
köfte'ye bayılırım ayrıca.

galaxy note 2 - tapatalk

ERHUN

Akçaabat köftesi yedim daha önce ama hoşuma gitmemişti. Nerede yedim onu bile hatırlamıyorum belkide oranın iyi değildi. Bakırköy köftecisi tavsiyesi aklımda, önünden 50 defa geçmişimdir belki o tavsiyeden sonra ama nedense girmedim hiç.

keskinli

seyyar saticilar olurdu eskiden her kösede,mis gibi kokardi cok severdim
simdilerde pek yok herhalde,yada ben göremiyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Simurg

Trabzonda yiceksin hasini erhun çok güzel gidersen yemeni tavsiye ederim.

♥ BEŞİKTAŞ♡

BEŞİKTAŞK

RCA

Merter tekstil merkezinde yapı krediye gelmeden sağda köfteci var oranın köftesi çok güzel :)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ilhan mansız_melis

Çanakkale'ye yolunuz düşerse ben de bir yer tarif edeyim ;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Simurg

Forumca köfteci çıktık :D

BEŞİKTAŞK

RCA

Bi de seyyar köfteci ve kokoreççi hastasıyımdır.

Bilirim kirli ve pis olma olasılığı yüksek ama boş boğazlıktır :D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ERHUN

Alıntı yapılan: keskinli - Şubat 18, 2014, 16:51:18

Sanayi sitelerinde oluyor genelde. Gerçi oralarda da esnaf lokantası bol ama yine de bazı sanayi sitelerinde seyyar açanlar oluyor. Tek tükte olsa eski Japon minibüs (gerçi onlara minibüs denir mi bilemedim şunlardan işte: http://ipocars.com/imgs/a/e/e/j/f/suzuki__carry_1990_1_lgw.jpg) lerinin arkasında da yapıp satanlar görebilirsiniz semtine göre.

-----

Eminönü'ne yolu düşene Büyük Postane karşısında bir yer tavsiye edeyim. Yerin adı "çınar". Tam köşe başında. Bursa lokantası, 3-4 defa gitmişliğim var. Ama sağda solda açılan Bursa kebap vs. tarzında bir yer değil, önüne gelen Bursa kebabı diye lokanta açıp Doğu usulü kebap yapıp satıyor. Bu çınar'ın sahibi kasada duruyor, muhabbetim yok ama belli oralı olduğu. Fiyatına göre porsiyonu büyük ve kaliteli. Pideli köfte ve İnegöl köftesi iyidir. İskender yemedim ama arkadaş yemişti o da baya iyi demişti. Dışarda yemek yemeyi sevmem, yememde pek. Temiz midir ne eti olduğu belli değil vs. gibi sebeplerden ama açsam giriyorum oraya.

RCA

Çınar da iskender yedim nefisti :)

That's me.

keskinli

Alıntı yapılan: ERHUN - Şubat 18, 2014, 22:02:56
Alıntı yapılan: keskinli - Şubat 18, 2014, 16:51:18

Sanayi sitelerinde oluyor genelde. Gerçi oralarda da esnaf lokantası bol ama yine de bazı sanayi sitelerinde seyyar açanlar oluyor. Tek tükte olsa eski Japon minibüs (gerçi onlara minibüs denir mi bilemedim şunlardan işte: http://ipocars.com/imgs/a/e/e/j/f/suzuki__carry_1990_1_lgw.jpg) lerinin arkasında da yapıp satanlar görebilirsiniz semtine göre.

-----

sanayi sitelerine yolumuz düsmediginden göremiyoruz
en son eminönünde balikcilarin karsisindaki otobüs duraginda yedim
almanlari oraya baliga götürüp kendimin köfte yemesi ilginc oldu
sürekli olmuyor orada,aksam üzeri cikiyor herhalde
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin