Ana Menü

Anasayfa güncelleme... Önerileriniz..

Başlatan [KralKartal], Aralık 15, 2013, 14:33:15

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Alıntı yapılan: CR7 - Aralık 08, 2013, 21:16:13
yazan az olunca yazası gelmiyor insanın :/ birisi yazsa sen de yazacaksın ama ...

bence bu eğlence-mizah/serbest vuruş birleştirilmeli. Oyun da bunun altında olabilir.

Efsane Sporcular Alt başlık olabilir Dünyadan Futbol bölümünde. iddaa da aynı şekil.

Beşiktaş Futbol ile Basında Beşiktaş'ın farkını anlayamayacağım. Bence 2'si birleştirilmeli. basında çıkan transfer haberleri diye bir topic var zaten. diğer haberler de bu tek bölümde olabilir. ancak resmi açıklamalar olursa Beşiktaş Futbol kullanılıyor. Bir de maç topicleri.

Görüleceği üzere burada geyik vs. kaldırılmalı hiç yok. BİRLEŞTİRİLMELİ var.

Alıntı yapılan: CR7 - Aralık 10, 2013, 00:42:59
Bence türk ve dünya diğer branşlar bölümü ayrı kalmalı.
Türk ve Dünya futbolu da ayrı kalmalı.
oralarda aktiflik oluyor en azından.
bazı bölümlere hiç dokunulmuyor. o yüzden dedim ben iddaa ve efsane sporcular alt başlık olarak konulabilir diye. dünyadan futbol multimedya da oraya eklenebilir alt başlık şeklinde.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Delirdik

Açıkçası ben hiç bir Beşiktaş sitesini gezinmiyorum. Haber arıyorsam haber sitelerinin Beşiktaş bölümüne bakıyorum yetiyor bana.
Beşiktaş sitesi açıyor olsaydım. Kaliteli güzel wallpaper arşivine özen gösterirdim, Besteleri mümkünse tribün kayıtlarını derler sözleri yazılı olacak şeklinde tek tek detaylandırırdım.
Onun haricinde dediğim gibi haberleri zaten sporx fanatik mynet vs. bir sürü yerden ediniliyor.

Site için pek bir önerim yok o yüzden :/
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Batuhan

Alıntı yapılan: Delirdik - Aralık 16, 2013, 14:40:04
Açıkçası ben hiç bir Beşiktaş sitesini gezinmiyorum. Haber arıyorsam haber sitelerinin Beşiktaş bölümüne bakıyorum yetiyor bana.
Beşiktaş sitesi açıyor olsaydım. Kaliteli güzel wallpaper arşivine özen gösterirdim, Besteleri mümkünse tribün kayıtlarını derler sözleri yazılı olacak şeklinde tek tek detaylandırırdım.
Onun haricinde dediğim gibi haberleri zaten sporx fanatik mynet vs. bir sürü yerden ediniliyor.

Site için pek bir önerim yok o yüzden :/

aralık ayı için wallpaper takvim hazırladım,açıkçası kimse sallamadı :)
Koca hestiy aya bedenem ?

NoPasaran

Haber olan site bence de tutmaz zaten kim nasil verecek..

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Delirdik

Takvim sadece bir ayağı, içerik ne kadar zengin olursa googleda aramalarda ne kadar çok sitenin fotoları çıkarsa siteye getirisi o kadar çok olur elbette.

Kralkartal ve kralcarsi adı ile youtubeda kullanıcıda açılmalı bence.
Fernandesin tekme olayı, topun topla vurulması ne kadar çabuk youtubeya yüklenirse etkiside o denli büyük olurdu misal.
Videonun başında kralkartal resmi olsa 2saniyelik kaç bin kişiye ulaşılırdı düşünün

Ama tabi anca konuşuyorum bu konularda malesef yardımcı olabilecek bir kapasitem yok.

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

IL Capitano

Bence de haber olayi gereksiz. Twitterdan aninda herkes herseyi ögreniyor, kullanmiyan spor sitelerinden ögreniyor, bi de bu haberler her dakika guncelleniyor, burda kim yapacak onu?
Ben forumu konulari tartisma alani olarak dusunuyorum.
Video klipleride bir yerde toplansa mesela, sadece baslik yeni konulan videoda degistirilebilir. Bi de Yigitin yazdigi gibi Bjk basin haberleride Bjk futbolda olabilir mesela. Kisacasi biraz toparlanmali konular.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

aslinda bi sey degistirmeye gerek yok
simdi oldugu gibi besiktas maclarindan önce ve sonra yorumlar yazmak ve besiktasla ilgili aktuel haberler varsa siteye tasimak yeterli
bi ara baktim bi mac sonrasi 4 tane yorum vardi,ilgimi cekende bu oldu
herkes istedigi yere girsin istedigi bölümde yogunlassin tabiiki ama besiktas maclarindan önce ve sonra yapilan yorumlar kasimpasa maci kadar olmasada ragbet görsün yeter
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Forumda yazılar çoğalırsa insanlar gelir zaten kendi görüşüm byu..

Site yapılacaksada (bence artık site dönemi bitti) yazar kadrosu ile olmalı .Kimsenin ben haber okumak için kk ay gireceğini sanmıyorum.

Birdes sorun şu

Forumu kralkartal.net olarak mı devam ettirmek lazım

kralkartal.com/forum olarak mı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

Delirdik

Site adı için forum içi oylama açılabilir aslında :)
benim oyum kralkartal.com/forum dan yana olurdu
.net bana hep ikincil bir site çağrışımı yapmıştır nedense..

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

keskinli

biraz konu disi ama uzantisi tr  olan web cikmadimi daha
bi ara cikacak deniyordu

IL Capitano

Yalniz bu konu acildi acilali forum hiperaktif oldu.  :)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

öyle oldu
maalesef sebebi basimiza gelen olumsuz islerden
arkadas kimi istop oynar futbol sahasind[kufur otomatik degistirilmistir]imi tünel kazar,kimi hakeme captirir gol yapar,kimi voleybol smashi yapar hakem  kör olur görmez
bazi hakemlerinde gözleri cok iyidir bulus yaparlar alakasi yokken golümüz el var diye verilmez....
saymakla bitmez basimiza gelen ilginclikler

carsi52

Türk Futbolu bölümünün alt konusu Turkcell Süper Lig bölümünde hala 2010-2011 maçları konusu sabit o senenin maçları var ayrıca Turkcell Süper Lig diye bir şeyde kalmadı.

Temizlenmesi,düzenlenmesi şart o bölümlerin bana göre.
Bölünür senin için uykular!