Ana Menü

STSL 15.Hafta: Kasımpaşa - BEŞİKTAŞ (Maç Tekrarlanacak)

Başlatan ERHUN, Aralık 10, 2013, 12:15:47

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

RCA

Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 15, 2013, 21:21:53
kirmizi kartlar dogru kurallar geregi
ama bu mac tekrarlanir

tekrarlanmazsa bu yönetimin ben.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

[KralKartal]

Oyunlar oynaniyor, Y.D senin gelmisini gecmisini seveyim,

101.yilda giden sampiyonlukta senin eserindi, biliyoruz!!

sana (y.d) buyuk baskan diye alkis tutanlarinda aklini seveyim..

Sampiyonluk gitmistir. Gecmis olsun.

Mevcut yonetime sozum sonradir, suan bekliyorum
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

direk olarak oyuncumuzs saldiri var
boyle sok yasayan bi oyuncu ve takim saglikli sekilde oynayamaz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

ama bu mac tekrarlanir

AZ Alkmaar kalecisi Esteban Alvarado'nun başına benzer bir şey geldi. Kırmızı gördü sonra cezası iptal oldu. O müptezelin ne hakkı var gelip oyun sahası içine girip oyuncuya saldırmaya.

CR7

sonra niye buraya yazılmıyor?
arkadaş buraya ne yazabilirsin şöyle maçlardan sonra.
her maç aynı.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Maestro

1976 Batman doğumlu Mustafa Özer Kasımpaşa tribünündenmiş atlayan kişi .

Yönetim bu oyuna sessiz kalırsa harbiden pılı pırtı toplayıp çekip gitsinler, bu mac tekrar baska acıklaması yok nerden bakarsan bak kural ihlali kural 12 herhangi bir cisim atmak penaltı diyor açık açık ..

Benim anlamadıgım böle olaylar neden hep Beşiktaş'ın başına geliyor yeterr artıkk sezon başından beri yapılmadık kalmadı ne kadar Beşiktaş düşmanı varsa ..............
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

[KralKartal]

Alıntı yapılan: ERHUN - Aralık 15, 2013, 21:28:58
ama bu mac tekrarlanir

AZ Alkmaar kalecisi Esteban Alvarado'nun başına benzer bir şey geldi. Kırmızı gördü sonra cezası iptal oldu. O müptezelin ne hakkı var gelip oyun sahası içine girip oyuncuya saldırmaya.

erhun hollandada adalet var, kural var, cezalar iptal olabiliyor, kirmizi yersiz ise iptal oluyor,
ama hangi kirmizi kart haksiz verildigi zaman iptal oldu turkiyede?

tahkime gitsen ne, ustelik onayliyorlar
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

Alıntı yapılan: ERHUN - Aralık 15, 2013, 21:28:58
ama bu mac tekrarlanir

insani olarak ayni tepkiyi bende verirdim ama kurallar kirmizi kart diyor.daha sonra affedilebilir

El Maestro

O zaman o kuralı eleştircez, kural nedir allah aşkına ya öyle bi kuralmı olurmuş . O zaman bilerek tutalım adam hayattan beklentisi olmayan balici çok etrafta sokalım sahaya vursun rakip futbolcuda atılsın ohh ne alaa her maç kart görsün karsı takım.

Böle bi kural olabilirmi ya hangi çağda yaşıyoruz ? İçine ediyim öle kuralın ben .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Delirdik

Bir maç izlemedim, olaylar olaylar..
Yönetim gerekli yerlere başvuruları yaparak geçiştirmemeli bu durumu artık. Sesi gür çıkmalı
Beşiktaş oldu çantada keklik..
Gs maçında kim oldukları belli olmayanlar dalar sahaya, bugün bu yaşananlar deney tahtasıyız sanki anasını satim.

Neler olacak cidden çok merak ediyorum.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

keskinli

hakem ilk yarida rakibe veremedigi kirmizi kartla ve het temasimizi rakip lehinr faul vererek oyunumuzu katletti.
2.yarida her zamanki gibi oyundan düstük ve rakip bizi cok kötü hirpaladi.oyuna zamaninda müdahele edilemedi.daha önce oyuncu degismeliydi.
bu macin analizi
daha sonra oyuncumuza direk saldiri oldu.o dakikadan sonra kirmzilar olmasa bile oyun oynamamizi engelledi.
eger bu mac tekrarlanmazsa büyük bi haksizlik daha yapilmis olur

RCA

Bu ahmet kavalcı tam bir dallama. Ulan sen beşiktaştan sorumlusun be dallama. soru soruyorlar cevap veremiyosun konuşamıyorsun. kekeliyorsun hakkını istesene sesini gür çıkarsana. ilkokul mezunu musun be adam?!

Adama almeida motta muhhabettini açıyorlar konuşamıyor nebilim diyecek nerdeyse. İşsiz dolu yemin ediyorum.

Bir gs li fb li yönetici olsa eser gürler. Bizimkiler manav coşkun. Alakası yok futbolla.

Bu maç tekrarlanmaz, bu yönetimden de bir cacık olmaz.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

K.D

Şu oynadığımız takımın semtinde hayırlı adam mı çıkmış sanki bugüne kadar bugün bekliyoruz!

Senin gibi fedarasyonunda seni oraya getireninde o hakemi atayınında o ahlaksız,şerefsiz dongund[kufur otomatik degistirilmistir]asımpaşalı sahaya atlayan gt herifinde,Beşiktaşı katletmeye çalışan bütün düşmanlarında Allah bin kez gönüllerine göre versin diyorum yoksa çok ağır küfür edecem!

YETER ULAN YETER UĞRAŞMAYIN BEŞİKTAŞIMLA!
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)