Ana Menü

AKP'ye Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu

Başlatan eRe, Aralık 17, 2013, 12:00:04

0 Üyeler ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

İstanbul'da ihale ve rüşvet operasyonu
Ankara ve İstanbul'da aralarında ünlü iş adamlarının da bulunduğu isimlerin evlerine baskın düzenlendi. Sabah erken saatlerde başlatılan operasyon çerçevesinde çok sayıda kişi gözaltına alındı.

ÜNLÜ İSİMLER GÖZALTINDA

Operasyonun başlatıldığı sabah saatlerinden itibaren iddialar birbirini izliyor. Gözaltına alınan isimler arasında son yıllarda yaptığı inşaat ve oynadığı reklam filmleriyle adını duyuran işadamı Ali Ağaoğlu, sanatçı Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın oğlu Salih Kaan Çağlayan'ın da bulunduğu iddia ediliyor. Ayrıca İçişleri Bakanı Muammer Güler ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın oğulları ve Fatih Belediye Başkanı'nın da gözaltına olduğu bilgisi geliyor.

güncelleme..

Can Dündar'ın hazırladığı 17 Aralık belgeseli Erdoğan'ın En Uzun Günü TEK PARÇA
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

Aksini iddia edenler olsa da görmemek için ya bu konular hakkında hiç bir fikrinin olmaması yada zekadan hafif gerilik lazım. Zaten aralarında olan sürtüşme dershane olaylarıyla tepe noktaya ulaştı. Hakan Şükür'ün AKP'den ayrılması da tamamen bununla alakalı.

Delirdik

Erdem konu çok ecüş bücüş gözüküyor ya bi düzenleyeydin keşke :lol

Akp cemaatle çatışıyor bu tartışmasız zaten ama bu çatışma nereden çıktı?
Akp cemaatten boşalan oyları Suriyeliler mi gidermeyi düşünüyor acaba
deli sorular var kafamda  :P
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Simurg

İki tarafta elindeki kozları çıkartacak bence rte bekliyor şuan.
Bi belgesi olmasa rest çekemezdi diye düşünüyorum ve cemaat bi parti kurabilir

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Bu konuda kavgaya gider..

Kaç üyemiz kk yı terkedecek yine merak ediyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Delirdik

Olayla iyi örtüştürmüşler :P

Dün mecliste Bdp kendi milletvekilleri için Kürdistan Milletvekilleri diye söylemde bulundular.
Diğer yandan Akp Cemaat kavgası
Bunlar ülkenin gerçekleri kavga çıkacak ne var? Olmayan bir şey söylenmiyor şimdiye kadar
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

eRe

www.erdemeksi.com

DIABLO

Alıntı yapılan: NoPasaran - Aralık 17, 2013, 12:31:50
Bu konuda kavgaya gider..

Kaç üyemiz kk yı terkedecek yine merak ediyorum

herkez birbirine saygı çerçevesinde cevap verir ise bir şey olmaz :)
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

eRe

Sabah başlayan rüşvet ve yolsuzluk operasyonunda şu ana kadar 37 kişi gözaltına alındı. Şu ana kadar gelen bilgiler eşliğinde gözltına alınan isimler şöyle:
[/size]"İşadamı Ali Ağaoğlu, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, İçişleri Bakanı Muammer Güler'in oğlu Barış Güler, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın oğlu Salih Kaan Çağlayan, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın oğlu Abdullah Oğuz Bayraktar, sanatçı Ebru Gündeş'in eşi işadamı Reza Zerrab, Halk Bankası Genel Müdürü Süleyman Aslan, Çevre Bakanlığı Genel Müdürü Mehmet Ali Kahraman, Çevre Bakanı Danışmanı Sadık Soylu, Zafer Çağlayan'ın Özel Kalem Müdürleri  Mustafa Behçet Kaynar ve Onur Kaya."
www.erdemeksi.com

[KralKartal]

Cemaat saglam operasyon yapmis, kisaca GUCLUYUZ IC ISLERI BAKANININ OGLUNU bile aliriz diyorlarsa..
Olaylar buyuk demektir.

Bu 1-2 ayin sorunlari degil, en az 2 senedir gayet gorunen sorunlardi, zaman zamanda konustuk...

Olay, simdi ne olacagi?

Ben Bulent Arincin ne yapacagini merak ediyorum, Cemaatin bir numarali adamlarindan biri AKP icerisinde.
Uzun vaadede istifalar gelebilir, yeni olusum kurulabilir. Yada bu gozdagi ile RTE geri vites yapip, cemaat yine
ipleri eline alip, olaylari yonetecek..

yarinda dershanelere baskin olursa sasirmam, karsilikli baskinlar devam eder mi? Sonra gelde kizma bunlara,
herkes kadrolasma derdinde, herkes yandaslarini savunur, ama isin icinde sadece para vardir.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

El Maestro

Yalnız Ali Ağaoğlu'da dikkat çeken bir isim .

Önce Hakan Şükür istifa etti,şimdide bu olay Tayyip'in geri vites yapcağını düşünmüyorum dershane konusunda ve bu dahada giderek büyüyecek .. Akp'nin sonu gelıyor kısacası ancak kim derdiki sonunu cemaat getirecek, yukarda yazıldığı gibi cemaat yine Akp'den ayrılanlar ve yeni yüzler ile yeni bir parti kurabilir .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

eRe

akp yı ne chp ne mhp ne de asker durdurabılırdı
tek gercek
ne olursa kendı ıclerınde olurdu
boyle hırslı ınsanlarında hep ben demesı bu duruma getırecegı bellıydı
ben bulent arınc tan ıstıfa ve yenı partı beklıyorum ama daha zaman var daha savas bıraz daha kızısacak
www.erdemeksi.com

NoPasaran

AKP nin sonunu Cemaat değil

Amerika getirecek.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Ali agaogliu dikkat ceken isim degil, AKP hukumetinin destegi ile parasina para katan biri, bu bilinen birsey...

Yarin Acun'uda alirlarsa sasirma :)

Alıntı yapılan: NoPasaran - Aralık 17, 2013, 13:57:18
AKP nin sonunu Cemaat değil

Amerika getirecek.

cemaat = amerikanin uzantisi zaten..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi