Ana Menü

Beşiktaş Integral Forex 2013-2014

Başlatan ERHUN, Haziran 25, 2013, 02:15:28

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Normalde SkyTürk'le anlaşmamız var onlar maçı verecekti ama Sırbistan'dan yayın gelmediği için vermemişler.

Radnicki Kragujevac-Beşiktaş Integral Forex
İlk çeyrek: 21-24
İlk yarı: 34-42
Üçüncü çeyrek: 48-61
Maç sonu: 70-77

ERHUN

Uşak 18 sayı geriden gelerek maçı kazanmış.

Ahmet Kandemir'in çok kalacağını zannetmiyorum, en azından kalmaması gerektiğini düşünüyorum. Adam gibi bir koç alsak iyi olacak.

85-83

CR7

maça gittin mi de eleştiriyorsun?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

TBF adam gibi bir saate koymadığı sürece maçları izleyemem. Cumartesi 1-4 dersim var.

Ama Ahmet Kandemir adını ilk kez duymuyorum iznin olursa 1-2 yorum yapıyorum saçmalıkları hakkında. Ben iyi koçum diyen adam 18 sayıdan maç falan vermez.

Bu arada gitmeyle ne alakası var? Hem maç deplasmandaydı da cidden merak ettim orada fiziken bulunmadan eleştiremiyor muyuz?

CR7

Ahmet Kandemir'in açıklamasına göndermeydi Erhun. bir maçtan sonra öyle demişti. gelmeyenler eleştirmesin! :D

eRe

o zaman sanırım ben eleştirebilirim...

bir cacık olmaz bu takımdan.
ha bir dipnot daha takım sadece 3 lük atıyor.18 farka ulaştığında tek yaptığı 3lük atmaktı.ama usak hep aynı duzende oynuyor.
usak efesı yenerken hakem yuzunden macı kaybettı
kupa da gs yı ve bjk yı elınden son anda kacırdı
ama bu sahada bugunku taraftarla kacıramazdı ve kacırmadıda
2 hafta sonra gsyı de yener usak buraya yazıyorum
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

Spartak'ı Petersburg'da 64-61 yendik. Son çeyrekte bir ara 10 sayı geri düşmüştük oradan çevirdik maçı.

CR7

ERHUN

Sundiata Gaines geldi gibi. Daha resmileşmedi ama dünden beri farklı kaynaklarda anlaşıldığı haberi dönüyor.

18 Nisan 1986 New York doğumlu. 185 cm boyunda. Kolej takımı Georgia'ymış. 2008'de drafta katılmış ama draft edilmemiş. Draft edilmeyince Avrupa'ya gelip İtalya'nın Cantù (EL'den bildiğimiz Pallacanestro Cantù) takımında profesyonelliğe adım atmış ve 2008-2009 sezonunu orada geçirmiş. 2009-2010 sezonunu NBAD takımlarından Idaho Stampede'de geçirmiş. 2010'da Utah Jazz'la anlaşmış ama sezonu orada tamamlamadan Minnesota Timberwolves'a geçmiş. 2010-2011 sezonunu Minnesota'da tamamlamış. 2011 sezonunda Toronto Raptors ile anlaşmış ama yine fazla oynamadan New Jersey Nets'e geçmiş. 2011-2012 sezonunu orada tamamlamış. 2011 yılında Gürcistan'ın Armia Tiflis takımında forma giymiş. 2012 yılından bu yana Çin'in Fujian Xunxing takımında forma giyiyormuş ancak kısa bir süre takımdan ayrılmış.

İstatistikleri:

Sundiata Gaines Buzzer Beater

ERHUN

Sundiata İstanbul'a geldi. Kontrolden geçecek sorun çıkmazsa sözleşme imzalayacak.

ERHUN

ERHUN

Akatlar'da Aykon TED AK'a 74-78 mağlup olduk. Yeni transfer Sundiata 16 sayı ile oynadı.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Masallah

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Dün Akatlar'da Neptunas Klaipeda'ya 74-83 mağlup olduk. En skorer oyuncumuz 21 sayıyla Sundiata Gaines oldu. Onu 19 sayıyla Chris Lofton, 14 sayıyla Colton Iverson takip etti.