Ana Menü

Knıght ın aldıgı canlar!!!

Başlatan CooLDumaN, Mart 24, 2007, 13:57:28

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CooLDumaN

Rusya : 14 yaşındaki Genç aşırı yorgunluktan ölüyor sebep (KNİGHT online)

İspanya : 13 yaşındaki genç açlıktan Ölüyor Mide enfeksiyonu sebep (Knight Online )

İspanya : 17 yaşındaki Genç uykusuzluktan Ölüyor sebep (Knight Online)

Estonya : 14 yaşındaki genç Ölüyor aşırı yorgunluk sebep (Knight Online)

İspanya : 18 Yaşındaki genç Uykusuzluğun vucuttaki direnci ve kan dolaşımının ağır ilerlemesi nedeniyle vucut dayanamıyor Ölüyor Sebep (Knight Online)

Yeni zellanda : 16 yaşındaki genç Aşırı radyasyon temasının beyine verdigi zararlardan dolayı önce hastaneye kaldırılıyor daha sonra kurtarılamıyor Sebep (Knight Online)

Bende basladım ama hıcbıse anlamadım ve bıraktım.Arkadaslarımdan bılıyorum savas var dıye bunun ıcın okulu asıyorlar.

Daha da cok kısı bu oyunun yuzunden yanack!!!
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

mdc

Ota boka yasak getiriyorlar.
Buna da yasak getirseler ya.
Yazık be
HAYATTA BEŞİKTAŞ

mertcan

abi bu cafede herkes knight oynuyor
bunlar da ölmesin ...;D

yuNuS1903

BjKli_10-ur

Abi başalyan bırakamıyor dün arkadaşın doğum gününe gittim herif bizi aşağıda bırakıp bütün gün knight oynadı ya hediye olarak da para istiyor neymiş premium mu ne alcakmış 50 milyona valla sonu pek iyi değil çocuk onla yatıp onla kalkıyo
Sensiz geçen günlerin ...

noumAyberk

Alıntı yapılan: Victory - Mart 24, 2007, 14:50:44
Ota boka yasak getiriyorlar.
Buna da yasak getirseler ya.
Yazık be

Çok haklısın birazda gençleri düşünsünler benimde teyzemin oğlu oynuyor sonu vahim :(

yuNuS1903

bende bir ara oynuyordum pc ye format attım yuklemedim bir daha oyun agirmek istedim giremedim ii olmulş giremediğim

CooLDumaN

Alıntı yapılan: BjKli_10-ur - Mart 24, 2007, 15:26:04
Abi başalyan bırakamıyor dün arkadaşın doğum gününe gittim herif bizi aşağıda bırakıp bütün gün knight oynadı ya hediye olarak da para istiyor neymiş premium mu ne alcakmış 50 milyona valla sonu pek iyi değil çocuk onla yatıp onla kalkıyo
Bu ısı meslek halıne getırenler bıle var

ayaklarının üstünde öl!

CooLDumaN

Alıntı yapılan: mertcan - Mart 24, 2007, 14:56:30
abi bu cafede herkes knight oynuyor
bunlar da ölmesin ...;D
Hemen kac ordan :D

ayaklarının üstünde öl!

BjKcArsi54

kimsenin başlamasını tavsie etmem arkadaslar var manyakları hepsi yok böyle bişe yemiyolar icmiyolar oynuyolar...

uzak durun diyorum baska bişe demiyom ;D

Non Mollare Mai

Bu oyunu yaklaşık 3 senedir oynuyorum. Bir qün arkadaşlar dedi başla başla muhteşem oyun falan diye. Bende hayır ya falan zorla başladım sonra. Bağımlısı olursun bırak diyenler oldu yok ya ben irademe sahibimdir dedim. Ama bir başladım oyuna her gün okulu astım devamsızlığı 19.5 gün yaptım sonra artık asamadık haliyle. Neyseki okulun son günleriydi bitti okul. Yazın sabah 7 de kalkar qece 3 e kadar oynardım. Düşünün 20 saat kadar..

Bazı günler 2 gün uyumayıp bu lanet oyunu oynadığımı hatırlarım. Sosyal hayat diye bir şey kalmadı. Kız arkadaşımla gezcem sırf o gün oyunda savaş olduğu için başka bir bahane uydurup defalarca gitmedim. Komik gibi gelebilir ama durum vahimdi. Ellerim ayaklarım ağrımaya başladı. Sonra oyunda en iyilerdendim. Sıkıldım daha ileri gidemiyordum. Yavaş yavaş azalttım oyunu sonra tamamen bıraktım. Sonra 8 ay kadar oynamadım Ve şubatta yine başladım. Ama o kadar çok oynamıyorum artık. Bazen hiç qirmiyorum bazen qirsemde 4-5 saat oynuyorum.

Ayrıca oyun parasını gerçek paraya satıyolar. Örneğin oyunda 100 M dedikleri para ki oyunda hiç bir değeri yok o paranın oldukça düşük bir miktar. Gerçek parayla 2.5 ytl e satılıyor. Alanlarda en azından oyun parasıyla 1 milyar aldıklarından yaklaşık 25 ytl yatırıyolar. Ki bu defalarca oluyor. Ayrıca premium diye bir dalqa var o olmadan oyuna giremiyosun çok zor girmen. Onun içinde 25 ytl verip premium alarak oyuna rahat rahat qiriyosun.Benim bir arkadaşım var oyuna verdiği para rahat bir 3 milyarı bulur. Delilik ve salaklık resmen.

Bu oyun yüzünden 2 arkadaşım oyunu bıraktı biri sınıfta kaldı. Oynayanlara tavsiyem kesinlikle atın bu belayı üstünüzden. Kazandırdığı hiç bir şey yok bu oyunun.. Sadece olan şu ölümlü dünyada ailenizden sevdiklerinizden ayrı qeçirdiğiniz dakikalara oluyor..
edit

CooLDumaN

Alıntı yapılan: Smyrnian Jose - Mart 24, 2007, 18:03:18
Bu oyunu yaklaşık 3 senedir oynuyorum. Bir qün arkadaşlar dedi başla başla muhteşem oyun falan diye. Bende hayır ya falan zorla başladım sonra. Bağımlısı olursun bırak diyenler oldu yok ya ben irademe sahibimdir dedim. Ama bir başladım oyuna her gün okulu astım devamsızlığı 19.5 gün yaptım sonra artık asamadık haliyle. Neyseki okulun son günleriydi bitti okul. Yazın sabah 7 de kalkar qece 3 e kadar oynardım. Düşünün 20 saat kadar..

Bazı günler 2 gün uyumayıp bu lanet oyunu oynadığımı hatırlarım. Sosyal hayat diye bir şey kalmadı. Kız arkadaşımla gezcem sırf o gün oyunda savaş olduğu için başka bir bahane uydurup defalarca gitmedim. Komik gibi gelebilir ama durum vahimdi. Ellerim ayaklarım ağrımaya başladı. Sonra oyunda en iyilerdendim. Sıkıldım daha ileri gidemiyordum. Yavaş yavaş azalttım oyunu sonra tamamen bıraktım. Sonra 8 ay kadar oynamadım Ve şubatta yine başladım. Ama o kadar çok oynamıyorum artık. Bazen hiç qirmiyorum bazen qirsemde 4-5 saat oynuyorum.

Ayrıca oyun parasını gerçek paraya satıyolar. Örneğin oyunda 100 M dedikleri para ki oyunda hiç bir değeri yok o paranın oldukça düşük bir miktar. Gerçek parayla 2.5 ytl e satılıyor. Alanlarda en azından oyun parasıyla 1 milyar aldıklarından yaklaşık 25 ytl yatırıyolar. Ki bu defalarca oluyor. Ayrıca premium diye bir dalqa var o olmadan oyuna giremiyosun çok zor girmen. Onun içinde 25 ytl verip premium alarak oyuna rahat rahat qiriyosun.Benim bir arkadaşım var oyuna verdiği para rahat bir 3 milyarı bulur. Delilik ve salaklık resmen.

Bu oyun yüzünden 2 arkadaşım oyunu bıraktı biri sınıfta kaldı. Oynayanlara tavsiyem kesinlikle atın bu belayı üstünüzden. Kazandırdığı hiç bir şey yok bu oyunun.. Sadece olan şu ölümlü dünyada ailenizden sevdiklerinizden ayrı qeçirdiğiniz dakikalara oluyor..

Ya ben basladım 25 levele geldım 30 dk da(ark. kastı tabıkı)

Vallaha ark. ısrar etmese 15dk bırakacaktım ama az kaldı falan dedıler.en sonunda 25 oldum

Valla hayatımda oynadıgım en sıkıcı oyunlardan berı.ark. sordum ne anlıyonuz bu oyundan dıye devamı daha manyak falan dedıler.

Benım arklarım gecelerı savas var dıye uykusuz kalarak 24 saat onu oynuyorlar.benım arkadasın 1 tanesıde okulda yemek yemıyor.parayı bırıktırıyor ve en sonunda premıum mu ne almaya calısıyor.Hayatlarından gıdıyor farkında degıller...

ayaklarının üstünde öl!

eRe

ben hıc oynamadım cunku cevremde baslayan herkes bagımlısı oldu.ne derse gelır oldular ne de cafeden cıkar.hepsıne cafede tarıfe yuzde 10 ındırımlıydı ancak sabahtan geceye kadar kımse basından kalkmadıgından odenen paranın haddı hesabı yoktu.bazı seylere yasak getırılcegıne asıl basta bole seylere yasak gelsın
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

CooLDumaN

Alıntı yapılan: FaTaL_eRe - Mart 24, 2007, 18:45:48
ben hıc oynamadım cunku cevremde baslayan herkes bagımlısı oldu.ne derse gelır oldular ne de cafeden cıkar.hepsıne cafede tarıfe yuzde 10 ındırımlıydı ancak sabahtan geceye kadar kımse basından kalkmadıgından odenen paranın haddı hesabı yoktu.bazı seylere yasak getırılcegıne asıl basta bole seylere yasak gelsın
Su oyun kaldırılsa ogrencılerın basarı oranları %50 artacagına emınım

ayaklarının üstünde öl!

Simurg

valla gerçekten bağımlısı oluyosun derlerdi inanmazdım.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..