Ana Menü

Tolga Zengin Beşiktaş'ta

Başlatan CR7, Temmuz 06, 2013, 22:03:19

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

Bencede. Taktik savasi su an
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

eRe

tolga ıstanbula gıdıcem ne olursa olsun dıyor.bu yuzden de gelecektır
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Bu kadar malzeme vermek anlamsız basına..

Ben korkuyorum her an Gs Muslerayı satıp Trabzonadan kaleci almasın
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

Alır da.onuru ıster trabzonda 2 ye bıle satar nasılsa paf takımı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

Şu Trabzonspor'dan nefret ediyorum. Sırf bunlara inat Onur'un parasını verip alacaksın görsünler çifte standart neymiş.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Bu Trabzon başkanı sorunlu. Sadri Şener'e laf ediyorduk, beteri geldi.

NoPasaran

Galatasaray transferde sürpriz bir ismi gündemine aldı. Beşiktaş’ın transferi için haftalardır uğraştığı Trabzonspor’un başarılı file bekçisi Tolga Zengin için sarı-kırmızılılar da devreye girdi.
Ufuk Ceylan’la yolların ayrılmasından sonra Muslera’nın arkasında bekleyecek kaliteli bir kaleci arayan Cim-Bom’a, annesinin tedavisi için İstanbul’a taşınmak isteyen başarılı file bekçisi önerildi. Beşiktaş ile ters düşmemek için gelişmeleri uzaktan takip eden sarı-kırmızılıların, başarılı eldivenin Kartal’a transferinin gerçekleşmemesi halinde resmen girişimde bulunacağı bildirildi.
Milliyet’in dün ulaştığı Tolga’ya yakın kaynaklar ise Teknik Direktör Fatih Terim’in geçen sene de bu transferi çok istediğini aktardı. Terim’in bu isteğine karşın Tolga’nın, Trabzonspor’dan ayrılmak istemediği ve bu yüzden sarı-kırmızılıların önerisini geri çevirdiği bildirildi. Ancak İstanbul için fikrini değiştiren Tolga’nın, Galatasaray’da oynamaya bu kez sıcak baktığı kaydedildi. Fatih Terim’in de Başkan Ünal Aysal’dan Tolga’nın transferi için harekete geçmesini isteyeceği belirtildi.
Aynı zamanda A Milli Takım kadrosunda da yer alan Tolga’nın, kalitesinin yanı sıra kişiliği ve karakteri ile de kendilerine uygun bir isim olduğunu düşünen Terim’in, uzun lig ve kupa maratonunda tecrübeli eldiveni değerlendirerek, Muslera’nın yükünü hafifletmek arzusunda olduğu belirtildi. Galatasaray, Tolga Zengin’i transfer ederse Trabzonspor’dan aldığı oyunculara bir yenisini ekleyecek. Sarı-kırmızılılar daha önce de Selçuk, Burak, Ceyhun ve Engin’i kadrosuna katmıştı.
ORMAN BIRAKMIYOR
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Tolga’dan vazgeçmiyor. Orman’ın, Trabzonspor’un yaptığı, “transfer görüşmeleri olumsuz sonuçlanmıştır” açıklamasına rağmen, “Bu iş daha kapanmadı” dediği ve tecrübeli kaleciye siyah-beyazlı formayı giydirmek için çalışmalarına devam ettiği kaydedildi.
MORALİ BOZUK
Tolga Zengin, Trabzonspor’un dün Davraz’da gerçekleştirdiği son antrenmanda Teknik Direktör Mustafa Akçay’la hararetli bir toplantı yaptı. Milli kalecinin, bonservis bedelinin 3 milyon euro olarak önceki gün bordo-mavili kulübün resmi internet sitesinden yayınlanmasına tepki gösterdiği bildirildi. Takım arkadaşı Onur’la da uzun süre sohbet eden Tolga’nın yaşadığı rahatsızlığı dile getirdiği ifade edildi.

Samsung Galaxy s4 cihazindan Tapatalk 2 ile atıldı..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

cikti ortaya yine tipsizler. nefretimsin galatasaray.  :sopa
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

El Colgado

Musleranin arkasinda bekleyecek?
Hee oki ;)

K.D

Son dakika!!! TOlga harbiden BEŞİKTAŞTA! :) kaynak:haber1903!
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

K.D

Geriye kaldı sağlam bir yabancı sol bek ve sağlam bir yabancı ön libero :)

NoPasaran

Sonunda bitti..

Hayirli olsun

Samsung Galaxy S4 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Kesin mi bu transfer ?

5 saattir elektrik yoktu uzak kaldım ;D

K.D

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Temmuz 22, 2013, 17:27:22
Kesin mi bu transfer ?

5 saattir elektrik yoktu uzak kaldım ;D
kesin kesin takım arkadaşlarıyla vedalaşmış yarın trabzonla gitmiyormuş kampa :)

ilhan mansız_melis

Haber1903'ten mi ?  :-\

İmza atılmadan hatta Tolga antremana çıkmadan inanmam.  :D