Ana Menü

Taksim Gezi Parkı YIKIMA DİRENİYOR

Başlatan NoPasaran, Mayıs 31, 2013, 01:14:07

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

keskinli

Alıntı yapılan: El Colgado - Mart 14, 2014, 16:04:50
bıçağı çıkartan adamı savunmak biraz mantıksız değil mi?
öldürme amacı güden emaneti çıkartan olmalı.

galaxy note II - tapatalk

ben bicak görmedim
2-3 dakika baktim ???
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

El Colgado

telden giriyorum.
ahmet abi'ye lütfen yardımcı olalım.
emanet çektikleri video'yu koyalım, küfrettikleri, salça oldukları.

galaxy note II - tapatalk

eRe

videonun başında kahverengi montu olan adamın sol elinde bıçak var sürekli.zaten video da sürekli herkes bağırıyor bıçağı bırak diye.kendisi de dayak yedikten sonra bıçağı kaybettim bulsaydım kan akatacaktım diyor

beyaz montlu olanda zaten herkese küfrediyor kavgadan sonrada silahına sarılıyor silahını çekiyor
www.erdemeksi.com

Simurg

Bende ilk başını izledim küfür edenleri adam dövüyor sandım

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

beckyZWICKY

Belindekinden, Cebindekinden ötürü yaptıkları artistlik.

zaten delikanlı olsalar taşımazlar.

ben böylelerine kısaca Kahpe Feryadı diye hitap ediyorum
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

ERHUN

Alıntı yapılan: eRe - Mart 14, 2014, 16:20:50
bu arada bu da gezi tape si

https://www.youtube.com/watch?v=4RaA3X9qmbs

Bu üstteki 1'di, 2.de düştü:
Gezi 2 Provokatör Erdoğan'dan Talimat "Söküp atın"

Basbaya onların sesi ya. Her şeyin arkasından RTE'nin çıkmasına, her talimatı onun vermesine şaşırdım mı? Hayır.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

RCA

Bugun ITU'de noldu?

(Alintidir)

Bugün İTÜ'de merkezi derslik binasının önünde "nevruz kutlaması" adı altında başlayan bir olay oldu. Neden mi tırnak kullandım? Daha önce nevruz kutlamalarında apoya saygı duruşu yapıldığını hiç görmedim de ondan. Bu sözde kutlamalar sırasında terörist resimleri de açıldı aponun askerleriyiz de denildi. İstiklal marşını "okumaya çalışan" birinin kafasına sandalye de atıldı. Bütün bunlar olurken rektörümüz Mehmet Karaca, bu rektörlük izni olmayan "kutlamada" olan olayları duyunca yarım saat içinde çevik kuvvet müdahale edecek dedi. 2,5 saat oldu kimse gelmedi. Yaktıkları ateşi söndürsün diye itfaiyeyi aradık itfaiye bizi geri aradı. Siz hiç telefonunuz çaldığında arayan numara olarak 110'u gördünüz mü? İtfaiye eri: Eylem tipi bir olayda yakılan ateşten bahsediyoruz arkadaşlarımız müdahale ederse saldırıya uğramaları ihtimali var. Ülkenin içinde bulunduğu durumu siz de biliyorsunuz" diyor. Bu sözde kutlamalardaki kişiler kim mi peki? İTÜ'yle hiçbir alakası olmayan pkk sempatizanları. Girişteki turnikelerden atlayarak geçiyorlar bu eli bıçaklı kişiler. Arkadaşlarımıza saldırıyorlar, hepimiz aponun askerleriyiz diyorlar. Bir yandan hoparlörden kürtçe şarkılar çalıyor bir yandan toplanan gençleri pkk sempatizanı bağırtılarla provoke etmeye çalışıyorlar. 2 saat geçti sonra ne mi oldu? Darbe öncesi Türkiye geri döndü. Bir yanda bu "sempatik" arkadaşlar öbür yanda ülkücüler. Ülkücüler olarak bilinen bu grubu da İTÜ'ye çağırmışlar. Biri gelip siz mi haber verdiniz bizim ocağa gibisinden soru soruyor. Güvenlik görevlilerine rektörlüğün izni olmadan kampüsteki güzel çimlerimizin önünde ateş yakıyorlar ve gençleri provoke etmeye çalışıyorlar kesin elektriklerini madem rektörlük onayı yok dediğimizde son şarkılarıymış zaten diye bir de laf işitiyoruz. Ne o söylemler (biji serok apo, kürdistan faşizme mezar olacak gibi) bitti ne o şarkıların sonu geldi. Adamın biri sonunda fişlerini çekti sonra da yanımıza gelip "...rim şarkılarını ya onları(daha da ağır bir şey) mı dinleyecem" diyerek isyan etti.
Ey sen kendine Rektör diyen kişi hani çevik kuvvet? Hani gaz biber TOMA? Biz hiçbir ateş yakmadan hiçbir şahsiyete saldırmadan hiçbir teröriste saygı duruşunda bulunmadan istiklal marşını ıslıklamadan eylem yaptığımızda kampüse TOMA sokuyorsun şimdi nerde o TOMA'lar? Her yer Taksim her yer direniş diye bağırsak 2dk sürmezdi ama o çevik kuvvetin gelmesi. Bu olay da hiçbir yerde haber olmadan duyulmadan gidecek. Üniversiteye siyasetin dibi sokulmuştur. Terörizmin alası girmiştir. Eğer istediğiniz yine üniversitede siyasi kavgalar, çatışmalarsa bravo aynen devam edin.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ERHUN

Bir kaç hafta önceye ait fotoğraf.

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

ERHUN

Sarısülük davasında sanık polis memuru Ahmet Şahbaz'ın olası kasıtla adam öldürme suçundan tutuklanmasına karar verildi.

Ethem Sarısülük'ün ölümüne ilişkin davada Cumhuriyet Savcısı, sanık Ahmet Şahbaz'ın eyleminin meşru müdafaa olmadığını belirterek, olası kasıtla adam öldürmekten cezalandırılmasını ve tutuklanmasını istedi. Sanık Şahbaz için tutuklanma kararı verildi.

http://www.gazetevatan.com/sarisuluk-davasinda-son-dakika-gelismesi--655918-gundem/

eRe

www.erdemeksi.com

ilhan mansız_melis

"Emri kim veriyor diyorlar. Polise vur emrini ben verdim."
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Ali İsmail'in bugün ölümünün 1. senesi..

Hiç tanımadan sevdik..

Bi gün öldürenlerdende , ona o emri verenlerden de hesap sorulacak..

Mağusa Limanı - Uyan Alim Uyan, Uyanmaz Oldun (Ali İsmail Korkmaz Anısına )
Aşk bu Aşk !

volkanca.net