Ana Menü

Alen Markaryan: Çarşı Gezi olaylarının içinde olmamalıydı!

Başlatan eebjk, Ağustos 23, 2013, 21:18:47

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Cok sacma besiktaslilik bi orgutun siyasi ideolojinin tekelinde mi ?

Zamaninda maclara turnike yapmadan giremeyen, demiroren saksakcilarina besiktasi birakicak degiliz.

Sen ben yok besiktas var.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: Simurg - Ağustos 25, 2013, 14:55:11

Zamaninda maclara turnike yapmadan giremeyen, demiroren saksakcilarina besiktasi birakicak degiliz.

Cem Yakışkan mı Demirören şakşakçısı?!
Çok yanlış gelmişsin sen, aradığın yer çok uzakta.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Ağustos 25, 2013, 15:14:14
Alıntı yapılan: Simurg - Ağustos 25, 2013, 14:55:11

aynen :ok

daha kendileri portakaldaki vitaminken tribünde olanlara yorum yapanlara gülüyorum.

daha o şakşakçıların kim olduğundan bihaber insanlar Beşiktaş'ı onlara bırakacak değillermiş :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Genel olarak çarşı'dan haz etmem. Gerçi böyle yazınca yanlış oluyor, çarşıdanım-çarşılıyım diye dolaşıp boş laf yapanlardan haz etmem. Çarşılıyız diye dolaşıp abuk subuk işlere giren çok kişi var, gördüm ama şu tribünde saygı duyulacak ender kişilerdendir bana göre Cem Yakışkan. Gezi olaylarıyla birlikte abuk subuk bir tutum var olayları benimsemeyenlerden. Kimse kimseye zorla bir gruba girin, o grup çatısı altında bağırın demiyor.

Bu arada "1453 Kartalları" diye bir grup kuruluyor. Amaçlarını yazmışlar, tribündeki bölünmeyi engelleyip birleştireceklermiş, tribünde siyaset yapmayacak ve yaptırmayacaklarmış vs. Sayfaları var facebook'ta neyin nesi oldukları belli, daha çok ayrıştıracaklar insanları. Yaptırmama işini de tam çözemedim, münferitler olarak palalıların stat versiyonuyla karşı karşıya kalacağız sanırım.

CR7

Simurg

Alıntı yapılan: CR7 - Ağustos 25, 2013, 15:33:13
Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Ağustos 25, 2013, 15:14:14

aynen :ok

daha kendileri portakaldaki vitaminken tribünde olanlara yorum yapanlara gülüyorum.

daha o şakşakçıların kim olduğundan bihaber insanlar Beşiktaş'ı onlara bırakacak değillermiş :D

Kimsenin egosuna yada insiyatifine göre beşiktaşlı olmadım.
Sizin yorumlarınızla da bi yeri bırakıp bi yerden gidecek değilim.
Sizinle aynı düşünceyi paylaşmayan herkese böyle tepeden bakın en büyük sizsiniz ya
En doğru siz biliyosunuz Beşiktaş sizin tekelinizde çünkü
sizin paralarınızla giriyoruz maçlara sizin paralarla forma alıyoruz..
Ketumluğa bakar mısın :D
Benim ortada isim vererek kast ettiğim bi olay yok mesela..
Cem yakışan, alen markanyan yada bi şahıs üzerine yorum yapmadım.
Beşiktaşlılığı kendi ideolijisine sindirmeye çalışan düşünceye söylediklerim.
Zamanında çıkan çarşı olaylarını ve yapılan yorumlarıda biliyoruz,
Beşiktaşlı taraftarını kimsenin siyasete alet etmeye hakkı yok
AKpliler, mhpliler, chpliler beşiktaşlı mı hangi partiye hizmet ediyoruz pardon?
Bana laf edende 40 yaşında olsada ilham alsam, komiksiniz.
Ben beşiktaşlıyım istediğim partininde taraftarıyım beşiktaşlı olmamıda yaptıklarımda kimseyi zerre ilgilendirmez. :D
Ben beşiktaşın adını kullanarak bir işe kalkışmam çünkü 
Napıcaksınız beşiktaşlılıktan mı aforoz ediceksiniz beni ? ;D
Beşiktaşlı olunmadan size mi başvuruluyodu yoksa :D
Beşiktaşın adını kullanıpta kimse kendi ideolojisini benimsetemez.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Batuhan

söyleyin tribündeki şakşakçıları tek tek,biz de öğrenelim.
Koca hestiy aya bedenem ?

CR7

El Colgado

alenin tribünü bırakma nedenlerine katılmıyorum. hepsi bu tribünden nemalandılar. ama bjk tribünü bitmez alen iyi bir amigo olabilir koy gs tribününe ne yapabilir bence fazla değil. bizim kemik tayfa sağlam bu da bizim şansımız.

CR7

Alıntı yapılan: Alen MARKARYAN
Alıntı yapılan: Ersoy Okke4. Nisan 2009 da, Besiktas - Kayserispor maci öncesi Polisin kendi ayagina dolsip düsmesi sebebiyle, Renktaslarimiza terör estirdi.
Polisin cok adice ve birseylerden öc alircasina yaptigi bu hareketten sonra, 14.04.2014 de neden Cevik Kuvvet Emniyet müdürlügüne özür dilemek icin cicek götürdünüz?
Hicbir hatasi olmayan Taraftari zan altinda biraktiniz.
Taraftarimizin ne kabahati vardida özür dilediniz?

Gazetelerde su satirlar yaziyordu ogün:

Beşiktaşlı taraftarlar, Beşiktaş ile Kayserispor arasında oynanan maç öncesinde yaşanan olaylardan dolayı Çevik Kuvvetten Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Yücel Aktaş ve Çevik Kuvvet Şube Müdürü Gökhan Özsoy'u ziyaret ederek çiçek verdi.

Çarşı Taraftar Grubu Liderlerinden Alen Markaryan, Polis Haftası nedeniyle Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'ne ziyaret ettiklerini söyledi. Markaryan, polisle hiçbir şekilde karşı karşıya gelmek istemediklerini belirterek, "10 bin kişinin olduğu yerde mutlaka araya sızmalar oluyor. Değişik fikirde ve mantıkta insanlar biraraya gelince böyle olaylar kaçınılmaz oluyor. Üzücü olan orada 3.5 saat hiçbir olay yaşanmadı, emniyet güçleri sataşmalara hiçbir şekilde karşılık vermediler. Ama son 10 dakikada ne olduysa oldu. Bu ziyaret özür mahiyeti de taşıyor. Bizim kalplerimiz bir, onlarla hep beraberiz" diye konuştu.

Sevgili Ersoy Ökke ve Hande Polat;

O günki olayların başlangıcı hafta içinden başlıyor.
Mustafa Denizli 'ye Bostancıdaki Kartal Yuvası açılışında bir grup Üniversiteli arkadaş; Kayseri maçı günü Beşiktaş 'ta meşaleli karşılama talebi ediyor.
Mustafa Denizli 'de kabul ediyor.
Bu bize intikal ettiğinde, şiddetle karşı çıktım.Karşı çıkmamdaki sebep; Kayseri maçlarının bize uğursuz gelmesi, aşırı kalabalıktan her sefer olduğu gibi takımın negatif etkilenmesidir.
Tabi bunu Mustafa Denizli 'ye kabul ettiremedik.
Maç günü, Beşiktaş 'ta 15:00 sularında 10 bini aşkın taraftar eğlenmeye başlamıştı.
Beşiktaş Futbol Takımının her zaman olduğu gibi, saat 18:00 'da çıkış yapacak olması, beni bir kere daha o zaman ki takımdan sorumlu genel manager Tuncay Yanığı aramaya itti.
''Eğer 18:00 'da çıkarsanız, 20:00 'deki maça asla yetişemezsiniz.Burası cehennem gibi.Biraz erken çıkın'' diye endişelerimi dile getirdim.O da
Mustafa Denizli 'ye sorduktan sonra bana döndü.
''Prensiblerimden şaşmam''
Takım, Beşiktaş 'a birinci köprüden geldiğinde otobüsün tekerleği dönmemeye başladı.O derece yoğunluk vardı.
Uzatmayalım.Otobüs, Kazanın önüne geldiğinde saat 19:10 'du.
Kalabalık iyice coşmuş, takımı bağırına basmıştı.
Unutulan birşey vardı.
20:00 'da başlayacak maçın esame listesi, 45 dakika evvelinden hakem ve gözlemcilere verilmeliydi.
Panik içindeki Mustafa Denizli, yöneticileri arayarak bu duruma bir çare bulmalarını istedi.
Çare basitti.
Polis 'i arayarak; ''Kalabalığı dağıtın.'' talimatı verildi.
O saniyeye kadar hiç bir şekilde olaylara müdahil olmayan polis, mecburiyet karşısında kalabalığı dağıtmaya başladı.
Ne olduysa o dakikadan sonra oldu.
Orada yaşananların, bir çok şeyi anlatmam mümkün değil.Lakin sonrasında savaş alanını andırır bir cadde, eli ayağı kırılmış insanlar, ve son saniyede hükmen mağlubiyetten kurtulmuş bir takım kaldı.
Maç oynandı ve ben her zamanki gibi malum yerden çağırıldım.Medya ve bir çok Sosyal Medya kullancısı, olaylara farklı yaklaştı.
Tabi Emniyet ile görüşmemizde; satır aralarında detaylar var.
Yönetim, ertesi gün beni arayarak bir şekilde bu konunun çözülmesini istedi.
Bizde ertesi gün makamda ziyaret edeceğimizi zannederek, ikili görüşme olacağını düşünerek Çevik Kuvvete gittim.
Gittiğimde, gözlerim fal taşı gibi açıldı.Bütün haberciler Emniyet Mensupları bir masa etrafında toplanmış beni bekliyorlardı.
Hayretler içerisindeydim.
Masumane bir tatlıya bağlayış, bana bu kadar acı gelemezdi.
Lider olmanın, bazen bu zorlukları ve fedakarlıkları vardır.
Bütün bunları taraftardaki yüksek kredime dayanarak yaptım.Bir şeyi parantez içerisinde söylemekte fayda görüyorum.
Gittim ve dilediğim özür, inanın ki Beşiktaş Taraftarının hayrınadır.
Detayları bana kalsın.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: Batuhan - Ağustos 25, 2013, 18:30:40
söyleyin tribündeki şakşakçıları tek tek,biz de öğrenelim.

Konusana bakalim, zaten bilen biliyor kimin ne oldugunu.

Yillarca konustum, artik siz gencler konusun gercekleri gorun,

tribunde liderim diyip saksakci olmayan nadir insan vardir,

bunlarin bir kismi zaten tribunde degildir.

Alen abi birakmasi, bence gecikmis bir karar, amigo kimligi altinda cok prim yapti, yapmaya devam ediyor.

Cem abi guzel konusmus, Alene resti cekmis, hakli olarka.

Yapsin yapabiliyorsa, ama YD yonetiminde Besiktasa cok zarar verildi. Her tv de Alen abiyi, YD destekci konusmalari beni bitirdi,

yaziklar olsun dedim. Neyse bu konular sinirimi yipratiyor.

Ama Besiktas kapalida kimi sete cikarirsan, elinden geleni yapar, karsiliksiz, amigo Alen olmasada Amigo olacak yada o gorevi yapacak
yurekli kartallar cok
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Batuhan

Koca hestiy aya bedenem ?

keskinli

Kahramanlikla hainlik bu kadar yakim birbirlerine
Dun neydin bugun ne oldun allen
Yillardir bu isin icindesin,bilirsin Bu isleri
Besiktas tribununde yeniden kahraman olmanin yolu nereden gecer bilirsin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

Twitterda Carsi Ankarayi takip ediyorum, en son gelen tweet aynen söyle;

Galatasaray maci icin elimizdeki biletler tukenmistir,bileti olan arkadaslar otobuslerimizle maca gelebilirler.

Yani guzel arkadaslar,  Alendi suydu buydu degil, hangi baskan olduguda önemli degil, bu isler böyle devam eder.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....