Ana Menü

Anasayfa güncelleme... Önerileriniz..

Başlatan [KralKartal], Aralık 15, 2013, 14:33:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Batuhan'in gündeme getirmesiyle, uzun zamandir aklimda olan ama birtürlü basliyamadigim site yenileme ve guncelleme isi icin bir adim atma zamani geldigini tekrar gordum.

Yeni sitede neler görmek istersiniz, ne kesinlikle olmali ne hic olmamali?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Batuhan

-İddaa bölümü mutlaka anasayfada bulunmalı.

-Radyo kaldırılabilir.

-Multimedya arşivi bölümlerinden işe yarar parçalar ayıklanabilir.yenileri eklenebilir,hazırlanabilir.

-Futbolcu özel bölümleri kalmalı.Efsaneler ve Güncel oyuncular olarak iki bölüme ayrılmalı.güncel kadro için tek tek alt başlık açılıp,forumdan seçilen mesajlar konularak forum öne çıkarılmalı.keza efsaneler için de öyle.

-.kralkartal başlığı altındaki tüm içerikler korunarak gerekli tema düzeltmeleri sonrası tekrar servis edilmeli.ropörtaj ve söyleşiler öne çıkarılmalı.

tribün özel kısmı değiştirilerek kullanılmalı.aşk dedikleri forum başlığına yönlendirilebilir,ordan seçilen güzel mesaj ve başlıklarla derleme yapılabilir.

-dünya derbileri düzenlenebilir.gerekirse youtube'dan önemli derbiler ve tanıtımlarıyla ilgili videolar kullanılabilir.

-fıkralar ve ilginç gerçekler bölümleri kesinlikle kaldırılmalı.

-daha dinamik,yönetimi güncelleştirmelerde üzmeyecek,kullanıcı dostu bir tema ile taçlandırılabilir.

-kralcarsi.com blog olarak kalacaksa,güncel içerik,haftalık maçların değerlendirmeleriyle vs. değerlendirilebilir.apayrı bir portal olması mantıklı gelmiyor.

-grafik tasarım yenilenmeli.

-kralkartal mail sistemi özendirilmeli,anasayfada mutlaka kullanılmalı,vitrinde olmalı.

-keza forum oyunları da aynı şekilde.

-ödüllü yarışmalar da anasayfada paylaşılmalı.
Koca hestiy aya bedenem ?

ERHUN

Batuhan'ın dediği çoğu öneriye katılıyorum. Multi medyadaki çöpler de baştan sonra temizlenebilir veya güncellenebilir. Atıyorum linki kırılmış bir fotoğrafın konusu silinebilir, linki kırılmış bir videonun linki yeni bir linkle değiştirilebilir. Buna adminler yetmezse geçici eleman alımı da olabilir bunun için Batuhan istekli duruyor veya yapmaya gönüllü başka kişiler olursa onlar yapabilir.

Basit şeyler komplike şeylerden her zaman daha kullanışlı ve tercih edilen olmuştur. Gereksiz kalabalık daha dolu gibi gözükebilir ama insanları soğutabilir. Bir de bilmem kaçıncı defa yazmış olacağım ama Yiğit yazmıştı ilk aslında bunu, basında Beşiktaş bölümü kapanmalı. Beşiktaş futbola açılan konuların tamamen aynısı açılıyor.

Batuhan

tasarımı oluşturduktan sonra,yapım aşamasına girmek kolay.

[KralKartal]

Sagol batuhan...

Kralcarsi.com a gelince yeni site kralcarsi.com olarak mi devam etmeli
yoksa kralkartal.com/net olarak mi?

Burda herkesin dusuncesi onemli

ERHUN

Kralcarsi'nin bir bilinirliği var, ama forum öyle site öyle olması taraftarı değilim. Benim görüşüm bu yönde, forumun adıyla aynı olmalı bence.

Batuhan

Bunda yönetimin de düşüncesi önemli bana kalırsa.

Şahsen ben KralKartal olarak devam edilmesi taraftarıyım.Çarşı ismini herkes kullanıyor artık,gerek siyasi duruşu gerekse bazı konularda taraf oluşu bana site adı olarak kullanılmaya uygun gelmiyor.Ama üye çekme konusunda bir adım önde olacağı kesin.

Kralkartal ise daha kendine özgü,taraf olmayan ve ortak paydası Beşiktaş olan bir izlenim yaratıyor.Ayrıca bir tribünden ziyade bir futbol platformu oluşturmak adına,ve forumla isim birliğinin oluşması adına da tercih edilmesi mantıklı geliyor.

Ayrıca belirtmeden geçemeyeceğim İhsan abi.
''Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi.''

Eklemek istediğim birşeyler daha var ;

http://www.herseyimizsin.net
http://www.kralcarsimedia.com

bana kalırsa kapatılmalılar.

beckyZWICKY

anasayfaya belki aylar yıllardır vardır girmediğim..

benim gibidir çoğu kişi eminim..

Anasayfaya cezbetmek çekmek zor olacaktır..

öyle birşeyler olmalı ki ben dahil, üyeleri çekebilsin. merak uyandırsın. girip bakma ihtiyacı hissetsin..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Batuhan

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Aralık 15, 2013, 16:04:58
anasayfaya belki aylar yıllardır vardır girmediğim..

benim gibidir çoğu kişi eminim..

Anasayfaya cezbetmek çekmek zor olacaktır..

öyle birşeyler olmalı ki ben dahil, üyeleri çekebilsin. merak uyandırsın. girip bakma ihtiyacı hissetsin..

maç özetlerimiz oradan paylaşıma açılabilir.youtube sağolsun :)
asıl proje olarak kralkartal scouting'i görüyorum ben.anasayfada çok iş yapabilir.
anketler kullanılabilir.haftalık,aylık,önemli maçlar için veya başka konularla ilgili...

anasayfa forumun önüne geçmeyecek zaten,en azından forumla eş güdümlü ilerlesin.

Simurg

Bu sorun foruma aktif üye kazandırmayla çözülür twitterdan reklam yapma kullanıcı çekmek şart.
Hiç bir konunun silinmesine gerek yok neden bu kadar taktınız onuda çözebilmiş değilim.
Burda ki geyik konuları kapansın forum ölür.
Ziyaretçilerin hepsi o istemediğiniz konulara bakmak için geliyor.
İnsanlar beşiktaş konularına bakmak için foruma değil internet sitelerine giriyorlar.
Forum sohbet ve tartışma imkanı olduğu için yorum yapabilme olayı için tercih ediliyor.
Beşiktaş bölümünün ilgisizliğinden şikayet edenler haber konusu açsınlar.
Ters bi yorum yazıldığında başlıyorsunuz sen beşiktaşlı mısın yok futbol bilgin bu kadarmış demeye :D
Önce bu tavır değişmeli.
Beşiktaş konusuna yazılacak mesajlar belli günde 5i geçmez ama geyik konusu sınırsız herşeyi yazabilirsin.
Burası Beşiktaşlıların Beşiktaş + Hayata dair herşeyin konuşabildiği bir forum. Siyasette pek tutarlı olamasakta :D
Beşiktaşlıların eğlenebileceği kafa dağıtacağı da bi yer.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

[KralKartal]

Alıntı yapılan: Batuhan - Aralık 15, 2013, 15:01:31
-İddaa bölümü mutlaka anasayfada bulunmalı.

KIM GUNCEL TUTACAK? SORUN GUNCEL TUTMAKTA

-Radyo kaldırılabilir.

KATILIYORUM

-Multimedya arşivi bölümlerinden işe yarar parçalar ayıklanabilir.yenileri eklenebilir,hazırlanabilir.

ARSIV NITELIGINDE ARTIK,INSANLAR YOUTUBE TAN IZLIYOR ARTIK, RAGBET GORMUYOR O NEDENLE.

-Futbolcu özel bölümleri kalmalı.Efsaneler ve Güncel oyuncular olarak iki bölüme ayrılmalı.güncel kadro için tek tek alt başlık açılıp,forumdan seçilen mesajlar konularak forum öne çıkarılmalı.keza efsaneler için de öyle.

OLABILIR, DUSUNMEK GEREKIR

-.kralkartal başlığı altındaki tüm içerikler korunarak gerekli tema düzeltmeleri sonrası tekrar servis edilmeli.ropörtaj ve söyleşiler öne çıkarılmalı.

ZATEN TEMA YAZDIGIM GIBI DEGISECEK...DIGER KONULARDA KATILIYORUM.

tribün özel kısmı değiştirilerek kullanılmalı.aşk dedikleri forum başlığına yönlendirilebilir,ordan seçilen güzel mesaj ve başlıklarla derleme yapılabilir.

AYNEN OLABILIR

-dünya derbileri düzenlenebilir.gerekirse youtube'dan önemli derbiler ve tanıtımlarıyla ilgili videolar kullanılabilir.

BU BOLUM KALDIRILACAK, BIR FAYDASINI GORMUYORUM ARTIK

-fıkralar ve ilginç gerçekler bölümleri kesinlikle kaldırılmalı.

AYNEN..BU DA KALDIRILACAK

-daha dinamik,yönetimi güncelleştirmelerde üzmeyecek,kullanıcı dostu bir tema ile taçlandırılabilir.

AYNEN YAZMISTIM ILK MESAJIMDA...

-kralcarsi.com blog olarak kalacaksa,güncel içerik,haftalık maçların değerlendirmeleriyle vs. değerlendirilebilir.apayrı bir portal olması mantıklı gelmiyor.

KIM GUNCEL TUTACAK? SORUN GUNCELLIKTE. AMA KRALCARSI NE SEKILDE DEVAM EDER, BILMIYORUM DAHA, FORUM YONETIMI ILE KARAR VERECEGIZ.

-grafik tasarım yenilenmeli.

-kralkartal mail sistemi özendirilmeli,anasayfada mutlaka kullanılmalı,vitrinde olmalı.

KULLANILIYORDU AMA FARK YOKTU, MAIL ACANLAR VAR AMA GIRIS YAPAN AZDI, AYNI FORUM GIBI

-keza forum oyunları da aynı şekilde.

-ödüllü yarışmalar da anasayfada paylaşılmalı.

[KralKartal]

Ayrica kralkartal.net forum Turkiye capinda en cok ziyaret edilen 129.878ci site.

yani forum olarak aslinda iyi durumdayiz, populeriz:)

[KralKartal]

4 kisi yazmis. Dusun uyesi onemsemezse
Disardaki ziyaretci neyi onemseyecek :)

CR7

önerilerimi ben diğer topice yazdım.
aynısını yazmaya gerek yok.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

Zahmet olmazsa alinti yapip copy yapabilirmisin
Ki ayri baslik bu nedenle actim.