Ana Menü

STSL 15.Hafta: Kasımpaşa - BEŞİKTAŞ (Maç Tekrarlanacak)

Başlatan ERHUN, Aralık 10, 2013, 12:15:47

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

K.D

İlk goldede taç atışını 10 metre önden kullandılar daha ne olsun be arkadaş
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ilhan mansız_melis

Ben bıktım artık.

Sürekli hak peşinde koşuyoruz. 8 yaşından beri izliyorum futbolu yaşamadığımız haksızlık kalmadı.

Niye diğerlerine değil de bize oluyor bunlar, tesadüf mü ?

Sürekli durduruluyoruz. Bir şekilde kaybeden biz oluyoruz hep.

Biri çıkmalı artık. Masaya yumruğunu vurmayacak, o masayı kıracak, o adamlara sokacak.

Fikret Orman bunu yapabilir mi kuşkuluyum ?!

YD Beşiktaşlı, Fırat Beşiktaşlı, Zekeriya Alp Beşiktaşlı.. Yeter be.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Fikret Orman için bir çok şans geldi hiç birinde yumruğu masaya vurmadı. Ancak bu ayağına gelen en büyük olay, burada da yumruğu masaya vurmazsa daha da hak savunacağım falan demesin.

beckyZWICKY

Selçuk Dereli şuan canlı yanında; Maçta kural hatası var. kesinlikle tekrar edilmesi gerekiyor. dedi..

ya herşeyi geçtim; bu federasyon bu maçı tekrar ettirmesi, Başta demirören olmak üzere hepsinin gelmişini geçmişini sevdiğini edit!! sinirden deliricem. ulan bu nasıl maç bu nasıl bir komplodur tiyatrodur.. Siz nasıl bir oçsunuz ulaaaaaaaaaaannnnnnnn!!!!!!!!! Oyuncularından, taraftarına, yonetimlerinden, federasyona.. hepiniz varya hepinizzzzzz.. .............. !!!!!!!!!!!!!!
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

RCA

Zamanında Beşiktaş başkalarının kuyruğuna fena basmış. Canını acıtmış iyi de etmiş.

Yoksa bunların olmasının başka açıklaması yok.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

K.D

Anlamadığım BİLİC gibi ezilenin hakkını savunan bir adam kendi takımı kıtır kıtır ahlaksız,şerefsiz,düzenbaz,riyakarlar tarafından doğranırken nasıl sadece futbol konuşmak istiyorum diyorsun arkadaş bu ülkede futbolla alakası olmaya herkes konu hakkında konuşuyor önce sen masaya yumruğunu vuracaksın commandante bilic!

GAYSE maçında hakeme ağzımı açmadım ama bu [edit!] fedarasyon bana 4 maç ceza verdi diyeceksin,benim oyuncuma sahaya atlayanlar saldırdı benim takımım kırmızı yedi diyeceksin,sizin alayınızı........ diyeceksin Bilic Türkiyede hak arıyorsan(ki varsa) diyeceksin bunları.

AMA ADALETİN BİTTİĞİ YERDE ANARŞİ BAŞLAR.!
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

beckyZWICKY

3-5 kuruş vermişlerdir.. satın almışlardır bu oçu tiyatroya dahil etmişlerdir işte nolacak ki...
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

CR7

Alıntı yapılan: K.D - Aralık 15, 2013, 23:19:17
Anlamadığım BİLİC gibi ezilenin hakkını savunan bir adam kendi takımı kıtır kıtır ahlaksız,şerefsiz,düzenbaz,riyakarlar tarafından doğranırken nasıl sadece futbol konuşmak istiyorum diyorsun arkadaş bu ülkede futbolla alakası olmaya herkes konu hakkında konuşuyor önce sen masaya yumruğunu vuracaksın commandante bilic!

GAYSE maçında hakeme ağzımı açmadım ama bu [edit!] fedarasyon bana 4 maç ceza verdi diyeceksin,benim oyuncuma sahaya atlayanlar saldırdı benim takımım kırmızı yedi diyeceksin,sizin alayınızı........ diyeceksin Bilic Türkiyede hak arıyorsan(ki varsa) diyeceksin bunları.

AMA ADALETİN BİTTİĞİ YERDE ANARŞİ BAŞLAR.!

adam etmediği küfür yüzünden 3 maç aldı şimdi konuşsa kim bilir kaç alır.
daha da batarız. bıraksın yönetim konuşsun.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

LUCESCU zaten giderken bu yuzden gitti, ve tabiki GELMEZ Turkiyeye...

Turkiyede top oynatilmaz, gitsin Besiktas afrikada oynasin orada destekliyelim, ama boyle ayip, nereye kadar
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eRe

Goalkeeper kicks fan keeper esteban ajax az football fight 2011

bu maç tekrar edildi ! kaleci oyundan atıldığı için. ! sahaya atlayan ite de 6 ay hapis verildi. burası hollanda..peki ya Türkiye ?
www.erdemeksi.com

Simurg

Türkiye de futbol CEZA sadece BEŞİKTAŞ' a kesilir.
Başka hoc bi takima bi sey olmaz.
Adam şike nin dibine vurur aklanir.
Gs macinda sahaya uydurma adamlar gelir bjk faturasi direk.
Ayni sey baska takımda olur tık olmaz.
Nefret ettim arkadaş

♥ BEŞİKTAŞ♡

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

eRe

karaktersız ryan donk resmı twıtter adresınden

hahahahahahhahahahahhahahahahhahahah

dıye twıt atmış ! bravo !
www.erdemeksi.com