Ana Menü

Taksim Gezi Parkı YIKIMA DİRENİYOR

Başlatan NoPasaran, Mayıs 31, 2013, 01:14:07

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Sebep nedir? Ne oldu yine?

Düzeltme: TD'de gördüğüme göre Ali İsmail Korkmaz'ın 40'ıymış, anma yaparlarken TOMA'larla saldırmışlar.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ilhan mansız_melis

Bu kez de Gümüşsuyu'nda saldırmış polis.

NoPasaran

Normaldir. Polis bir garip geliyor artik bana. Silahli hükümet adamlari. Oldur deseler öldürür.  Ama sayginligi ni yitirdiler. Oyleki metrolara metrobuslere bedava binmeleri bile gozume batıyor.  Ayda 3000 lira alan bir memur neden bedavaya biner ulasima sebebi nedir

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Doktorlar komadaki Berkin için "alın eve götürün, orada bekleyin" deyip taburcu etmeye çalışmışlar.

Vicdan ?

ERHUN

Bugün Fatih'te yolları kapatıp yürümüşler. Onlara müdahale yok, hatta bir zarar gelmesin diye polis yolları tutmuş. Marjinal, çapulcu kesim yapsa gazlar, sular ortalık karışırdı. Çifte standart bitmediği sürece bu ülkede işler yoluna girmez. Bu söylediğim her ülke için geçerli, adaletin olmadığı yerde sorun vardır.

El Colgado

alen m.'nin açıklamalarını okudum.
imza atıyorum.

keskinli

tatil bitsin,tatilciler dönsün yine baslar olaylar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

DIABLO

Başbakan Erdoğan: Sizi gidi geziciler sizi

sizi gidi geziciler sizi

tayyeap emice sen beni güldürdün Allah' ta seni güldürsün  :D

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

ERHUN

Erbakan'ın buna demediği kalmadı, adam vefat ettikten sonra onun taklidini yapıyor. Çok komik bu akpliler. Erbakancılar sevmez, onlara yaranmaya çalışırlar; ülkücüler sevmez, onlara yaranmaya çalışırlar (Muhsin Yazıcıoğlu'nun vefatı vasıtasıyla). Ne yaptıklarını kendileri de bilmiyor. Bir de RTE zaman zaman Aliya İzzetbegoviç'le anım diye bir şey anlatır. Bilge Kral'ın hayatını, yaptıklarını bilen biri ne kadar zıt karakterler olduklarını bilir. Aliya adam gibi adamdı.

NoPasaran

İstanbul da belediye başkanı değilebilir seçimlerde
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ERHUN

Alıntı yapılan: NoPasaran - Eylül 01, 2013, 14:31:53
İstanbul da belediye başkanı değilebilir seçimlerde

Ahmet Misbah Demircan gibi, Ateş Ünal Erzen gibi icraat yapmayıp sadece şekil yapanlar umarım gider. A.Ü.Erzen'i bildim bileli Bakırköy belediye başkanı oluyor. Buradakiler CHP'li olduğu için icraate bakmadan veriyor ama bence iyi değil. Genele bakınca ben Kadir Topbaş'ın icraatlerini beğeniyorum. Mustafa Demir gibi, Kadir Topbaş gibi işini hakkıyla yapan adamlar bence az. Aklıma gelen, gözümde tek eksi yönleri olur olmadık yerlere imar izni vermek. Yeşilköy-Ataköy sahil hattını mahvettiler. İstanbul'da fazlasıyla konut var. Nüfusu zaten kapasitesinin çok üstünde, durmadan yeni binalar yapmaya gerek olmadığını düşünüyorum, hele ki doğayı katledip yapmak çok çok gereksiz. Olmaması gerekiyor.

NoPasaran

Kadir Topbaşı ben başarılı bulmuyorum

Özellikle gezi olaylarında koskoca belediye başkanının pasifliği içler acısı

İstanbuldaki ulaşımın pahalılığı bile başlı başına bir sorun aslında..

Mustafa Sarıgül adaylığını koyarsa herşey değişebilir. Zira kılıçdaroğu bile zorlamıştı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

Sarigül zorlayabilir evet
ama zorlamasiyla kalir
Istanbulu CHP sadece ve sadece MHP nin destegiyle Alir
Oda imkansiz gibi bi sey

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin