Ana Menü

Bayram tatilinde 2 aylık bebeğini ölüme terk eden Anne ?

Başlatan Simurg, Ekim 22, 2013, 09:48:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Gölcük'teki bir ilkokulda sınıf öğretmeni olarak görev yapan Seçil M.D., iddiaya göre, Adana'da Çevik Kuvvet ekibinde görevli bir polis memuru ile ilişkiye girdi. Bu ilişkiden iki ay önce erkek bebeği dünyaya gelen Seçil M.D., iddiaya göre Kurban Bayramı tatili öncesi erkek bebeğini evde yalnız bırakarak 9 günlüğüne Adana'daki yakınlarının yanına tatile gitti. 9 günlük bayram tatili sırasında tek başına evde bırakılan Bebek, açlık ve susuzluktan öldü.

Geçen pazar günü Adana'dan Gölcük'e gelen Seçil M.D., iddiaya göre ölen bebeğinin karnını doyurmak istedi. Doğanay, bebeğin hareket etmediğini fark edince onu Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi'ne götürdü. Bebeğin getirilmeden en az 3 gün önce ölmüş olduğunu belirleyen doktorlar hemen polise haber verdi. Hastanede yapılan ön otopside, bebeğin açlık ve susuzluğa bağlı yaşamını yitirdiği belirlendi. Bebeğin cesedi, kesin ölüm nedeninin belirleneceği otopsinin yapılması için İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Polis ekiplerince dün gece gözaltına alınan öğretmen Seçil M.D., çelişkili ifadeler verdi. Seçil M.D.'nin poliste verdiği ifadesinde, bebeği karnını doyurduktan sonra evde bırakıp tatil için Adana'ya gittiğini anlatırken, "Tatili sonunda eve geldiğimde bebeğe mama yedirmeye çalıştım. Yemeyince de Devlet Hastanesi'ne götürdüm. Burada öldüğünü söylediler. Daha sonra da polise haber verdiler" dedi.

Apartman görevlisi Mehmet Kaya, polislerin gelmesi üzerine öğrendiğini belirterek, "Her gün temizlik yapıyor ve dairelerin iki kez kapılarını çalıyorum. Öğretmen hanımı bazen sabahları görüyordum. Hiç Bebek ağlama sesi de duymadım. Herhangi bir sorunu olup olmadığını da bilmiyorum. Evinde bir ara bir bayan daha kalıyordu. Bebeğini ölüme terk ettiğini şimdi öğrendik" diye konuştu.

Öğretmen Seçil M.D.'nin apartman komşularından Necla Öztekin de "Kendisini tanımıyorum. 1-2 kez gördüm. Eve geldiğinde hemen kapıyı örtüyordu. Merhabalaşmadık bile. Ağlama sesi de duymadım. Bayramın 1 ve 2'nci günü binada kötü koku oluşmaya başlamıştı" dedi.

Dün akşam gözaltına alınan Seçil M.D. poliste verdiği ifadesinin ardından sevk edildiği Gölcük Adliyesi'nde nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı. Seçil M.D.'nin daha önce evlenip boşandığı öğrenilirken, bebeğin babası olduğu öne sürülen Adana'da Çevik Kuvvet ekibinde görevli bir polis memurunun kimliği ile ilgili açıklama yapılmadı.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Simurg

Dun gördüm bu haberi gece bunla ilgili rüyalar gördüm.
Nasil bi etkilendiysem artik...
Bu kadin insansa ben insan degilim.
Insanin akvaryumda baligi varsa komsusuna anahtarını verirde besle der.
Bu nasil bi vahsilik canilik nasil bi diyecek kelimem yok.
Bi kadının bence tüm his ve duygularindan mantigindan belkide en mükemmel sekilde üstte tuttugu tek varlik cocugudur bence.
2 aylik bebeğe bunu yapanda insan degildir.
Bi de sinif ogretmeni.
Insanliktan nasibini alamamış

BEŞİKTAŞK

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

ERHUN

2 aylık bebeği evde bırakıp tatile gitmiş, savunmasında "2 biberon mama yedirdim, üşümesin diye üzerini sıkı sıkı örttüm demiş".

beckyZWICKY

bu olayın savunması yokki.. mecburen saçmalamış başka çaresi yok.. gerizekalı gibi görünecek her savunması.. Cünkü mantıklı bi savunma olamaz bu olaya.. Ama gerizekalı değil. öyle olsaydı öğretmen olmazdı..

sadece ruhsuz kalpsiz vicdansız <edit> ;D teki. bu tür insanlar için idam olmalı yasalarda. Bu karının yaptığının anayasada ceza karşılığı yokki.. ne ceza gelirse kesmez yetmez.. ötesi olmalı o yüzden..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Simurg

Sercana katılıyorum.
Tecavüz, çocuk istismarı ve bu tür olaylara idam şart.

BEŞİKTAŞK

keskinli

1 gram merhameti olan insanin yapacagi is degil
b.k böcegi bile yavrusunu birakmaz böyle
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Banucan

söyleyebileceğim kelime yok kadına hitap edebileceğim
küçükken oyuncak bebeğimi evde bırakamazdım ona birşey olcak diye
insanlar ne zaman bu hale geldiler ne zaman evladını ölüme terkedebilecek kadar değişik bir yaratık olabildiler hayret!
FEDA

NoPasaran

İnsanın kanını donduruyor

Ancak bunu kimse yapmaz heleki anne asla yapmaz

Belliki bu kadın psikolojik sorunlar yaşayan birisi. Açıkçası ne kadar kizsamda dediğim gibi sağlıklı birisi olmadığı aşikar

Bu çocuğun babası nerede ben anlamadım

Hasta bir kadına bebek teslim edecek kadar oda ihmalkar burada. Bebek nerde diye sormaz mi insan Telefonda felan

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

anladığım kadarıyla bebeği kabul etmemiş adam yoksa kadınla evlenirdi felan zaten zavallı küçüğüm hayat ona adil davranmadı
FEDA

ERHUN

Apartmanda kimse duymamış mı? Boş bir ev, ağlama sesi illaki gitmiştir. Anlamadım ben bu işi.

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....