Ana Menü

Taksim Gezi Parkı YIKIMA DİRENİYOR

Başlatan NoPasaran, Mayıs 31, 2013, 01:14:07

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Banucan

Ahmet abi foruma bu konuya yazmak için girmedim admin kişisel mesaj gönderdi ondan girdim ve konuya yazmıycağımı söylememe rağmen tutamadım çenemi çünkü gerçekten sinir katsayım artıyor evet hükümeti sevmiyorum ama engelledilerde engellemiyorlar mı dedim veya yapmadıkları neyi yaptı diye yazdım ki ben beğendiğim yanlarını söyleyecek kadar delikanlıyımdır  beni azcık tanıyan bilir bu konu uzar ve ben sevdiğim insanları büyüklerimi kırmaktan çok korkarım o yüzden yazmıyorum çoğunlukla buraya ama lütfen siz küçüklerinizi kırmaktan korkun fikirlerimizi beyan ediyorum ve foruma bu konuya yazmak için gitmekle suçlanıyorum neyse ne söylesem boş iyi akşamlar herkese
FEDA

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

keskinli

Alıntı yapılan: Banucan - Eylül 10, 2013, 20:10:26
Ahmet abi foruma bu konuya yazmak için girmedim admin kişisel mesaj gönderdi ondan girdim ve konuya yazmıycağımı söylememe rağmen tutamadım çenemi çünkü gerçekten sinir katsayım artıyor evet hükümeti sevmiyorum ama engelledilerde engellemiyorlar mı dedim veya yapmadıkları neyi yaptı diye yazdım ki ben beğendiğim yanlarını söyleyecek kadar delikanlıyımdır  beni azcık tanıyan bilir bu konu uzar ve ben sevdiğim insanları büyüklerimi kırmaktan çok korkarım o yüzden yazmıyorum çoğunlukla buraya ama lütfen siz küçüklerinizi kırmaktan korkun fikirlerimizi beyan ediyorum ve foruma bu konuya yazmak için gitmekle suçlanıyorum neyse ne söylesem boş iyi akşamlar herkese
bahsettigim kisilerden degilsin
hakaret eden sen degilsin
niye üzerine alindin kardesim anlamadim ???
konuyu iyi okursan anlarsin kimi veya kimleri kastettigimi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Banucan

abi işim nedeniyle uzun süre giremiyordum en son yazdıgım konulardan biriydi ve direk buna yazinca beni kastettigini dusundum yanlsim olduysa özür dilerim
FEDA

keskinli

sorun yok
genelde sakin yorum  yapiyorum
kimseyi kirmayim diye densiz yorumlarda bile yumrugumu cebimde yapiyorum
konulara bakilirsa kimlerin hakaretci oldugu anlasilir zaten

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: keskinli - Eylül 10, 2013, 19:47:56
nerde olay olsada hukumete atsak diyenler var
hele bazilari sirf boyle vahim bi olay oldugunda foruma giriyor
ölene rahmet bile dilemeden hakarete baslamalari her seyi anlatiyor
baska olaylari bilmem ama bu olayda cikan gorüntuler doktor raporlari polisin sucu olmadigini gosteriyor
aksini iddia eden ciddi kaynak gosteremiyor
ülke kaos ortamina sokularak ne kazanilmaya calisiliyor ?

Evet ülkeyi kaosa sokup, senin gibileri eşek sudan gelinceye kadar dövmek istiyorum!

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

DIABLO

Forumda bilgiler paylaşılır tartışılır kimsenin kimseye bu tarzda yaklasmamasi lazim sevgili eren
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Simurg

Kac yaşındaki buyugune kullandigi kelimeye bak.
Millete akıl verecegine kendine bak.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Batuhan

Merak ediyorum.

Polise can havliyle saldıran vatandaş var,
Vatandaşa can havliyle saldıran polis var.

Polise hınçla saldıran şerefsiz var,
Vatandaşa hınçla saldıran şerefsiz var.

Peki bu ayrımı yapıyoruz da,neden ''Polis kötü,Katil Polis !'' diyoruz ?
Olayları kurumlar üzerine yüklemek ne kadar doğru ?
Ben iddia ediyorum,vatandaşın elinde teçhizat bulunsa kaybettiğimiz yurttaşlardan daha fazla polisimiz şehit olurdu.

E neticede,ölen biziz,yaralanan biziz.
Neyin peşindeyiz ? Her fırsatta,her açıklamada,her olayda meydana mı çıkacağız ? Niyeti sadece protesto etmek olan eylemciler,neden aralarına sızan provokatörlere,terör yandaşlarına fırsat veriyorlar ki,meydanlarda kaos ortamı yaratarak ? Siz inanıyor musunuz bu şekilde,iktarın tutumunun değişeceğine ? 

Sene 2013,yönetim biçimi ,iyi kötü, DEMOKRASİ, peki biz neden sokaklarda polisle çatışıyoruz ?
Seçimleri beklersin,tepkini sandıkta koyarsın ortay[kufur otomatik editlenmistir-uyarildiniz]i ben AKP'yi devirecek bir gücün olduğuna da inanmıyorum hala.

Sadece halkın öz iradesiyle DEVRİM,DARBE falan,hikaye bu devirde.Geçiniz.
Koca hestiy aya bedenem ?

NoPasaran

Beşiktaş başkanını neden istifaya davet ettikj bu taraftar

Seçimlere saygi duysaydik mantigidir bu..

HTC One cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

Bi ülkede ne kadar çok özgürlük ve demokrasi lafı ediliyorsa orada durup düşünün diye bir söz okumuştum çok hoşuma gitmişti hatta devamındada zaten özgürlük olan bir ortamda bu laflar bu kadar çok insanların KAFASINA kakılmaz diye devam ediyordu vesselam...
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

keskinli

Banucan

abicim bu olay nasıl öldü değil ölen gencecik bir çocuk var orda ama ülkemizin başbakanı ailesine başsağlığı dilemek yerine başka ülkenin insanları için ağlıyor oraya gitsin madem bu kadar seviyor insanlar bunu kabullenemiyor bu kadar mı değersiziz
FEDA

keskinli

degersiz degil tabiiki
onunda anasi babasi var onunda kardesi var
kim bilir ne aci cekiyorlardir
simdi bunada oh oldu diyenler cikar bi polis ölse onada oh oldu diyenler cikar
istegim bunlarin hic birinin olmamasi,ülkemin huzur icinde olmasi
istegim hic bi yerde boyle ölümlerin olmamasi
yinede hakikatlar üzerinden tartismak lazim
hakikatta maalesef  ahmet atakanin yüksekten düstügü

NoPasaran

Ahmet atakan oluyor
Aradan 1 gün geçiyor bir haber kanalının görüntüsü düşüyor ortaya

Sonra görüntüler yalan oynanmış deyince kiziyorlar.

Bırak ahmet atakani günümüz teknolojisinde mahallede kavga çıksa 40 dk sonra nete düşüyor .. inanmıyorum görüntülere

HTC One cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net