Ana Menü

Ayhan Optur varken...

Başlatan [KralKartal], Şubat 07, 2014, 14:41:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Eski klup doktorumuz Ayhan Optur varken bu sekilde sakatliklar olmuyordu, yani hatirlamiyorum. Mustafa Denizli gonderdi diye soyleniyor:

Eski yonetici Hulusi Ozdurmaz diyor ki:

Bizim sağlık ekibimiz Mete Düren tarafından kurulmuştur. Ayhan Optur varken takımda bu kadar sakatlık yoktu. Ayhan Optur'u Mustafa Denizli göndermiştir. 8 yıl boyunca emek vermiş, herkesi ezbere bilen adamı görevinden aldık. Yanlışlar oradan itibaren başladı.

Jones geldi, ertesi gun sakatlandi... Dentinho geldi, ertesi gun sakatlandi.. Burada bir tuaflik yok mu?
Saglik ekibinde degisiklik zamani gelmedi mi, Ayhan Optur ve ekibi geri gelse ne dersiniz?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

Ben problemin antreman sahasindan kaynaklandigini dusunmeye basladim. Cunku gece gezenlerinden, evde oturanina, kalecisinden forvetine herkes sakatlaniyor. En kisa zamanda bu olaya el atmalari lazim.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

demekki sorun aybaba ve amatör ekibinde degilmis
sorunun sporcularin kendilerine bakmamasi vede sanssizlik
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

haberin tamami http://www.kartalbakisi.com/ozel/ayhan-opturu-mustafa-denizli-gonderdi-h18485.html

İbrahim Toraman'ın stoper oynamak istemediğini kendisine söylediğini belirten Hulusi Özdurmaz, Fernandes'i oyundan alan Samet Aybaba'nın ise kendisine hainlik ettiğini dile getirdi.

''TORAMAN BANA STOPER OYNAMAK İSTEMEDİĞİNİ SÖYLEDİ''

Öncelikle Beşiktaş'ın savunma zaafı hakkında değerlendirmelerde bulunan Özdurmaz;

''İbrahim Toraman kendisi ifade ediyor, ''Artık stoper oynamak istemiyorum, adam kaçırıyorum'' diye. Escude'yi almışsanız oynatmak zorundasınız. Şahsını kötülemiyorum ama İbrahim Toraman sakatlığının ardından çöküşe geçti. Özveriyle oynuyor ama topuklarındaki ağrılar nedeniyle hava toplarına yükselemiyor. Ben stoperleri Escude-Sivok yapar Toraman'ı ön libero oynatırım. Necip'ten ön libero olmaz. Ön libero sadece top kesen adam değildir, oyunun merkezidir orası. Necip aldığı topu kullanmakta zorluk çekiyor.'' dedi.

''DENTİNHO'NUN YERİNE STOPER ALINMALIYDI''

''Samet hoca kadronun yetersiz olduğu yönünde açıklamalarda bulunuyor. Bana gelen bilgilere göre transferde tek yetkili Samet Aybaba'ymış. Bana göre iki tane forvet alacağına 1 forvet 1 stoper alınmalıydı, hata yapıldı. Niang'in alınması doğru ancak Dentinho'nun yerine stoper ya da sağ bek alınmalıydı. Gökhan Süzen sol bek olmamasına rağmen 2 maçtır gösterdiği performansla sol beke kolay alışacağının sinyallerini verdi. Alt yapısı çok kuvvetli. Sağ beke baktığımızda Hilbert'in alternatifi yok, dua edelim sakatlanmasın yoksa halimiz duman olur'' şeklinde konuştu.

''SİNAN KURUMUŞ'UN ÇOK İYİ BİR SANTRAFOR OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM''

''Sinan Kurumuş'un çok iyi santrafor olacağını düşünüyorum. Karabükspor maçında kaçırdığı goller dışında çok olumlu sinyaller verdi. Bana kalsa Sinan'ı her maç belli bir süre oynatırım. Çünkü Sinan bu kulübün istikbalidir'' ifadelerini kullandı.

''SAMET AYBABA KENDİSİNE HAİNLİK ETMİŞTİR''

''Necip ve Olcay ile topa hakim olamazsınız. Senin iki tane top tutacak adamın var, Oğuzhan ve Fernandes. Fernandes'in sahada olması rakip için tehlikedir, onu oyunda tutmak rakibin bir adamının onu tutmasını sağlamaktır. Siz Fernandes'i oyundan alırsanız kendinize hainlik edersiniz. Aynı şekilde Almeida oynadığı zaman stoperler onu tuttuğu için Holosko boş alanlar buluyor ve goller atıyordu, o boş alanları hep Almeida hazırlıyordu. Almeida sakatlandı Holosko'nun golü var mı, yok. Aybaba'nın B planı olmalıydı. Karabükspor maçında Almeida sakatlandıktan sonra aynı sistemle devam edemezsiniz. Dentinho'yu alacağınıza Escude'yi alıp o bölgeyi kalabalık tutabilirdiniz. Ancak ne olursa olsun Samet Aybaba doğru da yapsa yanlışta yapsa kalmalıdır. 8 sene boyunca gelip giden hocaların, futbolcuların haddi hesabı yok. Elde ne var? sadece 1 şampiyonluk'' dedi.

''AYHAN OPTUR'U MUSTAFA DENİZLİ GÖNDERDİ''

''Bizim sağlık ekibimiz Mete Düren tarafından kurulmuştur. Ayhan Optur varken takımda bu kadar sakatlık yoktu. Ayhan Optur'u Mustafa Denizli göndermiştir. 8 yıl boyunca emek vermiş, herkesi ezbere bilen adamı görevinden aldık. Yanlışlar oradan itibaren başladı. Almeida, ''Ben oynamak istemedim'' diyor.. Doktorumuzda 1 hafta önce oyuncumuzun oynama durumunun olmadığını söylemişti. Ne değişti de 1 hafta sonra oynadı? Teknik direktörünüzün ne kadar hakkı varsa kulüp doktorunuzunda oyuncunun oynayıp oynamaması hakkında söz hakkı vardır. Sistemde bir hata var kulüpte. Tuncay Şanlı İngiltere'ye gittiğinde 1 hafta sürmüş hastane kontrolleri. Bizim Dentinho geldi ertesi gün sahaya çıktı. Ya sakat geldi kontrolleri iyi yapılmadı, ya da hazır olmayan adama fazla yükleme yapıldı. Bu kadar çok sakatlık bizde var başka kimsede yok.'' şeklinde konuştu.

''BİZE YAPILAN HATALAR DİĞER 2 BÜYÜĞE YAPILSA KIYAMET KOPARDI''

Son olarak yapılan hakem hatalarıyla ilgili de değerlendirmelerde bulunan Özdurmaz; ''Biz orta hakemden çok yan hakemlerden kazık yiyoruz. Bize yapılan şu hatalar Fenerbahçe ve Galatasaray'a yapılsaydı gazetelerde kıyamet kopardı. Biz camia olarak kusura bakmasınlar gerek görsel gerek yazılı basını kendimize yakın hissettiremedik. Siz yönetim olarak sesinizi çıkarsanız da gazetelerde yazanınız yok. Yıllar yılı biz camia olarak sosyal olamadık'' diyerek sözlerini tamamladı.
Kaynak: Kartalbakışı Özel Haber

keskinli

kim bunu yazan?
bi ton yanilmis
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

herkes yanilabilir, evlilikte, normal hayatta,is hayatinda siyasi dusuncesinde ama problem sporcularla alakali degil bence, cok gezen Fernandes her mac oynuyor nerdeyse. Problem sahada bence. Samet Aybaba da kapinin önune konulali cok oldu.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ilhan mansız_melis

Ben de Cem abi gibi antreman sahamızdan şüpheleniyorum açıkçası.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Sahada vardir mutlaka bir sorun, bir sorun degil, sorunlar zinciri oldugunu dusunuyorum.

Burada en onemli konu yine saglik ekibi, cunki sahadan kaynaklaniyorsa sorun, bunu saglik ekibinin yonetime demesi gerekir, sakatligi engelkemek ve onlem almak onlarin isi.

Bugun bir ucak servise girince, gorevlinin amaci ucagi tepeden tirnaga gozden gecirmektir, kanatta ufak bir catlagi gormezse, buyuk hasara yol acar.
Saglik ekibi, sahadaki sorunu goremiyorsa ve uyarmiyorsa, yetersizdir.

CR7

Ayhan Optur hala kulüpte. Basketbol ve voleybol şubelerine bakıyor sakatlanmayan da yok   

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)