Ana Menü

Beşiktaş bölüm ilgisizliği ?

Başlatan NoPasaran, Aralık 08, 2013, 12:40:34

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: CR7 - Aralık 10, 2013, 00:42:59
Bence türk ve dünya diğer branşlar bölümü ayrı kalmalı.
Türk ve Dünya futbolu da ayrı kalmalı.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Delirdik

Kasımpaşa maçı neden arşiv forumunda açılmış o.O
Genelde böyle miydi forumun işleyişi

Bence maç konularını Forum Kurulu kullanıcısı açsın aynı standart yakalansın daha işlevsel olur.
Önceki maç bitip yenisi açıldığında en azından hakemi sakatlıkları şunu bunu geç olmadan içinde tartışabiliriz.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Alıntı yapılan: Delirdik - Aralık 11, 2013, 14:27:09

Ben "Beşiktaş Futbol"a açtım. Bir admin büyük ihtimalle Sivasspor konusunu taşırken onu da taşımıştır.

Banucan

Resul ve İhsan abi çok güzel yazmış
evet Beşiktaş konularına yazılmıyor
nedenini neden hep üyelerden sorguluyoruz ki
geçenlerde ufacık bir konu yüzünden birbirini kıran kırana birde Beşiktaş ı düşünsenize
kötü birşey yazdığın an başka takımlı oluyorsun sana laf sokmalar vs.
misal ben maç oynamadan yazmiyorum evet her seferinde hadi kartalım yazmalımıyım yazmazsam Beşiktaşlı olmuyormuyum rakip şöyle böylede yazmıyorum
tamam Beşiktaş sitesindeyim Beşiktaşlıyım ama bunu kanıtlamam mı gerekiyor
ayrıca daha önce bu sitede çok anlaştığım gs li üyede vardı ve hiç Beşiktaş konusuna yazmazdı ama üye çokluğundan belli olmuyordu
üye gelmesi için çok çalıştık İhsan abiyle ama forumların yerini facebooklar twitterlar aldı :/
yani kısaca istediğiniz konuyu açın istediğinizi kapayın Beşiktaş'a sağlam transfer yapılmadığı taraftar heycanlanmadıgı sürece bu böyle devam eder
benim fikrim budur bu konuda :D
FEDA

NoPasaran

Alıntı yapılan: ERHUN - Aralık 11, 2013, 18:16:12
Alıntı yapılan: Delirdik - Aralık 11, 2013, 14:27:09

Ben "Beşiktaş Futbol"a açtım. Bir admin büyük ihtimalle Sivasspor konusunu taşırken onu da taşımıştır.

Admin bi tane oda hata yapmadı :lepi

İhsan Onursal Adminmiş :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Sen halkin adminiysen bende onursal adminim :D
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Delirdik

Bu durumda
Volkan -> Fikret Orman
İhsan -> Süleyman Seba oluyor ;;D

Oyuna getirilmiş birileri sanki  :hehe
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

El Maestro

Demirören kim peki bu durumda ? Bence asıl sorgulanması gereken bu  ;D
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

Alıntı yapılan: El Maestro - Aralık 12, 2013, 15:04:33
Demirören kim peki bu durumda ? Bence asıl sorgulanması gereken bu  ;D
o admin degil artik :D
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

beckyZWICKY

İster istemez beşiktaş konularına çok yazılamaz.. Matematiksel olarakta ne kadar konu oluyorda ne kadar mesaj atabiliriz? çok takılmayın buna..  Mesela; beşiktaş konusu sadece beşiktaşı kapsayan bir konu.. ne kadar mesaj atılabilir konu olabilir dediğim gibi.. ama mesela Serbest Vuruş; hayatın içinden genel olarak futbol dışı herşey.. E tabii konu fazlalığı da mesaj sayısıda yüksek olacaktır..

ve ben Hertürlü video müzik konusundada cok aktif oluyorum.. bunun sorgulanması garip.. Futbolu ne kadar seviyorsam bir o kadarda müziği seviyorum kendi adıma konuşacak olursam..

Herşey normal beyler bayanlar.. Maç havasındayken maç zamanlarında falan aklımız fikrimiz maçta tabii. ama futbolun pek kafalarda olmadığı konusulmadığı, futbolcuların bile antreman yapmadığı izinde olduğu günlerde vs gibide; hayatta futbol dışındaki konularada gidiyor kafa..

mesela; bende ters psikoloji yapayım; Hertürlü video müzik konusunda benim dışımda 2-3 kişi daha arada aktiflik gösteriyor.. Neden kimse girmiyor yazmıyor? bu konu bu kategori neden var o zaman falan desem?  ;;D :muha  bu işin esprisi tabii.. neyse yahu işin özeti; çokta takılmayın bu tür şeylere. iyiyiz iyiyiz :)
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Batuhan

Herkese iyi akşamlar öncelikle.
7 senelik bir üye olarak,fazla aktif olmasam da nacizane fikirlerimi belirtmek istedim,Kralkartal konusunda.

Farklı bir yaklaşımda bulunacağıma inanıyorum.Haydi biraz istatistiklere bakalım.

Bugün Çevrimiçi Olanlar:98
Ortalama günlük çevrimiçi üye:46.69

Ortalama günlük çevrimiçi üye sayımız az değil.Bu bilgiler doğruysa eğer sorgulamamız gereken şey,bu insanlar neden yazmıyor ?
Görünen o ki,bir çok kişi okumayı tercih ediyor,paylaşımda bulunmaya motive olamıyor.

Peki neden ?
Ben de bilmiyorum.Standart bir forum konseptinden ileri gitmemiz gerektiğini düşünüyorum.Çünkü burda öyle bir durum var ki,kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz,üstelik siyasi konularda birbirimizi kırıyoruz.Bakmayın böyle dediğime,ben rahatsız değilim sıcak ortam olmasından,fakat Kralkartal vites yükseltmeli.

Bunu nasıl yaparız ?

- Forum değil anasayfanın albenisini arttırarak,güncel haberleri forumda değil anasayfada kaynak belirterek,haberci site kimliği kazanmadan paylaşarak.

- Haberlere yorum yapmak için üye olmaz kimse.Ama Türk insanı tartışmaya meraklıdır.Her haberin altına forumda ilgili haberle ilgili konu başlığını eklersek,insanlar sadece yazılanları okumak için bile foruma yönlenebilir,aktif üye sayımız daha da artabilir.

- Anasayfamız daha interaktif bir temaya kavuşabilir.Haber sitesi konsepti gibi değil,ancak çeşitli bölümler de güncellenebilir.Örneğin duvar kağıtları,tezahüratlar bölümleri güncel tutularak insanların internette arayıp da bu siteye yönlenebileceği bölümler sağlam tutulursa,üye çekme şansı artar.

- Kralkartal mail hizmeti özendirici bir nitelik kazanabilir.Ben Beşiktaşlı olarak,foruma üye olmasam bile sadece bu uzantıda bir mail adresim olması için bile üye olmayı düşünebilirdim.

- Kralkartal Radyo kaldırılabilir.Nasılsa kimse düzenli yayın yapmıyor,yapmadı,yapmayacak...

- Yine sitemizin ana sayfasındaki Futbolcu Özel bölümü daha da güncellenip geliştirilebilir,dahası için forumdaki bölüme yönlendirme koyulabilir.

- Forum için yeni banner tasarımı yapılabilir.Beyaz planın arkasındaki gri fon,gözü yormayacak bir Beşiktaş görseliyle değiştirilebilir.Albeni yaratılabilir.

- İddaa bölümü bile üye çekmeye yeter.Popüler sitelerden popüler tahminler paylaşılabilir,aktif ve yazan üye katılımı sağlanabilir.

- Futbol tahmin yarışmaları bölümü Anasayfada çıkarsa site tanıtımı ve albeni yaratma açısından faydalı olabilir.

-Twitter hesabı daha aktif bir biçimde kullanılabilir.

Biliyorum bunları söylemesi gerçekten kolay.Değişim isteniyorsa elini taşın altına koyması gerek birinin.
Fazla aktif olmasam da,üniversite ve derslerin yoğunluğundan dolayı,anasayfa konusunda gerekli tema ve teknik işler halledilirse ben de bu gelişime vakit ayırıp emek harcamak isterim.

-Ayrıca giriş yapma sorunum var,Opera güncellendiğinden beri siteye otomatik giriş yapmıyormuş.Zannetmeyin ki ayrıldım yada takibi bıraktım.-
Koca hestiy aya bedenem ?

beckyZWICKY

Bugün çevrimiçi olan üye sayısı: 98

bunu ziyaretçilerde kapsıyor mu?

muhtemelen kapsıyor..

ve bu sayının çoğunluğunu ziyaretçiler oluşturuyordur..

ve ziyaretçilerinde büyük bölümünün bot gibi bişey olduğunu sanıyorum.. çünkü kim neredeye baktığımda sürekli ziyaretçilerin %90'ı 3 yıl 5 yıl önce ki çok gereksiz konulara bakıyor olarak görüyorum..

mesela; bu mesajımı okuduktan sonra hanginiz hangi saatte okuyacaksanızda o an girin Kim Nerede'ye ziyaretçilerin hangi konularda gezdiğine bir bakın..

bundan ötürü hesaplamayı yeniden gözden geçirmek gerek sanırım..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

ERHUN

Ziyaretçi   00:40:41   Demokratikleşme Paketi.. konusuna yorum gönderiyor.
Ziyaretçi   00:39:51   Adriano Futbolu Bıraktı ? adlı konuya bakıyor.
Ziyaretçi   00:39:44   Ne Zaman Cep Telefonunuz Oldu? adlı konuya bakıyor.
Ziyaretçi   00:39:39   Kurtlar Vadisi-Yarim Senden Ayrılalı adlı konuya bakıyor.
Ziyaretçi   00:39:18   Karşındakine sık sık ''seni seviyorum'' demek ilişkiyi nasıl etkiler adlı konuya bakıyor.
Ziyaretçi   00:37:56   Karşındakine sık sık ''seni seviyorum'' demek ilişkiyi nasıl etkiler adlı konuya bakıyor.
Ziyaretçi   00:33:27   Nouma Yapinca Olay, Sneijder yapinca neseli tavir adlı konuya bakıyor.
Ziyaretçi   00:33:21   Karşındakine sık sık ''seni seviyorum'' demek ilişkiyi nasıl etkiler adlı konuya bakıyor.
Ziyaretçi   00:32:41   Karşındakine sık sık ''seni seviyorum'' demek ilişkiyi nasıl etkiler adlı konuya bakıyor.
Ziyaretçi   00:32:26   Karşındakine sık sık ''seni seviyorum'' demek ilişkiyi nasıl etkiler adlı konuya bakıyor.
Ziyaretçi   00:26:49   Karşındakine sık sık ''seni seviyorum'' demek ilişkiyi nasıl etkiler adlı konuya bakıyor.
Ziyaretçi   00:26:41   Kralkartal.net & Kralkartal.com ana sayfasına bakıyor.
Ziyaretçi   00:24:41   Kralkartal.net & Kralkartal.com ana sayfasına bakıyor.
Ziyaretçi   00:24:33   Süper Lig 13/14 adlı konuya bakıyor.
Ziyaretçi   00:21:14   En Çok Ne Yapmaktan Hoşlanırsın ? adlı konuya bakıyor.
Ziyaretçi   00:17:45   Iddaa Tahmin | 11-12-13-14 Aralık adlı konuya bakıyor.
Ziyaretçi   00:17:40   Kralkartal Maç Konu Arşivi adlı bölüme bakıyor.

Şuanki ziyaretçiler güncel konulara bakıyorlar. İddiaa bölümü hakkında doğru yazmış Batuhan. 11-12-13-14 Aralık konusuna bakan kişi güncel sandı herhalde, bir girdim 2009'da açılmış.