Ana Menü

Knıght ın aldıgı canlar!!!

Başlatan CooLDumaN, Mart 24, 2007, 13:57:28

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CnRKnC

benım bı arkads var dersaneden cocuk gece gundurz uyumuor kız arkadasıyla knıght yuuzunden ayrıldı aılesını nerdeyse gormuor bıle dersaneden cıkıor hemen eve kacıor knıght oynamaya gece gunduz oynuyor gecelerı uyumuyor dersanede uyukluyor surda 2 ay kaldı derslerıne calısması lazıjm dersaneyı kazanması lazım ama hala knıght oynuor bıze bırakacamdıyr ama bırakamıor eve gııdınce deısıyor oda bırakmak ıstıyor ama bırakamıor eve gıder gıtmez oyuna gırıyor kendısı soluyor acık acık bıze cok ıstıyor bırakmayı ama bırakamıor bıır turluu kendısınde bılıyor kotu bı oyun oldunuyaklasık 2.5 yıldır oynuor ama artık bırakamır cok kotu bu oyun ımseye tavsıye etmıyırum cocuk bılgısayar basında otura otura tıpının deıstını kılo aldını soluyor onceden bole olmadıını hayatının ck guzel oldunu soluyor ... kımseye tavsıye etmıyorum...!
1903 de dogdu şanlı kartalım simsiyah bembeyaz besiktas...

T_R_O_Y

wallah bence kendine hakim olduktan sonra rahtlıkla oynanabilir. ben 2 senedir oynuyorum.

ALİ_BJK

bu illeti bende oynuyodum 2 ay önce bıraktım.çokta iyi oldu tam anlamıyla hastalık sitelerde okuyordum bir adam sigarayı bırakmış knıght yüzünden karısını boşamış ama bu belayı bırakamamış.kendi başına gelince anlıyosun irade filan dinlemiyo seni alıp götürüyo sen artık başka bir dünyada yaşıyosun knıghtonliworld de ne sosyal yaşam,ne okul,ne aile ne de başka bişe gözün hiçbirşeyi görmüyo varsa yoksa knıght oynamak.tavsiyem oynayan varsa bırakıp hayatını kurtarsın... :'(
aslında oynamamın bir nedenide para kazanmaktı azbuzda kazanmıştım ama ondandan vazgeçtim.
yeni_nesil arkadaşımızın bahsettiği şahısta benim.ben bıraktım onada bırakmasını söylüyorum ama dinlemiyor(elinde olmadan)ama oda bırakacak!!
>>>kafam güzel<<<

Ankara_ç13

bunun gıbı onlarca oyun var mesala warcraft onun bağımlılarıda en az knıght kadar var,benim arkadaşım bu knıght dan dunyanın pararasını kazandı 5 ay oynuyor 400 500 e satıyo oyunu cocuk knıght dan geçiniyo...