Ana Menü

AKP'ye Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu

Başlatan eRe, Aralık 17, 2013, 12:00:04

0 Üyeler ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DIABLO

Kanser hastası kızın cebine para sıkıştırmaya çalıştığın günleri de unutmadım !
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

5 emniyet müdürü görevden alınmış galiba.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

DIABLO

Aralarında üç bakanın oğulları, bürokrat ve işadamlarına yönelik dün yapılan yolsuzluk operasyonunun ardından, bugün de İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde görevli 5 şube müdürü görevden alındı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde "Emniyet Müdürü" unvanı taşıyan beş şube müdürünün görevden alınma nedeninin ise "operasyonu yapmak" değil, "yapılan operasyondan haberdar olmamak" olduğu iddia edildi.
Ankara'da hükümet kulislerinden edinilen bilgiye göre, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ndeki Şube müdürlerinin, 3 farklı konuyu içeren geniş kapsamlı operasyonun zamanlamasından haberleri olmadı.

OPERASYON İÇİN DÜĞMEYE AMİRLER BASTI

Edinilen bilgiye göre, savcıdan gelen "başlayın" talimatı üzerine operasyon için düğmeye, İstanbul Emniyeti Mali Şube ve Organize Suçla Mücadele Şubesindeki amirler, üstlerindeki şube müdürlerine haber vermeden bastı.
Ancak iki şubede yeterli polis olmadığından, terör, asayiş  gibi diğer şubelerdeki amirlerden de destek istendi. Ancak bu şubelerdeki amirler de, kendi birimlerini operasyon için görevlendirirken, kendi şube müdürlerine bilgi vermedi.
Operasyon yapıldıktan bir gün sonra, bugün, İstanbul Emniyet Müdürü de, ilgili şube müdürlerini "operasyondan haberdar olmadıkları ve kendi amirleri olan İl Emniyet Müdür yardımcısı ve İl Emniyet Müdürüne bilgi vermedikleri  için" görevden aldı.

şube müdürlerini görevden almak biz bu suçun üstünü örtbas edeceğiz anlamınamı geliyor yani

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/25388736.asp

forzaChelsea

eRe

anlaşılan onceden onlem alamadıkları ıcın kovmuslar desene

bu arada ayakkabı kutusundan da 4.5 mılyon dolar cıktı ya bundan sonra buldugum ayakkabı kutusunu acıp bakarım :D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Delirdik

Sen bakanın çocuklarına dokunacaksın? Bunu tüm birimlere haber vererek yaparsan olur mu o iş :D Adam anında kaçar be tabiki sessiz bir şekilde yürüteceksin bu durumu :D
Komik olaylar takip edelim bakalım daha neler olacak
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

DIABLO

Bu işi örtbas edilirse sonucu çok kötü olur seçim malzemesi olur malum birisi mazlum edebiyati yapmayi cok seviyor

forzaChelsea

NoPasaran

Zekeria Öz görevden alındı..
"Emniyet müdürlerinin görevden alınmasının ardından Türkiye'yi sarsan büyük rüşvet ve yolsuzluk operasyonu soruşturmasına ikinci müdahale geldi. Soruşturma savcılarının koordinasyonunu yürüten Başsavcıvekili Zekeriya Öz dosyadan alındı. Dosyaya Başsavcı Turan Çolakkadı bakacak.

Radikal'den Fatih Yağmur'un haberine göre bugün sabah saatlerinde İstanbul Başsavcılığında yeni savcı görevlendirmesiyle ilgili çalışmalar başladı. Dün Başsavcı Turan Çolakkadı yaptığı açıklamada 'soruşturmanın koordinesini bir başsavcı vekili arkadaşımız yapıyor' demişti."
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

2. Denizfeneri vakasi oldu desene

forzaChelsea

K.D

Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 17, 2013, 20:30:47
valla helal olsun savcilarada,polislerede
türkiye gibi bi ülkede,gücü ellerinde tutanlara karsi bunu yapabilmek cesaret,birikim,kararlilik ve titiz calisma ister
sonuna kadar gitsinler
artik bu ülkede yolsuzluk yapmak imkansizlasiyor bugünden sonra
ya hiçbirine cevap yazmadım bu mesajdan sonrasınıda daha okumadım cevap yazıldıysa görmedim henüz ama bu ülkenin polisi,savcısı şuan tek başına hür kararıyla mı bu operasyonları yapıyor allah aşkına abi buna gerçekten inanıyormusun çok merak ediyorum?
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

NoPasaran

Acaip bi ülke oldu burası

Resmen siyasi olarak bitmiş bir ülke..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

"Vatandaşı olmasak eğlenceli ülke aslında."
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eRe

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Aralık 18, 2013, 14:21:19
"Vatandaşı olmasak eğlenceli ülke aslında."

aynen dışarıdan çok eğlenceli gözüktüğüne eminim.burada yaşadıklarımızı biz bir biliyoruz ve eziyetini çekiyoruz
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Delirdik

http://www.radikal.com.tr/turkiye/baris_gulerin_evindeki_aramadan_ilk_goruntuler-1166837

hey maşallah kutudaki paralara baksanıza.. hayatım boyunca öyle bir arada kendi param olamaz herhalde ;D
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!