Ana Menü

Beşiktaş Integral Forex 2013-2014

Başlatan ERHUN, Haziran 25, 2013, 02:15:28

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Delirdik

Deplasmanda yendiğimiz takıma içeride yenilmekte kötü be
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

ERHUN

Doron Perkins'in sakatlanması takımı inanılmaz etkiledi. Sayıya katkısı fazla olmadığı için belli olmuyor olabilir, en azından çoğu kişi görmüyor diyeyim daha doğru olur ama Ryan Broekhoff'un takıma katkısı azımsanamaz. Özellikle defansif anlamda gayet iyi. Geçen hafta şansımız ve rakip takımın fazlasıyla beceriksiz olmasıyla kazanmıştık, bu maçı izleyemedim ama şaşırmadım kaybetmemize.

ERHUN

Uzun bir aradan sonra maç saati evdeydim ve maçı izleyebildim. Maç sonu yine abuk subuk bir şekilde Olin'le kafa kafaya geldik. Colton gereksiz bir faul aldı 5'nci faulle kenara geldi. Yerine Sundiata girdi ve kafa kafaya olan maçı 7 sayı farkla kazandık.

CR7

03.12.2013
Beşiktaş Integral Forex Takımımız'ın Bisons Loimaa ile oynayacağı EuroCup karşılaşması için ulaşım hizmeti verilecektir.
Beşiktaş İntegral Forex Takımımız'ın yarın (4 Aralık) saat 20:00'de Bisons Loimaa ile Beşiktaş İntegral Arena'da oynayacağı EuroCup maçına taraftarlarımız, Beşiktaş Meydanı ve Zincirlikuyu Metrobüs Durağı'ndan kalkacak servislerle ulaşabilirler.

Beşiktaş Belediyesi'nin tahsis ettiği servis araçları, aşağıdaki saatlerde Akatlar'a hareket edecektir:

Beşiktaş Meydanı Anıt önünden: 18.30 ve 19.00
Zincirlikuyu Metrobüs Durağı önünden:  18.45 ve 19.15

Maçın bitiminde de aynı servis araçları taraftarlarımızı Zincirlikuyu üzerinden Beşiktaş'a ulaştıracaktır.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

83-74 kazandık.

Bisons oyuncusunun koltuk altında kalmışım :(

ERHUN

Geçen haftanın yorgunluğu dün çıktı. Akşam 7'de yattım sabah 8'de kalktım, maç kaçtı tabii.

ERHUN

Mersin BŞB'yi 85-78 mağlup ettik.

Murat ve Ferhat cidden adam gibi adam. Ferhat'tan emin değilim tamamında orada mı ama Murat her maç orada.

CR7

Murat bilet alıp girmiyor ki :D

bu arada en arkadan bir ön :lol

başın öne eğilmesin :(

ERHUN

Alıntı yapılan: CR7 - Aralık 08, 2013, 17:56:05
Murat bilet alıp girmiyor ki :D

bu arada en arkadan bir ön :lol

başın öne eğilmesin :(

Baktım seni göreyim diye de göremedim. Yazmasan bulamazmışım zaten ;D

Bilet alıp almaması önemli değil nereden geliyor bilmiyorum ama adam kalkıp geliyor her maç.

CR7

geçen kadın basketbol maçında bayağı bi kızdılar buna yönetimdekiler. :D

murat alem adam ya.

Hurşit Baytok - Melih Gümüşbıçak filan acayip eğlenmiş maç sırasında haftaiçi
kıreeeyzi kıreeyzi diye bağırıyordu Bisons antrenörüne. Hurşit Baytok ooo murat ingilizceyi ilerletmiş baya filan demiş :ahaha

ilhan mansız_melis

Ahmet Kandemir'le olacak iş değil ya.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ilhan mansız_melis

ERHUN

ilhan mansız_melis

Beşiktaş İntegral Forex Takımımız, BBL’nin 10. haftasında karşılaştığı Anadolu Efes’e 64-57 yenildi.
Karşılaşmayı Sayman Yönetim Kurulu Üyemiz Ahmet Ürkmezgil, Futbol Dış Transfer, Dış İlişkiler ve Boks Şubesi'nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Erdal Torunoğulları ve Taraftarlar, Dernekler ile Basketbol ve Kürek Şubeleri'nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Hakan Özköse tribünden takip etti.

Abdi İpekçi Arena’da oynanan maça takımımız; Muratcan Güler, Colton Iverson, Brad Buckman, Sundiata Gaines ve Caner Topaloğlu beşiyle başladı.

Siyah-beyazlılarımız, maçtaki ilk sayılarını Gaines’in elinden buldu. Periyodun ilk bölümünde rakibi karşısında varlık gösteremeyen takımımız, çeyreğin son beş dakikalık bölümüne 12-4 geride girdi. Çeyrek boyunca düşük tempoda oynayan ve sayı üretmekte zorlanan ekibimiz, savunmada da direnç gösteremedi ve ilk periyodu 22-10 geride tamamladı.

İkinci çeyreğe Lofton’un üç sayılık basketiyle giriş yaptık. İlk iki dakikada rakibine sayı izni vermeyen siyah-beyazlılarımız, Gökhan Şirin ile bir üçlük daha buldu ve farkı 6 sayıya indirdi(22-16). Rakibine kolay sayı şansı tanımayan siyah-beyazlılarımız, buna karşılık hücumda istediği tempoyu bir türlü yakalayamadı ve ilk yarının son beş dakikasına 30-19 geride girdi. Kalan sürede iki ekip de düşük tempoda kaldı. Anadolu Efes savunmasını aşmakta zorlanan takımımız, soyunmda odasına 34-26 geride gitti.

İlk yarıda en skorer oyuncumuz 8 sayı kaydeden Chris Lofton oldu. Onu 4’er sayıyla Colton Iverson, Sundiata Gaines ve Ryan Broekhoff kaydetti.

İkinci yarıdaki ilk sayılarımızı Chris Lofton’un üç sayılık basketiyle bulduk. Savunmada başarılı bir oyun sergileyen takımımız, çeyreğin ilk beş dakikalık bölümünde rakibine yalnızca iki sayı verdi ve beş sayı buldu.(36-31). Lofton, Gaines ve Gökhan’ın sayılarıyla rakibiyle arasındaki farkı 4 sayıya kadar düşüren siyah-beyazlılarımız, kalan sürede rakibini geçemedi ve final çeyreğine 42-40 geride girdi.

Son periyodun başında savunma oyununda başarı gösteren ekibimiz, hücumda etkili oldu ve oyunun son beş dakikasına Mehmet Yağmur’un elinden bulduğu üç sayılık basketle 47-49 önde girdi. Başa baş giden oyunda son üç dakikaya 51-51 eşitlikle giden siyah-beyazlılarımız, ilerleyen bölümde rakibinin sayılarına karşılık veremeyince salondan 64-57 mağlup ayrıldı.

Karşılaşmada en skorer oyuncumuz 13 sayıyla Chris Lofton olurken onu 9 sayıyla Mehmet Yağmur ve 7 sayıyla Gökhan Şirin takip etti.

10 maç 6 mağlubiyet  :alkis

ERHUN